Hi-tech presnost rakiet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem C*H*U*L*I*G*Á*N, 5/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den, preco je so zapnutou presnostou rakiet uspesnost zasahu zmrazovacou raketou a spomalovacou raketou cca 60% a nie 100%?
    Dakujem
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Tiez som si toho vsimol a obcas sa mi dokonca stalo,ze aj normalnymi raketami mi ukazovalo mimo,ze sa netrafili a mal som zapnuty tech na 100% zasah.Neviem ci na to nema vplyv nahodou uhybny manever,lebo znizuje pravdepodobnost zasahu nepriatela,ale nie je uvedene,ci len laserom alebo aj raketami.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    C*H*U*L*I*G*Á*N Precízny zameriavací systém, ktorý na obmedzený čas na 100% zvýši pravdepodobnosť zásahu jednoduchými raketami.

    To znamena, ze na PLD a ICR to neposobi, pretoze to nie su standardne rakety.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Urcite je to "vybore", ze 100% zasah je iba na jednoduche rakety za par supov a na rakety za 500 uridia to nefunguje. Malo by sa s tym nieco spravit.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    C*H*U*L*I*G*Á*N Tech funguje na standardne rakety, t. j. R310, PLT-2026, PLT-2021, PLT-3030.

    Proste je to tak nastavena, ICR a PLD su specialne municie s cooldownom a preto sa na ne tech nevztahuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ja rozumiem, ze sa na to nevztahuje, ale kedze tu bol hi-tech este pred tymito aketami, tak si myslim, ze pri ich tvorbe sa zabudlo na to ze nejaky hi-tech na rakety existuje, a preto to na ne nefunguje. Myslim si ze tak drahe rakedy si zasluzia aby naklady na ne neboli zbytocne vyhodene von oknom a aby naozaj splnali svoj ucel. Navyse ak ked netrafim, tak dalsiu mozem vystrelit az za tusim 30 sekund, co je nekonecne dlho.
     
    Naposledy upraveno: 5/3/15
  7. Kubino

    Kubino Guest

    C*H*U*L*I*G*Á*N
    Hi-tech je v podstate "zadarmo" a môžme byť radi, že niečo také je. Funguje na základné rakety poškodenia ako vraveli kolegovia. Ak ti pri atypických raketách nestačí presnosť aká je máš možnosť zvýšiť pravdepodobnosť zásahu v PP, máš PP na maximum?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.