Herné okno, dlhodobý problém

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem eryxstfu, 25/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. eryxstfu

    eryxstfu User

    Zdravím, mám problém s načítaním herného okna. Na mojom internetovom pripojení sa mi už niečo vyše roka nedarí pripojiť na herné okno. Jednoducho, stále iba to malé okienko v strede "Vytvára sa spojenie". Preto hrávam na internete od kamaráta (sused). Keďže on sa bude onedlho stahovať, tak prídem o možnosť hrať. Na jeho internete to frčí úplne v poriadku, žiadny problém. Preto to píšem sem, s nádejou že sa tu nájde nejaký expert ktorý by mi pomohol ako hru sprevádzkovať aj na mojom internetovom pripojení.
    Poprosím žiadne linky na FAQ, všetko som si v tom už preskákal a žiaľ bez úspechu.
    [​IMG]
     
  2. mas take iste pripojenie ako ja skusal si hladat chybu v prehliadaci popripad v konfig. pc?
    ja to hravam v BlackHawk

    moje pc > Amd 2.0Ghz
    ram 2gz

    a pripojeni tiz od telecomu cca 5Mb a funguje
     
  3. Toto je velmi špatné zkus vyměnit poskytovatele internetu lebo já už fakt nwm co s tím je ... zkus počkat na moderátory ale pochybuju že ti řeknou něco víc
     
  4. eryxstfu

    eryxstfu User

    práve som nainštaloval a skúsil to v tom BlackHawku, nejde to ani tam. A nastavenie prehliadača alebo konfigurácie PC, keďže mi to ide na inom pripojení tak silno pochybujem že by práve v tomto bol ten háčik, aj tak, mam doma štyri notebooky a ani na jednom to nejde.
     
  5. skusal si restartovat rooter ?ci neni chyba tam
     
  6. eryxstfu

    eryxstfu User

    Samozrejme, skúšal som aj to. Tiež nepomohlo.
     
  7. Korben

    Korben User

    Na tomto nete mi to ide v pohode.
    [​IMG]

    Tak že nevidím dôvod aby si to na tom svojom nerozbehol.
    Ako si bol pripojený na net od kamaráta ?
    Vlož sem svoje trasovanie na svoj server.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. eryxstfu

    eryxstfu User

    Kamarát mal wifi.

    Trasovanie;
    [​IMG]
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.