Chyby hangár

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem VERkami74, 8/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. VERkami74

    VERkami74 User

    Proč nejde otevřít v sekci hangár letouny a pet ,ve vybavení nemohu změnit zbraně ani štíty protože se tam nedostanu.nejde mi to už tři dny .děkuji předem za odpovědi .
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Myslím si , že nečetl.
    Mě by spíše zajímalo, když po ručním vyčištění historie prohlížeče opera GX nejde někomu přepnout z 2D verze na 3 D?
    Mě osobně to nedávno nešlo takto na prohlížeči Maxthon. Vše jsem odinstaloval, prohlížeč, javu, FP. Stáhnul aktuální verze a stejně mi tam nešlo to 3 D rozjet? Může to být nějakou chybou ve verzi prohlížeče, nebo je to něčím jiným?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - teraz som bol skusit aj Operu aj Maxthon a prepol som si do 2 aj 3 D po precisteni cachov bez problemov. A pritom som nic nerobil s nastaveniami. Ale ak ti to ide prepnut na inych prehliadacoch, tak skus tam, snad to zas tak casto neprepinas. Ja som to prepol asi 3-krat v zivote.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.