HERNÍ OKNO

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »†«•Bl4ck•»SGC™«†», 1/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den , chtěl jsem se zeptat

    -Vždy mi šlo přihlašovat přes herní okno a mohl jsem ihned hrát
    -Dneska mi to načte jen nahrávání a nechce me to pustit do hry .. prosím o radu
    -Cleaner jsem zkoušel a cookie jsem taky mazal ... .
     
  2. ani mne to nejde mam tam len nahravanie ale hra sa nespusti
     
  3. Korben

    Korben User

    Čo tak pripojenie a aktualizácie ? Keď že sa asi nejedná o technický problém , skúsil si kúpiť nové PC ? Možno to čo máš , je len staré. :D
     
  4. Já určitě nemam špatný pc
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. Korben

    Korben User

    V poriadku, ja len či chceš riešiť technický problém, alebo si chceš len pokecať ? ;)
     
  7. čo ste taki zlý hned nanho :D
     
  8. Korben

    Korben User

    Nebijem , nekričím, veď sa usmievam. :) A pýtam sa a čakám odpoveď :)
     
  9. No ja ta nevidím takže :D :)
     
  10. Crystal

    Crystal User

    skus advanced system care, lepsie ako ccleaner...opat resetnut pc a prehliadac...

    skontrolovat tvoj net, popripade resetnut router, sontroluj si ci mas aktualnu javu, flash player

    dalej ci mas spravne verzie u vsetkeho...napr. prvu 32bit druhu 64bit...mali by byt rovnake ako tvoj system

    skus iny prehliadac ci ti to nepojde, popripade aj iny ucet a server
     
    Naposledy upraveno: 1/4/14
  11. pekne Crystal. asi tak by som si predstavoval vzorovu odpoved moderatora alebo admina
    ale vlastne,punisher tam dal dost podobny odkaz
     
  12. Korben

    Korben User

    .panky.[FtL] Keď hráč založí tému v obecných dotazoch, tak sa k tomu aj obecne postavím a preto som položil otázky také aké som položil. No a postupne by sme sa dostali aj k tomu kam mal autor príspevok smerovať, keďže sa jedná o nováčika na fóre, tak ako si aj ty a možno ani o tom nevieš, ale práve si svojim príspevkom vytvoril OT.
    Čo je to OT, prečítaj si Jak správně přispívat na forum A teraz si už počkáme na reakciu autora, dúfam že svoju tému nájde. :)
     
  13. itsuka

    itsuka User

    je mozne ze davaju nejake vylepsenie do hry pretoze to nejde viacerim ako len jednemu :) ako ani mne a aj kamaratovi :D
     
  14. Aha skusím no díky
     
  15. Korben

    Korben User

  16. nejde to aj mne na ge1:( ale skmusal som ge3 a pohode mi to tam naskocilo
     
  17. Crystal

    Crystal User

    pocujte inak dnes som prehadzoval servery lebo zas blbol chat a musel som riesit authorization failed....btw. a ked som sa prihlasoval na GE tak to tiez pri nahravani nevypisalo start...ale zmrzlo na konci...ale GE7 ide hladko

    je to asi niaka chybicka co sa objavi ale len obcas pri nacitavani
    teraz uz ide ale aj GE mne
     
  18. duogamers

    duogamers User

    Pánové, mě se stále na česku 3 načítá mapa a nechce mě to tam pustit, všechno je nejnovější a internet běží. Ještě včera večer jsem hrál DO a dnes už nemůžu :( Je to jasná závada na straně BP, opravte ji prosím, chci hrát :)
     
  19. Korben

    Korben User

    Ja chcem modré z neba, celosvetový mier a tvoje výsledky testov. ;)
     
  20. duogamers

    duogamers User

    Korben, darkorbit hraju na svém PC, Notebooku, Mobilu a Tabletu :) Momentálně mi DO funguje jen na PC, na ostatních zmíněných zařízeních mi od rána DO nejede, takže jsem z toho smutný :) Jinak teď jsem si to kontroloval, na tabletu i mobilu mám flash player 11.2.202.346, používám jeden browser i s flashplayerem, ale ten zde nechci zmiňovat, dále můj tablet je celkem výkoný, 1 GB ram atd. Mobil mám Sony Xperia P :) Jinak, na notebooku mi nejde DO asik 3 měsíce :( Důvod je mi stále neznámý, dojde to jen k nahrávání a dále se nic nestane :( Jinak, na PC hraju na Google chromu a šlape to jak má :) Já už se v tomto guláši nevyznám pánové :) BP asi něco testuje nebo nevím, protože u nás na vesnici asi půlce lidí, co hraje na CZ3 DO nejde se připojit na mapu :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.