Hangár - munice

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jaroshot, 19/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jsem pro umožnění skladování munice v hangáru

  1. ANO

    53.8%
  2. NE

    46.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaroshot

    jaroshot User

    A teď megafinále!! Tady si jisto jistě zadělávám na slušný total-fatal-BAN

    V této debatě administrátoři uznávají, že by se něco mělo podniknout se sběrem bonusových boxů (BB), jiní slabší hráči návrh s nadšením vítají a dokonce tu zaznělo, že je to zatím nejlepší zpracování a myšlenka, která tady na toto téma vznikla.

    Výsledek adminů je zpochybnit funkčnost návrhu a tím donutit otce myšlenky to ještě víc vyšperkovat. Autor to postupně vyšperkovává a je za to v podstatě bit, narážkami na megaposty a nedokonalost. V průběhu vylepšování je navíc vystaven subjektivnímu tlaku na věci, které s tématem vůbec nesouvisí a snaží se ho zesměšnit.

    Dle mého názoru by měla být práce admina o něčem jiném a to v pomoci prosazení návrhu (a to s ním dokonce i souhlasíte - změna s možností sběru BB) Pomoci to vyšperkovat autorovi a být mu pomocníkem a ne pravým opakem. Ze strany adminů tu nezaznělo a co to udělat tak a tak? Tohle by bylo lepší, než jen slovíčkařit a dokazovat si svou dokonalost.

    Muniční sklad má být volbou k užíváním pro ty, kteří chtějí BB. Jenže Zafod chce BB a muniční sklad považuje za nedokonalý a dál už to jen smetá ze stolu. Fakt super pomocník. To Korben to vidí trochu jinak a nachází smysl návrhu a vidí posun v propracovanosti.

    Pánové jako admini máte pomáhat (hlavně teda Zafod) Negativních kolemjdoucích je všude plno.

    Proto mám pro Vás zadání či výzvu milý administrátoři: Chcete BB stejně jako já, ale na návrh nemáte co? Nic jsem od Vás neviděl a to jsem tady rok a už tady o mně napsali, že jsem vytvořil nejslušnější návrh ohledně BB. Směle do toho, chci Vás vidět s řešením tohoto problému. Sami to chcete BB a ticho po pěšině a pokud to vyřešíte tak, že BB se mohou sbírat bez ohledu na stav munice v lodi, tak tohle už tu bylo, já byl aspoň originál a navíc jsem hleděl na kapacitu lodě. No jsem na Vás zvědav. Já nahodil téma a teď můžete banovat za opakovaný megapost.

    Díky za pozornost ;)
     
  2. Korben

    Korben User

    jaroshotNehnevaj sa na mňa ale s tohoto návrhu si urobil jeden veľký neprehľadný chuchvalec hádky.
    Návrh je na to aby si ho podal, potom príde užívateľ fóra a napíše svoj postreh k návrhu. Ak sa mu návrh nepáči, tak po ňom skočíš ako po údenom a stále sa ho snažíš presvedčiť o tvojej pravde.
    Tak že z dôvodu porušovania pravidiel , spamu a tvorenia multipostov , tému uzatváram.
    Rada na záver. Nauč sa komunikovať a prijímať kritiku a potom si podaj návrh.

    Pokecať so mnou nemôžeš nikde , jedine ak by si ma stretol občas na chate.

    Uzavreté, LOCK.
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot z mojej strany ku tebe len jedna rada, ak nevieš zniesť kritiku nepíš návrhy, pretože na takéto výlevy emócií táto sekcia neslúži, skús sa naučiť trošku ovládať, vybehni na vzduch, ohrej sa na slnku, možno pomôže.
     
  4. Korben

    Korben User

    Mal som rozpísaný strašne dlhý text k tvojmu poslednému príspevku, ale všetko som to zmazal , lebo je zbytočné rozoberať to čo tu bolo napísané na adresu administrátorov.

    No nedá mi aby som nenapísal , že jediný administrátor ktorý do tejto témy napísal , som bol ja. Tak že následujúci text čo si napísal, je len hrubá lož.

    Ty nie len že nevieš poriadne čítať čo kto píše , ale si tak zaslepený že ani nevieš s kým si píšeš. o_O

    Tak že ešte raz , ty otec myšlienky. Poriadne sa pozri s kým si písal o návrhu. Exkolega Zafod už nejakú dobu nieje administrátor , je to hráč ako ty. :rolleyes:o_O Lenže on vie o čom a s kým píše.;)

    [​IMG]
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja este odporucim autorovi si par krat precitat jeho navrh s celou konverzaciou a zamysliet sa,ze preco to dopadlo ako to dopadlo.Myslim si,ze ak sam nepochopi,kde nastal problem,tak je zbytocne mu nieco vysvetlovat,kedze si bude vraviet stale svoje :rolleyes:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.