Goliath vs. Aegis

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 6/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Ktorá loď je podľa vás lepšia?

  1. Goliath

    21 hlasy(ů)
    58.3%
  2. Aegis

    15 hlasy(ů)
    41.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Lode Goliath a Aegis majú takmer rovnaký počet životov, rýchlosť, aegis má síce menej laserov ale zase väčší náklad + schopnosti a tak ma zaujíma, ktorá z týchto dvoch lodí je lepšia. Napíšte tu vaše skúsenosti. Ďakujem.:)
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Každá lod má svoje plusy i mínusy.Já používám na lov pouze Golíka,má větší dmg.Na farmení vytáhnu Aegisku,protože mi krásně doplnuje štíty a život.
     
  3. sтяapo

    sтяapo User

    pokial mas full lf3 aegys ked lf4 goliath jednoznacne je to sice paru laserov menej ale hodnoty DMG su velmi rozdielne
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    sтяapo Zajímalo by mi,kolik tím myslíš LF4,teda počet.Protože na lov bych jednoznačně preferoval Golíka,na to si trvám.
     
  5. jednoznačně na farmení aegis, na lov goliath..
     
  6. S dobrým aegisem můžeš získat spoustu přátel, s golíkem i spoustu nepřátel :D. Aegis mám sotva měsíc a jsem naprosto spokojen s touto investicí.
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    Aegis je lod zaměřená především na farmení a pak na skupinový lov,kdy opravuje poškozené lodě.
     
  8. aegis využijes viac na lov NPC farmenie a hlavne do brán tam sa ti asi zide najviac a na lov gola ale aj vymakane aegis je brutalna a ked v tom mas full lf4 na lvl 16 tak aj phonix je vrazdiaci nastroj
     
    Naposledy upraveno: 6/1/14
  9. Zeus

    Zeus Guest

    Enriqe-XXX Rád bych se ještě zeptal,jestli by si mohl upravit hlasování,protože já jednoznačně nemohu potvrdit,co je lepší,když není udáno,co z jakou lodí zamýšlíš.Proto bych já osobně hlasoval pro obě najednou.Jak jsem psal již v dřívějších postech,každá je dobrá na něco jiného.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Enriqe-XXX - na farmenie(single,group) pouzivam jednoznacne aegis kvoli svojim schopnostiam,pripadne do skupinovych naletov.Goliath pouzivam skor do bran,kedze ma vyssi dmg a potrebujem,co najrychlejsie zahnat NPC do rohov a pomocou motyla to ide rychlejsie,v rohu ich dokoncim s formaciou netopier,nech mam pekne vela BS;)Samozrejme goliath je vynikajuci na single lov,lebo ma vacsi dmg ako aegis a tym padom je vyssia pravdepodobnost,ze skolis hraca nez ujde na portal,samozrejme do skupinovych naletov sa tiez hodi,ale mala by tam byt aegiska,kedze perfektne doplna hlavne HP,ak ma bojovy design popripade shield doplnat moze.Goliatha este paradne vylepsuje design,co u mna dominuje spektrum,kedze s nim je ovela lahsie zdrhnut vdaka jeho schopnosti rozkladu stitu,ale na lov si davam aj venom pre vyssi dmg a pripadne hodit schopnost pri fighte.No neda sa povedat,ktora lod je lepsie,lebo kazda ma svoje vyhody.
     
  11. martin144

    martin144 User

    já sem rozhodně pro aegise kolikrat se mi stalo že sem sundal gola ktereho bych já s golikem v životě nedal.pravda na ty lovy ten dmg od gola je lepsi ale i tak aegis je nej :)
     
  12. sтяapo

    sтяapo User

    Zeus ja osobne ked som mal 8 iris 31 lf3 som s aegysom sundal aj niektorich 15 lf4 ale teraz s golom to ide lepsie ked stupa DMG lebo s aegom x4 davam okolo tych 30 000 - 35 000a s golom 5 lasery viac a 40 000 - 47 000 ....
     
  13. Zeus

    Zeus Guest

    sтяapo Ono taky záleží,jestli dotyční hráči mají boostery a jaké kameny mají v lodi.Pak může Aegis lod sundat golíka na pár střel,když bude nadupaná a Golík bez boosterů a se slabými kameny v laserech.
     
  14. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Zeus, ja už to hlasovanie zmeniť nemôžem, myslel som to tak všeobecne.:)
     
  15. Zeus

    Zeus Guest

    Všeobecně?To je chyba,protože každá lod je jinak stavěná.Já nemohu říct jednoznačně,co je tím pádem lepší.
     
  16. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    No máš pravdu, ale zmeniť to už nedokážem. :(
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Odpoved bez opodstatnenia-zmazane.V takomto pripade pouzi hlasovanie.
     
  18. Spartakus

    Spartakus User

    Já lítal na golíkovi, ale plně jsem přešel na Aegis. Dokonce s ním i lovím hráče. Mám na Aegisku oba desingi, Veterána. Při farmaření nemusím ustupovat na porty (až na pirátské mapy, ty jsou dost tvrdé). Jasně Goli je silnější, ale když dám na Aegisku útočnou formaci a desing, tak si v klidu podám i goliho. :D Možná pokud budu full Herkules a lf4 vrátím se na gola. :)
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa uz dlhsiu dobu nik nevyjadril,ani autor,tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.