Helix LF-4 day

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Shadowhacker, Jun 4, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ahoj lidi,

    tak jak se Vám zatím nyní dařilo v HELIX LF-4 Day?

    Toto vlákno dělám jen tak, z legrace, protože jsem měl docela štěstí.
    Občas jsem kupoval urko, ale málokdy, šetřím s tím hodně..

    A občas koupím zelené bedny, jen tak.. A teď jsem si řekl, že koupím..

    A otevřel jsem 5 beden a z 3. mi padlo LF4 hned, pak 4. a 5. padla prismatická patice (každá 20k Urka) a pak jsem šel pro další klíče teda (mam urko, jen šetřím) a 6. bedna! Padl Venom! 250k urka jen tak.. Tyjo :-D


    Co Vy, poštěstilo se Vám? Ještě jsem koukal na forum a někdo tam psal, že otevřel 132 klíčů a nic, jen trash a ani 1 LF 4 :-D

    Edit: Zbytek beden (4 klíče) bylo nějaký kraviny, no, kupon pro skok, LF3, miny ACMka a přímých škod.. Ale jinak super.

    Edit2: Tak jsem měl ještě klíče a získal jsem Solace (dalších 250 urka) jinak kraviny..

    Jinak krásný den a hodně štěstí s bednami!
     
    Last edited: Jun 4, 2017
  2. Měl si šťastný den. Já z 5 beden 1xLF3 a jinak jen munice. Disajn mi nepadl už dávno...
     
  3. Jojo, to je jasný, padlo mi i pár kravin, ty design jsou fajn, jsem za to rád, ale vůbec to nemam jak využít, spíš by se mi hodili zbraně atd..
    Jsem takový.. Spíš začátečník, nic moc, takže.. Ale tak :)
    Jsem to taky dlouho nehrál a teď na to koukam a zkoušim, ale každej mě tam zabije v poho :D Ani farmit nemohu :)
     
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    55 beden a z toho 14x lf3,takže lf3 day :rolleyes:.
     
    Cruenta†Ultionem likes this.
  5. TRIXT

    TRIXT User

    44 beden a z toho 2x LF4, 1x 10.000 U, 3x generátor štítů, 1x generátor pohonů, 2x LF3 a zbytek munice a komponenty pro montáž.
     
    Cruenta†Ultionem likes this.
  6. To je super. A 14 LF3? To je hodně fajn, pokud se Ti to hodí :)
     
  7. [flav]

    [flav] User

    je to lf3 den haha asi 150 bedny a 2 lf4 inac 10 lf3
     
    -baghira2- likes this.
  8. TRIXT, ty jsi se vrátil? Myslel jsem, že paříš tu asii? Mám radost, samozřejmě :D.
    Omluva za OT.
     
    -baghira2- and TRIXT like this.
  9. ddavidd11

    ddavidd11 User

    LF3 už nepotřebuju,mám jich tak 500 :rolleyes:.
     
  10. jakub455

    jakub455 User

    No mne skôr padajú lf4 na zeus day ako helix day :) :D
     
  11. Punisher

    Punisher User

    jakub455 - tiez som na tom rovnako, ze mi ich padlo o dost viac pocas akcie na zeus ako helixu. Taktiez aj kopu casti na apis mi padlo a len velmi malo na zeus :)
     
    -baghira2- likes this.
  12. TRIXT

    TRIXT User

    jakub455: Osobně to tak nemám. Na LF4 day mi padají LF4 lépe než na Zeus day. Včera jsem měl 62 klíčů a padla mi 3x LF4. Je to prostě o náhodě. ;)
     
    Cruenta†Ultionem likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.