Hecate Dizajny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MrKat2000, 14/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MrKat2000

    MrKat2000 User

    Zdravim, mam par otazok. Prva sa tyka momentalne dostupnych dizajnov pre lod hecate. Zaujimalo by ma dokedy tato akcia trva, pretoze v case pisania tohto prispevku to nie je uvedene a ci su tieto dizajny dostupne aj v branach, ktore su vymenovane v prispevku na hlavnej stranke klienta. Nasiel som aj ofiko prispevok k tejto akcii no je to uz starsi prispevok a moznost ziskania z bran tam nebola spomenuta. Pozrel som aj anglicke forum no tiez som nasiel len starsi prispevok, kde sa pisalo, ze ich je mozne ziskat aj z bran no sanca je mala. Tak by ma zaujimalo ci to stale plati. Spytal by som sa aj na drop rate ale pochybujem, ze niekto ma take info.

    Dalej by som sa chcel spytat na dizajny Dusklight, pretoze som uz par krat videl na PVE serveri lietat typka s Dusklight cyborgom. Celkom dlhsiu dobu som nehral tak by ma zaujimalo ci stale plati, ze tieto dizajny sa daju ziskat len z Plutusovho experimentu. V obsidianovych boxoch som ho nevidel tiez tak si neviem moc vysvetlit ako ho niekto na PVE moze mat.

    A mal by som este jeden dotaz. Ako som hladal info o dizajnoch tak som zistil, ze u nas na fore chyba celkom dost velke mnozstvo dizajnov na lode v biblii. Pre vacsinu je to absolutne nepodstatne no ja si na dizajnoch celkom ficim a zhananie info o nich bolo celkom dost narocne kedze ani YT ani google moc nepomohli. BP pravdepodobne nedistribuje dostatok ofiko informaci na fora lebo ani na anglickom nebolo vsetko kompletne. Ale ak by niekto bol rovnako posadnuty dizajnami ako ja, na Nemeckom fore maju takmer vsetky aj s obrastekom :3.

    Dakujem za odpoved.
     
    Leggynko tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MrKat2000 - pokial nie su informacie na fore o danych balickoch, tak ti zial neviem povedat, do kedy budu.

    Dusklight cyborg mas predsa spomenuty aj tu: Lodě a ich designy
    Na PVE servery su nie len rozne designy, ale aj lode, ktore by hraci nemali mat ako ziskat a predsa ich maju a ja som dodnes nedostal odpoved ako je to mozne, cize ti neviem odpovedat.

    Zial BP nam nedodava vacsinu obrazkov a tym padom je to obtiaznejsie aj s pridavanim designov na forko. Preto vela krat musime na fore "improvizovat"

    Kedze ohladne lodi a designov bola zalozena diskusia, tak dalsie otazky smeruj do diskusie na to vytvorenej: Diskuze k tématu: FAQ - Lodě a designy

    Duplicita,LOCK!
     
    Leggynko tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.