Zpetná vazba Havoc nepadá, BP niečo menilo,???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jakub455, 23/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jakub455

    jakub455 User

    Urobil som 7 ziet za sebou a žiadny havoc nepadol,?!:confused:

    Je to normálne,??? Za 11 ziet 9 havoc a teraz 7 ziet bez havocu... :(

    Menil BP % šancu na získanie havocu, alebo v čom je problém,?
     
    Naposledy upraveno: 23/5/17
  2. TRIXT

    TRIXT User

    jakub455: Ahoj, mám podobnou zkušenost, již delší dobu se mi nedaří získat další havok (o víkendu jsem zkusil další 2 zety). Docela by mě také zajímala zkušenost dalších hráčů.
     
  3. jakub455

    jakub455 User

    no ja potrebujem 1 havoc na zeus a som už zúfalý fakt ;), ešte som otváral nejaké red keys ale ani tam nič nepadlo...

    Ja už neviem ako mám získať ten 1 havoc :D, koľko ziet ešte budem musieť urobiť :)

    Surgeona už mám a k nákupu so Surgeonom je asi len hercules, nie havoc, ale to neviem na 1OO%.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja som robil v nedelu zetu a havoc nepadol,ale zaciatkom mesiaca mi padli pocas dvojnasobku 2. Spoluhracovi padli tiez havoce minulu nedelu. Je to proste o stasti.
     
  5. jakub455

    jakub455 User

    ale ja myslím túto nedeľu nie minulú :), a začiatok mesiaca je dosť dlha doba, ved je 23.5. oh :D
     
  6. Borat

    Borat User

    jakub455 drop havoc/herkules sa bude ešte len meniť, ale kedy to neviem.
    Ďalej kamarát mal to isté. 20 ziet 9 havoc a na desiaty musel urobiť asi 8-9 ziet. Proste máš na posledný smolu.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jakub455 - ako nahle by sme dostali informaciu,ze sa nieco menilo,tak by sme to hracom hned poskytli,aby o tom vedeli co najrychlejsie. Ja som na full havoc robil vyse 40 zet a bolo aj take obdobie,ze mi padli aj 3 po sebe a potom aj z 10 bran ziadny havoc ;) Je to proste vec stastia a ak sa nieco zmeni,tak urcite o tom budeme informovat hracov,ako nahle nam pridu informacie z BP. A samozrejme je jedno,ci sa robila brana zaciatkom mesiaca,v strede mesiaca alebo posledny tyzden. Stale je to o stasti :)
     
  8. jakub455

    jakub455 User

    tak teda ďakujem :), ako nepíšem že ma BP nemá rád :D, surgeon, vrtačka a zeus z bedne :)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jakub455 - tak vidis,nemozes mat stastie vo vsetkom asi. Na dobre veci sa oplati pockat a treba skusat dalej;) Mas este nejake otazky k tejto teme?
     
  10. jakub455

    jakub455 User

    Ak sa nemenila ani šanca na zisk dielikov v bránach, tak som prestal chytať multiplikátory :), asi všetko, ďakujem za rýchlu odpoveď a lovu zdar ;)
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jakub455 - ked sa nieco bude menit,urcite sa to hraci dozvedia na fore ;) Drzime ti palce,aby ti padol uz aj ten posledny havoc :)

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.