Heslo

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Şmõκε-ωεεĐ-ενε®yĐây, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hoj moderátoři chci se zeptat proč mě nejde změnit heslo zkouším to už cca tři týdny a už si nevím s tím rady.
     
  2. Logan

    Logan User

    Nuz a pozeras sa napriklad na spravny mail??
    Chodia ti ine maily od BP??
    Pozrel si sa ci nemas maily o zmene napriklad v spame??
     
  3. Mail mam pořad stejnej nechodí mě na něj vůbec nic ani do spamu prostě jakoby byl bloknutej bo tak něco.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. To si mám dat do toho filtru na mailu? Ty adresy.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pridas si do whitelistu dane adresy a potom skus,ci ti dojde email o zmene hesla.
     
  7. O.K předem díky kdyby něco ozvu se :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. Kubino

    Kubino Guest

    Ak nepomôže a naozaj to nikde v maily nemáš (napr. gmail má 3 zložky prijatej pošty a hráči sa nepozerajú do propagácie kde chodia maily od BP) tak si napíš na podporu hry či tvoj mail nie je na blackliste.

    Inak dúfam, že odber newsletteru máš zapnutý.
     
  10. mám klasiku seznam snad už to půjde :) když né tak mě tu mate znova :D J nevim jak dlouho to na seznam může trvat?
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Seznam v minulosti emaily od BP aj blokoval takže ak ti mail náhodou príde doporučujem si zmeniť aj mail a to na gmail :) Vyhneš sa tak prípadným problémom v budúcnu.
     
  12. Logan

    Logan User

    Tak si skus dat zmenit heslo a dajn nam vediet co a ako
     
  13. Hoj mládenci tak jsem to teda zkoušel i změnu mailu a pořad nic :(
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. Kubino

    Kubino Guest

    Takže ti žiadny mail od BP neprišiel ano, ani o zmene hesla a ani o zmene mailu. Na tú podporu ohľadom blacklistu si písal?

    A ten newsletter?
     
  16. na podpoře mě odkazali na vas :)

    --------------

    vubec nic me neprislo :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/3/14
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Nepíš tu prosím ťa mutliposty ale použi tlačítko Upraviť.

    Stále si mi neodpovedal či máš nastavený newsletter => FAQ - Změna hesla, emailu, newsletter

    Btw. čo presne si napísal na podporu a čo ti odpísali?
     
  18. sry :)
    No napsal jsem jim presne to co vam co mam za problem.
    Dobrý den,


    Změny přístupového hesla k účtu i e-mailu si musíte zabezpečit Vy sám. Hení podpora nemá jak toto změnit.


    S pozdravem,
    Roman
    Hele asi jsem trosku mimo isu ale ja ten newsletter nemuzu najit nebo jak se k nemuzu dostat
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    V návode to máš vysvetlené, ako ho nájdeš, v predošlom poste som ti dal odkaz :)

    Tak ono si mal požiadať o vyradenie mailu z blaclistu, nie im písať, že ti nechodia maily.
     
  20. ale to jsem jim psal jeste pred vami :)
    ja nevim zamkni to protoze akorad chytam nervi
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.