heslo

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem !_____KBL*STAR_____!, 13/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj mám takoví problém někdo mi neustalé chodí na muj učet at změním heslo,email,heslo od emailu no vsechno co jse dá změnit pokaždé se mi tam okamžitě dosstane už nevím jak dál nějaké rady?? děkuji
     
  2. Chodí ti na email ať potvrdíš změnu hesla, nebo chodí jen bezpečnostní email, který ti připomíná, že je dobré si pravidelně měnit hesla?
    Bezpečnostní rady se dají ignorovat...ale pokud někdo má přístup na tvůj účet a zkouší odesílat změnu hesla, kterou ty musíš potvrdit, protože nezná heslo na email, tak tam se asi moc udělat nedá...

    Může to být sdílením účtu, používáním botů/ obě verze jsou zde proti VOP se kterými, ty jako hráč souhlasíš jinak by jsi nemohl hrát./ Další možností je kliknutí na odkaz, který přesměruje na stránku s virem, který prohlížeč spustí ihned po kliknutí na odkaz. Pokud tedy někdo má přístup ke tvým datům, a ovládá pár programovacích jazyků, nebude pro něho problém se nabourat na účet i v případě že změníš heslo, defakto stačí jednou něco podělat a můžeš to měnit jak chceš...a je jen otázkou času, kdy získá data k emailu, internetovému bankovnictví atd... :).
     
    Naposledy upraveno: 13/10/17
  3. Warden

    Warden User

    !_____KBL*STAR_____!: Vezmu to od začátku. Nejdříve změň heslo k emailu, dále si v emailu zkontroluj, zda ti tam někdo nenastavil přeposílání zpráv. Poté změň heslo od herního účtu. Nikdy nenechávej na PC příhlášeného klienta emailu. Vždy se jak na emailu, tak i na herním účtu řádně odhlašuj. Někdy i členové rodiny mohou být ti co ti tam lezou. Bezpečnost herního účtu můžeš zvýšit i tím, že si založíš speciální email pro hru např. na gmail.com. Dobře si ale zapamatuj heslo a vždy se řádně odhlašuj.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ˇˇonˇˇ poze leze na učet ale neposíla že by chtěl změnit heslo či e-mail ale proste vždy se tam dostane i když jsem to měl na g-mailu a jak jako zdílení učtu ?? děkuji
     
  5. Warden

    Warden User

    !_____KBL*STAR_____!: V tom případě jsou už jen dvě možnosti. Buď máš účet propojen s FB (FaceBook) a pře FB ti tam někdo leze. Toto propojení si můžeš zrušit sám. Druhou možností je, že tvůj účet DO (účet jen pro hru DO) je propojen s účtem BP (účet pro všechny hry od BP) jiného majitele. Přes tento účet BP pak chodí na tvůj účet DO. S tímto problém by ses musel obrátit na podporu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Na podporu jsem psal ale píšou to stalé dokola zmente si heslo :D a tak dál .... já už nevím co dál ale zase bych nerad o ten učet přišel uplně.. :(
     
  7. Warden

    Warden User

    !_____KBL*STAR_____!: Zaměř se na následující:
    1. Máš účet propojený s FB? Pokud ano, zrušil jsi toto prpojení?
    2. Když jsi psal na podporu, požádal jsi o kontrolu a případné zrušení propojení účtu DO s účtem BP?
    Pokud na podporu nenapíšeš přesně co požaduješ (viz bod 2), oni nejsou vševědoucí. Musíš přeně uvést o co ti jde. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. děkuji zkusim to
    ano FB jsem odpojil
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. VHK_Vsetin

    VHK_Vsetin User

    Doufám, že máš 10 kontrolních otázek na ověření účtu. Je evidentní, že si účet dostal nebo zakoupil, tak si je sežeň nebo v budoucnu zapláčeš. 10 Otázek je základ pro každého hráče. Ber to jako radu :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.