Helix LF-4 day

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Shadowhacker, 4/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj lidi,

    tak jak se Vám zatím nyní dařilo v HELIX LF-4 Day?

    Toto vlákno dělám jen tak, z legrace, protože jsem měl docela štěstí.
    Občas jsem kupoval urko, ale málokdy, šetřím s tím hodně..

    A občas koupím zelené bedny, jen tak.. A teď jsem si řekl, že koupím..

    A otevřel jsem 5 beden a z 3. mi padlo LF4 hned, pak 4. a 5. padla prismatická patice (každá 20k Urka) a pak jsem šel pro další klíče teda (mam urko, jen šetřím) a 6. bedna! Padl Venom! 250k urka jen tak.. Tyjo :-D


    Co Vy, poštěstilo se Vám? Ještě jsem koukal na forum a někdo tam psal, že otevřel 132 klíčů a nic, jen trash a ani 1 LF 4 :-D

    Edit: Zbytek beden (4 klíče) bylo nějaký kraviny, no, kupon pro skok, LF3, miny ACMka a přímých škod.. Ale jinak super.

    Edit2: Tak jsem měl ještě klíče a získal jsem Solace (dalších 250 urka) jinak kraviny..

    Jinak krásný den a hodně štěstí s bednami!
     
    Naposledy upraveno: 4/6/17
  2. Měl si šťastný den. Já z 5 beden 1xLF3 a jinak jen munice. Disajn mi nepadl už dávno...
     
  3. Jojo, to je jasný, padlo mi i pár kravin, ty design jsou fajn, jsem za to rád, ale vůbec to nemam jak využít, spíš by se mi hodili zbraně atd..
    Jsem takový.. Spíš začátečník, nic moc, takže.. Ale tak :)
    Jsem to taky dlouho nehrál a teď na to koukam a zkoušim, ale každej mě tam zabije v poho :D Ani farmit nemohu :)
     
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    55 beden a z toho 14x lf3,takže lf3 day :rolleyes:.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. TRIXT

    TRIXT User

    44 beden a z toho 2x LF4, 1x 10.000 U, 3x generátor štítů, 1x generátor pohonů, 2x LF3 a zbytek munice a komponenty pro montáž.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. To je super. A 14 LF3? To je hodně fajn, pokud se Ti to hodí :)
     
  7. [flav]

    [flav] User

    je to lf3 den haha asi 150 bedny a 2 lf4 inac 10 lf3
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. TRIXT, ty jsi se vrátil? Myslel jsem, že paříš tu asii? Mám radost, samozřejmě :D.
    Omluva za OT.
     
    -baghira2- a TRIXT tohle ocenili.
  9. ddavidd11

    ddavidd11 User

    LF3 už nepotřebuju,mám jich tak 500 :rolleyes:.
     
  10. jakub455

    jakub455 User

    No mne skôr padajú lf4 na zeus day ako helix day :) :D
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jakub455 - tiez som na tom rovnako, ze mi ich padlo o dost viac pocas akcie na zeus ako helixu. Taktiez aj kopu casti na apis mi padlo a len velmi malo na zeus :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. TRIXT

    TRIXT User

    jakub455: Osobně to tak nemám. Na LF4 day mi padají LF4 lépe než na Zeus day. Včera jsem měl 62 klíčů a padla mi 3x LF4. Je to prostě o náhodě. ;)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.