Goliath versus Citadela

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kdovi, 6/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Citadela vs goliath

  1. Goliath

    85.7%
  2. Citadela

    14.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kdovi

    kdovi User

    Dobrý den mohu se zeptat co je lepši citadela nebo goliath
     
  2. SASFIRE

    SASFIRE User

    Každá lod je v něčem jiném lepší citadela si myslim že je spíš jen na paládko a goliath na vše :D
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak ja osobne som citadel vyuzival pri paladkovani,kedze mal obrovsky nakladovy priestor,tak PET mal co robit,kym ho zaplnil;) Samozrejme videl som dost hracov v skupinovych naletoch vyuzivat tuto lod,vdaka velkemu poctu HP a este schopnostami ako pancier,kedy dostava len 50% dmg alebo prebera palbu spoluhracov na seba,ked maju malo HP a moze im aj zivot tak zachranit neraz,pripadne prevedie cast skod na seba a taktiez aj docasne zvysenie rychlosti nie je zle,ked si prepne konfu na pomalu a hrac zacne zdrhat,tak nemoze hned prepnut konfu na zrychlenu,ale vdaka schopnosti cestovanie zvysi svoju rychlost aspon docasne,kym si nebude moct prepnut konfu opat na unikovu/rychlu.Taktiez je fajn vyuzit bojovy design.Goliath je zas velmi dobry single bojovnik,ale aj v skupine ma istotne velku hodnotu vdaka obrovskemu dmg.Ja ho este pouzivam kvoli velkemu dmg aj do bran,na motylovi to ide pekne rychlo zahananie NPC do rohov.Samozrejme je vyhodne mat na neho aj designy.Ale zas poviem tolko,ze obe lode maju svoje vyhody. :)
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Pokud bych si musel vybrat tak goliho. Je levnější, dá se vydražit, silnější a má víc desingů. Pokud Chceš elitní loď kup si Aegis. Ta loď je super. Při farmaření NPC vůbec nemusím na porty opravovat. Dá se s ní uletět i super elitě. Já sám nerad bojuju proti Aegiskám, protože vím co umí. :) A když si k ní pořídíš desing, tak je ještě efektivnější.
     
  5. Tak tedy nevím, ale osobně si myslím, že citadela je úplně nepoužitelná loď. Na palládium je příliš pomalá a to se raději portnu 2x častěji, což je velice rychlé, pokud máte zaparkovanou jinou loď na 5-2 na základně. Myslím, že je příliš pomalá, aby se s ní dalo uletět nějaké elitě, když vás budou kropit za 100K nebo snad i více, to raději vážně aegis. Goliath je super, nejsilnější dmg, levné designy, které máš v aukci téměř zdarma a skill designy jsou také super, ale ty jsou o něco dražší že? :) Goliho si lehce vydražíš v aukci a za uridium, které by jsi investoval do citadeli, raději nakup lepší výbavu nebo klíče, aby ti padlo lf4. Za mě tedy jednoznačně goli.
     
  6. ☆McGregor_Alpha☆ zapomínáš na cestovní režim, s ním sebou dokáže citadela pěkně mrsknout. :) Ale jinak s tebou souhlasím, kromě ohromného množství HP a zbytku schopností které se stejně pro vlastní potřeby používat nedají (snad kromě opevnění..) , má Citadela oproti Golimu mnohem užší možnosti využití..
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  7. podla mojho nazoru je citadela najlepsia len a len do bran urcite a do invazie mozno dalsich podobnych akcii ale inak nanic

    goliath stale ostava najlepsia lod v DO aj ked mu aegis dost konkuruje proste multifunkcna
     
  8. Crystal

    Crystal User

    no citadel je vskutku nanic....tolko urka co to stoji je skoda....zato mam postavene aj 3 kappy :) golik umna stale vedie..lacna lod a ma hlavne najviac laserov...na farmenie aegis nepotrebujem ani nikam inak...opravovat sa moc nemusim, hlavna je u mna max mozna dmg na npc :) aegis je snad jedine na zdrhanie dobra a na dojenie battleraya...
     
  9. Zeus

    Zeus Guest

    Zatím jsem cestu k citadele nenašel,používám jí pouze na přeposílání sepromu do lodi.protože má velký sklad.
    Jednoznačně preferuji Golíka.
     
  10. baty77

    baty77 User

    no, jestli chceš hodně HP, kup srdce, udělej 1 nebo 2(nebo taky 3,4...) Kronos gate a máš Saturn goli a s tím se dá HP vytáhnout(osobně jsem to viděl) neuvěřitelných 622.000 HP a to je dokonce víc jak na citadelce (samozřejmě Booster a DB(distribuční booster HP podmínkou) a navíc máš full damage a nechybí ti těch 8 laserů, což se v dmg X4 projeví třeba 15ti-kilo DMG a to je dost, myslím... navíc rychlost je stejná jak gol, již zmíněné dmg jako gol, akorát HP jako Citadel... toť jen můj názor, jediné dobré na citadelovi jsou ty schopnosti, které Saturn nemá, a ještě velký úložný prostor... ale myslím, že tyto nedostatky Saturn hravě vyváží... Toť můj názor, postav si brány a počkej na akci Kronos a máš (téměř) vyhráno... jestli si někdo myslí, že citadelka je lepší, umí to s ní, já mu to neberu, ale podle mě je lepší Saturn goli...
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  11. Napsal bych k čemu je citadela,ale za ten ban mi to nestojí :)
     
  12. Citadela má užší možnosti, ale v těch možnostech co má, je lepší. Goli je všestranější. Navíc citadela byla očividně vymyšlena pro skupinu.
     
  13. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Takze asi tak - Citadela stejne jako Aegis nebo sperak je skupinova lod. Jinak 300k. ucka neni pro spoustu hracu tolik.Neni to malo ale neni to ani nesmyslna castka.Jinak citadela ma neuveritelne mnozstvi HP ktere je mozne mit stale jen s minimalnima narokama na provoz (u Golika je nutne mit prislusny dizajn + herkuly + normalni a distribucni bustry na HP proti tomu se srdcem ma Citadela se svarenim I+II 720k. HP coz je porad vic jak ten golik s tim vsim okolo) Pokud sem se spletl tak pardon ale dizajn namam a herkuly uz vubec ne :)

    K utoku se da pouzit take ale je nutne mit nakoupeno-Salva 10 helstromek dokaze kopat jak cert.U golika se to zene X4 (rsb)

    K te rychlosti Citadela je tusim o 1 generator pri plnem obsazeni v lodi pomalejsi jak Golik ale ma zrychleni ktere to pri spravne klicce konpenzuje.

    K tomu uteku:Kdyz mas vic HP pri stejnych stitech tak mas vetsi sanci utect.

    Do zacatku bych preferoval toho Golika ale pokud jiz chvilku hrajes a tusis ze hrat budes porid Aegis. To je totiz vec (lod) s kterou vydelas na vse ostatni relativne v klidu.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa uz dlhsiu dobu nik nevyjadril,ani autor,tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.