Happy Hour

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Nývas055, 4/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nývas055

    Nývas055 User

    Dobrý den, chci se jen zeptat kdy jsou Happy hour a Mega Happy Hour. Děkuji
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Nikdo neví,kdy HH (Happy Hour) a MHH (Mega happy hour) bude. Je to řízeno systémem.
    Takže si budeš muset počkat a zjistíš to až bude probíhat.

    Většinou bývá v pátek nebo v neděli večer,ale jak píši většinou...

    Jediný co se s jistotou ví je jak často bývá
     
  3. Sentiero to bývá většinou na cz serverech, ale fakt je že mhh a hh jsou náhodně generované akce, tzn. nelze s určitostí říct kdy budou, jak jsi správně řekla. :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Nývas055 Musíš sledovať hru. Máš k tomu ešte nejakú otázku ?
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    ❦Čοlεκ❧ když je HH nebo MHH tak je na všech servrech. Liší se časem.Na CZ servrech bývají většinou o hodinu dřív než na Globálních.
    A pokud vím většinou je to pátek nebo neděle.
    Předpokládám,že většina českých hráčů hraje na českých nebo globálních servrech a tam je to opravdu většinou večer.;)

    Ale třeba na servrech italských bývala kdysi i odpoledne
     
  6. Sentiero máš pravdu, je snadné odhadnout kdy bude, především MHH, když se týdně pravidelně opakují např. o víkendech. Nicméně může se objevit i v jiné dny, a v jiné časy než bývá obvykle. Spíš si myslím že tyto akce jsou generovány dvojím způsobem. V tom prvním je MHH na serveru určen den, nebo rozpětí dnů ve kterém bude probíhat a čas nebo opět časové rozmezí, a generuje se 'pouze' den a hodina z těchto 2 intervalů. A druhý způsob je čistě náhodně vygenerovaný den a hodina konání akce na serveru, typický spíše pro HH. Ale to je jen moje domněnka, jak to vlastně je, ví samozřejmě jen v BP :)
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    ❦Čοlεκ❧ Já jsem jen psala co jsem vypozorovala. Že mám ale pozorovací talent co? :D

    Samozřejmě může být kdykoliv. Možná to bude,tak jak píšeš,zní to rozumně.
    Ale myslím,že možná úmyslně se preferují víkendy.Je tu hodně lidí,takže se jim MHH více vyplatí.
     
  8. Sentiero to je další rozumná teorie, ono před lety když jsem začínal MHH nebývalo každý týden, spíše tak 1-2x za měsíc, a opravdu to bylo generováno náhodně, nebo přinejmenším 'náhodněji' než dnes. Možná BP upravuje dobu konání akce pro větší zisky, protože dalším faktem je že MHH se teď opravdu konají v době kdy je na serverech nejvíce hráčů, tedy více potencionálních zákazníků kteří chtějí 'levně' pořídit. Ale to je jen další spekulace, podobných by jsme tu dali dohromady ještě hodně :)
    Osobně si myslím že ono staré tvrzení o 'náhodnosti' akcí je příliš obecné. Bohužel pro nedostatek nepodložených informací se nic dělat nedá a musíme to nadále interpretovat :)
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    ❦Čοlεκ❧
    Ono se toho hodně změnilo...
    Když jsem začínala hrát,tak jsem ani nevěděla že něco jako MHH existuje.Ano tato akce byla,ale jak píšeš,nebývala tak často a už vůbec se neopakovaly stejné termíny a když se náhodou opakovaly tak si toho většina hráčů nevšimla.

    Tehdy MHH byla vzácností a hráčí se měli napozoru,protože absolutně neměli tušení jaký den bude nebo v kolik hodin narozdíl od nýnějška.Teď už většina hráčů ví,kdy zhruba MHH bude a podle toho se zařídí.

    A tím že BP zavedlo MHH každý týden,tak si vlastně zařídili pravidelný přísun financí. Což je zřejmě pro ně lepší,než když se jim jeden den nahrnulo několik set plateb,tak to asi systém moc nestíhal.Akdyby nedávali MHH o víkendu ,tak zase přes týden moc hráčů nehraje,takže by z toho nic moc neměli a MHH by se vyrovanal s HH.
    Takže jak píšeš,není náhoda jako náhoda :D
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. Zafod

    Zafod User

    Ano, já bych chtěl vědět kdy tedy bude MHH :D:D

    sorry já musel
     
  12. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.