Hacknuty ucet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem martan50, 30/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martan50

    martan50 User

    Caute
    Uz je to dlho co mam tento ucet hacknuty a chcel by som ho naspat.Co mam preto urobit ?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ak sa ti niekto dostal na ucet aj email,tak za to nesies sam zodpovednost.Mozes ist jedine na policiu nahlasit kradez uctu.Policia bude informovat BP a ked sa preukaze,ze to bol tvoj ucet,tak bude zablokovany.Ak nemasm 18 rokov,tak pojdes v sprievode zakonneho zastupcu.

    FAQ - Bezpečnostní pravidla; Odpovědnost za účet
     
  3. Korben

    Korben User

    martan50 Ak ti účet niekto "ukradol", tak späť ti ho už nikto nevráti. Jediné čo môžeš dosiahnuť, je blokácia účtu.
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Otazné páni ministři co tím slovem ,,hacknutý,,autor myslel...je též pravděpodobné že dotyčný si žehlí třeba i banánek na učet....:D..já vím..už mizím.:D
     
  5. Korben

    Korben User

    Tak to si nemyslím , ban na tomto učte zatiaľ nieje.
     
  6. Admini mám jen dotaz. Nevíte proč bylo zrušeno navrácení účtů majitelům? A zda se to jednou vrátí do hry? Nebo je to kvůli tomu aby si BP na tom mohl vydělat?
     
  7. Korben

    Korben User

    Zrušené to bolo z jednoduchého dôvodu. Mnoho hráčov predáva účty, kupujúci za účet nezaplatí a tak sa hráč snaží účet dostať späť. Tak že žiadne vracanie účtov nebude.
    Účet sa len tak ukradnúť nedá, tak že nejaké "hackovanie" nechám na svojej babke, ktorá uhackuje peknú dečku.
    Konkrétne v tomto prípade, kto by už chcel hacknúť účet ktorý má lvl 10 a bol prichytený za bota ? :rolleyes:
    Taký účet by nechcela ani tá moja babka.:D
     
  8. Korben díky za vysvětlení. Jj někde jsem četl že se prodávání účtů nějak rozšířilo. Já bych svůj účet nedal ani za nic :D tak se s ním dřu a nechtěl bych ho prodat to by pro mě byla za celou dobu pak ztráta času a já se snažím dostat pomaličku výš a výš :D Takový účet bych nechtěl ani já i kdyby mi měl zaplatit :D :D ale vtipně jsi to popsal :D :D
     
  9. Korben

    Korben User

    D-R-E-A-M-E-R Tak podobné príspevky, že niekomu bol hacknutý účet, sa ani inak ako s humorom brať nedajú.
    Jednoducho ak sa hráč prihlasuje cez osvedčenú stránku, nehľadá na internete rôzne nezmysli na urídium a výbavu a na svoj účet nikoho nepustí, tak sa mu nemôže na účet nikto dostať.
    Môj predchodca, prezident galaxie , Zafod, ponúkol svoj účet hráčom aby mu ho ukradli. Nikomu sa to nepodarilo.
    Dôvod ? Jednoducho dodržal bezpečnostné pravidlá. Nič viac , nič menej.
    Tak že rozprávky o hackovaní , štrikovaní, vyšívaní a iné ručné práce, neberiem.;):D
    Toť všetko a myslím že viac tu nieje čo riešiť.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.