Hades za 105k. uridia,?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jakub455, 4/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jakub455

    jakub455 User

    Zdravím,

    mám nasledovný problém cez MHH som klikal hades za 3Ok. u. cca a bez MHH za 1O5k. u. je to normalne,? :(

    nepoviem za tých dajme tomu 5O-7Ok. ale toľko fakt,???

    Inak ďalšie 3 zety a žiadny havoc, takže už 1OTh zeta bez havocu:D, good šance :)

    Pomaly, ale isto sa blíži koniec dobrodružstva :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Borat

    Borat User

    jakub455 niekedy je dobre a niekedy zlé. Proste nie stále môžeš klikat hades za 30k alebo za 50k uri... Aj mňa občas výjde nad 100k uri a neriešim to.

    Ďalej havoc. Proste na nich nemáš vôbec šťastie.
     
  3. jakub455

    jakub455 User

    to že to ty neriešiš ma moc netrápi, ale keď klikám 5 hades po sebe za 5Ok. u. a 6th hades je za 1O5k. u. tak to mi nepríde nejako optimálne .. pritom kamaráti v klane majú hadesky aj 6-7 po sebe za 4Ok. u. max.

    K tým havocom, už nemám slov, dneska robil týpek z klanu 4 zety a 8 havoc, no neviem či majú naozaj šťastie tí slabší ako aj na lf4 z bedničiek a dizajny a pod.

    Skôr flaxíky alebo už možno aj full iris bez havocov :D, ešte skúsim dať tie moje havocy dole možno už padne :p

    Lebo BP si myslí že mám, nepotrebujem :D :rolleyes::confused::D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj, ono napísať vyklikal som hades za 105k.....Pritom to ešte ani zďaleka nie je to maximum, na koľko ťa tá brána môže výjsť. Škoda, že si nenapísal, ktoré všetky zľavy na tie brány máš, pretože takáto situácia kľudne môže nastať, hlavne keď hráč kliká po 100. Použijem túto orientačnú tabuľku, ktorú by si našiel v téme Galaktické brány.

    [​IMG]
    Ako môžeš vidieť, tak dosť záleží od toho, ako hráč kliká. To znamená, že ak hráč zaklikáva pri multiplikátore 2, tak tým znižuje šancu na drahú bránu. Predsa len maximum na Hades je cca tých 1719 dielov, čiže úplne bez zľavy 171900, s 15% zľavou od BP 146 115, s 15% zľavou od BP + prémium 5% to vychádza na 137 520.....a ak máš kúpený ešte zľavák 25%, tak to vychádza na 94 545 Uridia.

    Ako môžeš vidieť, tak dosť záleží od toho, akú zľavu máš a hlavne od toho ako klikáš. Ak chceš mať najlacnejšie brány, tak musíš klikať po 5 a zaklikávať pri multiplikátore 2. Môže sa stať, že keď budeš klikať po 100 a nebudeš si všímať multiplikátor, tak tú bránu vyklikáš tiež lacno, ale je tam oveľa nižšia šanca na také niečo. :)
     
  5. tak tohle už jsem četl,Chuck má pravdu, vyzkoušel jsem to a funguje to.
    jakub455 - já za 15 kapp nedostal vůbec nic, je to fakt jen o štěstí. BP si na nás nezasedlo:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. já před pár dny dal 60 000 urka za 3 dílky do lambdy :D Taky super :)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jakub455 - par krat sa mi tiez stalo, ze ma vysla hadeska na vyse 100k. Ale na druhej strane ma obcas vysla na 20k, cize ked to spriemerujem, tak to vychadza zhruba na nejakych 60k. Ale vacsinou ma vysla na takych 40k uridia (45% zlava). Ked uz hraci maju neskutocne vela cti a BS za par minut z tej brany, tak nech to aj cosi stoji ;)
     
  8. Korben

    Korben User

    Tak teba netrápi to, že sa občas nedarí moderátorovi, tak neviem prečo by malo niekoho trápiť, že sa nedarí tebe.o_O

    Bežne sa stáva, že proste hráč nemá šťastie na trafenie dielikov, inokedy to tam skočí akoby samé. O šťastí na dieliky a podobne, sa tu už popísalo milión riadkov a stále to je o tom istom.
    Jednoducho tam je na každý dielik a na každú vec, percentuálna šanca zisku. Je to nastavené programom a vyhodnotenie šance je dané každým klikom samostatne.
    To znamená, že každá vec ma novú šancu pri každom novom kliknutí.
    Poznám prípad, kde hráč mal bilanciu 40/0.;)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Pouze na 99,5%, máš 0,5% že to bude ještě víc, klidně 2000 :D.
    P.S. Mě se to stalo u první Kappy, stála mě vážně ranec.
     
    Naposledy upraveno: 6/6/17
    GUDU-IS-BACK a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Chuck

    Chuck Guest

  11. samuel

    samuel User

    jakub455 aj ja mam podobnu skusenost ale s kappou a zetou. Dal som okolo 3500 EE. Faktom je ze tych 3500 som urobil vtedy ked som klikal po 100 a chcel som tu branu rychlo dokoncit. Skratka nervy.
    Neviem ako maju nastavene to padanie dielikov pri priblizeni sa k limite maximalneho poctu na danu branu ale prekrocit ee tak ze minie clovek pomaly dvojnasobok je trosku moc. Kazdopadne taky je system plakat nema zmysel. Ja osobne klikam castejsie multiplikatori tak ako to uvadza Chuck, alebo dam par klikov na inu branu pripadne to vypnem a skusam neskor.

    Inak aj ked sa jedna o nahodny process aj v nahodnom processe mozu byt parametre ktore ovplyvnuju padanie. Co ak jeden z parametrov je aj dropdown sanca pre konkretny den napr. v den ked je znizena cena za EE. Viem konspiracia ale ktovie :).
     
  12. Warden

    Warden User

    samuel: Bohužel padání dílků a tedy i multiplikátorů je čistě o náhodě. O náhodě je také to, jaký dílek to bude. Systém se nijak neorientuje dle toho, kolik dílků ti zbývá. Pokud máš v danou chvíli smůlu, může vyjít brána opravdu draho.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    samuel - ako si sam uviedol, su to konspiracie :) Po 100 klikoch neodporucam ku koncu postavenia brany klikat. Brana sa ti moze zbytocne predrazit. Hraci casto zabudaju na to, ked postavia branu za par šupov a spotrebuju celkom malo EE, ci uri, ale ako nahle sa brana predrazuje, tak to si uz pamataju a je to problem. Ked mi nechceli padnut posledne dielky do bran, tak som siel na hlavnu stranku, prihlasil sa do hry, odstrelil par NPC, odhlasil sa a posledne dieliky vacsinou padli, ale malokedy vidim predrazenie brany. Minule som jednu zetu postavil za 80k uri a dalsiu za 120k uri. Samozrejme klikanie robim len na lodiach, kde mam full extra HP ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Jack.K

    Jack.K User

    Někdy se opravdu hold zadaří a bránu lze postavit jak hodně levně, tak i hodně draze. Mě např. první zeta stála přes 4000 EE a to jsem to klikal po 5 EE a dával okamžitě multiplikátor. Popravdě mě to na dlouhou dobu znechutilo stavět jakékoliv brány.
    Jinak při klikání také hraji loterii a nedávám multiplikátor hned. Je jasný, že když mi např. padnou dílky 2x po sobě a nabije se mi multiplikátor, tak ho většinou neaktivuji hned, protože aby do třetice za sebou padl další dílek je moc malá šance. Takže v takovýchto případech kalkuluji s náhodou a dávám multiplikátor až na druhý nebo třetí klik.

    Ale jak už tu bylo řečeno, vše je o náhodě. Jenže při jasně dané pravděpodobnosti by na tom hráči v průměru měli být stejně. Bohužel ta pravděpodobnost v podání BP značně za statistikou pokulhává a proto se více než domnívám, že v podání BP jsou některé šance ovlivněny i jinými faktory. Nezlob se na mě Korben, ale pokud byla např. v zetě pravděpodobnost získání Havoc 25 %, tak šance, že by ani po deseti zetách nepadl Havok je 0,0001 %, tj. od desáté zety už by Havoc měl padnout téměř se 100 % jistotou.
     
  15. jakub455

    jakub455 User

    no neviem, minulu nedeľu som robil hades a ani 1 lf4 za celu nedeľu, asi to bude zarábanie na platy :)

    a k tej zete nebolo to niekedy náhodou 33%,?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/6/17
  16. Warden

    Warden User

    jakub455: Ano, šance na zisk designů byly upraveny, viz tabulka.

    BránaNová šance na dropStará šance na drop
    Zeta (Havoc)45%33%
    Kappa (Hercules)37.5%25%
    P.S: Prosím nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud je tvůj příspěvek poslední a chceš něco dodat, použij odkaz upravit pod tímto příspěvkem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. jakub455

    jakub455 User

    fakt 45% tak kde je tá moja pravdepodobnosť :D, tak to Korben pí:Dsal ze 4O ziet :D ... oh

    Z:rolleyes:a ten príspevok sa ospravedňujem, nie som expert čo sa týka fóra.
     
  18. Jack.K

    Jack.K User

    Omlouvám se za ten chybný údaj o šanci na drop Havoců. To ale stále nemění nic na tom, že ta statistická nenáhodnost tady je podezřelá. Při 45 % šanci by už vůbec nemělo být myslitelné, aby někomu po 10 zetách ten Havoc nepadl. I v ruletě při sázce na barvu, kde je šance 50 %, se opravdu jen vyjímečně stane, aby jedna barva padla tolikrát za sebou.
     
  19. Warden

    Warden User

    Jack.K: Pravděpodobnost je potvora. Při pravděpodobnosti 47%, pokud máš před sebou 10 Zet je skoro 100% pravděpodobnost, že dáš alespoň jeden Havoc. Bohužel, pokud ti Havoc nepadne 9x a ty máš před sebou poslední 10. pokus, tak je pravděpodobnost, že ti Havoc padne zase jen 47%. Prostě to, že jsi Havoc před tím nedal nemá žádný vliv na tvé šance v následujícím pokusu.

    Osobně jsem teď dělal 3 Kapy. Prvděpodobnost, že mi 3x nepadne nic je skoro nulová a stalo se. Pravděpodobnost je prostě mrška. ;)
     
  20. Jack.K - pravděpodobnost se nesčítá, u každé brány je 47%. Už se opakuji, ale 20x kappa a vůbec nic, ani booster:D
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.