Helix blitz 400% je něco víc ??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †«$ĈĦ€J№»†, 2/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj kolegové ,mám dotaz hraju málo a teď trochu zkouším se rozhlédnout a mám dotaz Helix 400% je největší sleva pří nákupu uridia nebo ji ještě něco předčí ? A jak často tyto akce na nákup bývají ?
    Děkui všem za případné odpovědí :-d
     
    Naposledy upraveno: 2/9/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ještě se v poslední době ukazuje speciální časově omezená nabídka po přihlášení - sleva 90% a konkrétně :
    300.000 uridia za 690 Kč a 1.320.000 uridia za 1090 Kč. Doufám, že ty hodnoty si pamatuji správně.
    Je jen škoda, že tuto nabídku nedostane každý aktivní účet.:(:mad::confused:
     
  4. Tak to jsem ještě neviděl sice skoro nehraju ale prakticky skoro každý den jen nakouknu ,no to kdybych viděl tak bych ten litr asi pustil
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - tie ponuky sice teraz neviem na rychlo najst, ale sa mi zda, ze neboli tak vyhodne ako pouzitie helixu. Len neviem, ci to nebolo este v case, ked sa dala kombinovat zlava na ucko a helix. Nedavno mi na malom ucte ukazovalo tu zlavu, tak snad este bude, nech to mozem potvrdit alebo vyvratit.

    Nasiel som este aj takuto veteransku ponuku 444%:
    veteranska ponuka.jpg
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tuto nabídku #3 jsem měl na více účtech nedávno, týden, možná 14 dní zpět. A naskočila mi 2x.
    Tak jsem to dohledal v bilanci na jiném účtu :
    17.08. 21:05 Doplněk zakoupen+ 1,500,000 U. za 1090,- Kč
    Ale tato nabídka naskakuje náhodně na účty a nelze se spoléhat, že musí naskočit a lze zakoupit pouze jednou.;):(:mad::confused::cool:
     
    Naposledy upraveno: 2/9/19
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.