Havoc a ucet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MortySvK, 16/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. MortySvK

    MortySvK User

    Dobrý deň jednu vec uz pozorujem dlhsie :)

    uz 3 krat sa mi stalo ze mi samo dáva havoci do lode ja lietam bez nich! pretoze su mi nanic ked ich nemám 10 a nepaci sa mi ked lod nemá 10

    pamatam si ze v nedelu som si ich rucne vyndal von! pondelok kuknem havoci v iriskách

    Je mi jasne ze niekto to musel spravit na účte( nikto z mojej rodiny sa mi tam nemohol dostat! )... nehrám v kaviarni len doma
    a dva krat za 3 mesiace som dostal login error=99 to znamena ved viete co :) ... niekto mi bol na ucte

    z uctom nic nie je len sa tam objavia havoci co to má znamenat? Pocitac mám cisty nemám tu virusy! Na email sa mi nikdy nikto nedostal a heslo k uctu mám dost dlhe a tazke co to má znamenat?

    ID: 95284024
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Urcite by som ti odporucil zmenit heslo a taktiez pozriet,ci mas k tomu uctu stale svoj email.Pripadne aj tam si zmenit heslo.Same od seba sa ti havoce do lode nedaju predsa.
     
  3. Korben

    Korben User

    MortySvK Kde si prišiel na to že login error=99 znamená že je niekto na tvojom účte?
    Skôr by si mal vyčistiť PC, skontrolovať aktualizácie a skontrolovať pripojenie. Potom vyhodiť havock s lode a znova premaž pamäť prehliadača.
     
  4. MortySvK

    MortySvK User

    Takze Korben :) ako ti to mám vysvetlit no proste to tak je :D ... a som si isty a nepresvedcis ma ze to login 99 je nieco ine :) ...
    vycistene PC mám popripade zacnem hrat na MAC OS X co mám cez Dual Boot mám Antivirus cistice vsetko mozne :) ...

    pisal som na Support teraz nech ma pre istotu odhlásia z BP portálu ak som si tam zalozil ucet :D co si nepametam ale len to ma napadlo

    Dalej dal som si zmenit heslo a neprisiel mi potvrdzovaci kod!!! co to má zase znamenat??


    no a moj dennik je toto :) co svedci tomu ze je niekto na ucte
    viem ze je to hrac z CZ3 a bol by som aj rad nech si zato piká ked je taky frajer!

    Byl jsi zničen uživatelem •S•L•O•V•A•K•I•A• (EIC).
    [​IMG]
    17.01.2014 - 13:13[​IMG]Kosmická loď opravena.
    [​IMG]
    17.01.2014 - 13:13[​IMG]Byl jsi zničen uživatelem •S•L•O•V•A•K•I•A• (EIC).
    [​IMG]
    17.01.2014 - 13:12[​IMG]Tvá loď byla opravena u skokové brány.
    [​IMG]
    17.01.2014 - 13:12[​IMG]Byl jsi zničen uživatelem •S•L•O•V•A•K•I•A• (EIC).
    [​IMG]
    17.01.2014 - 13:12[​IMG]Kosmická loď opravena.
    [​IMG]
    17.01.2014 - 13:12[​IMG]Byl jsi zničen uživatelem •S•L•O•V•A•K•I•A• (EIC).
    [​IMG]
    17.01.2014 - 13:12[​IMG]Kosmická loď opravena.
    [​IMG]
    17.01.2014 - 13:12[​IMG]Byl jsi zničen uživatelem •S•L•O•V•A•K•I•A• (EIC).
    [​IMG]
    17.01.2014 - 13:12[​IMG]Kosmická loď opravena.
    Som povdacny ze mi aspon irisky opravil pred tym ako ma zostrelil 30 krat


    P.S - zmena hesla mi prisla :) netrvalo to tak dlho este
     
    Naposledy upraveno: 17/1/14
  5. Korben

    Korben User

    MortySvK Ja ťa vôbec nemienim presviedčať o tom čo znamená login 99, jednoducho ak sa ti niekto premáva na účte, tak je to tvoj problém a teda musíš to aj sám riešiť.
    Dobre si urobil že si požiadal o odpojenie od portálu, ale heslo meň až potom keď budeš odpojený.
    Mal si na podpore aj požiadať či sa tvoj email nenachádza na black liste. Kto je poskytovateľ tvojej emailovej schránky ?
     
  6. MortySvK

    MortySvK User

    GMAIL
    Na blacklist som sa pýtal :) asi pred mesiacom nie niesom tam
    Login error 99 sa dá vyskusat ked más 2 PC :) na jednom si nehás Home potom sa na druhom PC prihlásis na prvom kliknes hangar napr... a hned ta odhlási kedze si sa lohol na inom PC ... a más login 99 je to stará známa vec ...

    P.S prečo hned musim byt zodpovedny ja ze niekto sa mi dostane na ucet ked mám vycisteny PC a silne heslo aj na emaily aj na ucte :) ... viem ze sa tu riesilo X- tém zče hrac dal heslo tomu atd... ja sa staram o vsetky moje herne ucty ci na steame alebo ine online hry do ktorych som tiez vrazil nemale peniaze a nikde som nemal nikdy problem len tu na Darkorbit mám stále problém :) ...
    nenarázam neurázam nic len konstatujem a myslim to v dobrom :D

    Podpora mi odpisala ze ma odpojili od BP portálu tak dufam ze sa to vyriesi :)...
    heslo zmenene po vymazani portálu...
     
  7. Korben

    Korben User

    MortySvK Gmail má rozdelené sekcie kam chodia emaily, tak si všetky skontroluj. A čo sa týka účtu tak len a len chybou hráča sa mu na účet niekto dostane. Viem o čom píšem, ma mojom účte okrem mňa nikto nebol a tak isto bez dozoru nikto nieje na mojom notebooku. ;)
     
  8. MortySvK

    MortySvK User

    Gmail - viem :D ale aj tak mala ta masina opozdenie
    Fuu no vidim to tak ze heslo si budem menit kazde 2 tyzne ... no nic dufam ze sa to portálom heslom a Hranie na MAC OS X vyriesi :) ...

    No ja viem ze más po krk toho a preto to pises ze je to moja vina :D ale ja som este nemal nikdy takyto problem a to hram Dark 6-7 rokov a u inych ako som spominal nikdy nic a staram so o PC ...

    no nic to je asi vse napisem na forum ak by sa mi to este vyskytlo ... dufam ze je tomu koniec
     
  9. Korben

    Korben User

    MortySvK Nie preto že by som mal toho po krk, ale preto že sme mali na fóre súťaž o to aby niekto ukradol moderátorovi účet, bol tam nick a server a nikto sa na účet a ani na email nedostal. Vždy na 99,9% je chyba na strane hráča.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT-zmazane
    Precitaj si: Jak správně přispívat na fórum

    Ako pisal kolega,je to chybou hraca,ak sa mu niekto dostane na ucet.