HITAC

Diskuze na fóru 'Časté dotazy (akce)' zahájená uživatelem Belgam, 12/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  1gif.gif
  FAQ - akce HITAC
  2lod.png

  D: Co je to akce Hitac?
  O: K hranicím našich sektorů se blíží obrovská loď Hitac neznámého původu. Jediné, co zatím víme je, že plavidlo je obrovských rozměrů a nikdy necestuje samo. Doprovází jej přisluhovači, kteří musí být zničeni, než může být mateřská loď napadena. Tito vetřelci mají spadeno na naše zdroje a bohatství a nezastaví se před ničím, dokud je nedostanou! Všechny 3 firmy mobilizují své síly, aby se postavily tomuto společnému nepříteli a zastavili invazi.

  D: Našel jsem kapsli... k čemu slouží?
  O: Kapsle můžeš převést na losy do jedné ze dvou loterií

  D: Ona bude nějaká loterie?
  O: Ano!

  D: Jak se mohu loterie zúčastnit?
  O: K účasti v loterii potřebuješ kapsle.

  D: Jak mohu získat kapsle?
  O: Kapsle můžeš získat třemi způsoby:
  • za vyřešení slovní hádanky - z boxů ze zničených přisluhovačů, které mohou obsahovat 1 písmeno. Pokaždé, když vytvoříš z písmen slovo HITAC, získáš 1 kapsli
  • sebráním speciálního nákladu, který vypadne z hlavního bosse Hitac těsně před jeho zničením (každý z těchto boxů obsahuje 1 kapsli)
  • zakoupením v sekci plateb
  D: No výborně a kde se bude tahle loterie odehrávat?
  O: Stránka loterie je přístupná ze stránky Uridium. Příslušné tlačítko najdeš v menu v levé části.

  D: Kde mohu kapsle převést na losy?
  O: Na stránce Uridium najdeš tlačítko loterie, pod kterým najdeš dva převodníky, sluneční a měsíční, které ti umožní převést kapsle na losy do dvou různých loterií:
  3kapsle.jpeg

  D: Jaký je rozdíl mezi měsíčním a slunečním převodníkem?
  O: Rozdíl je v tom, jakou výhru mám šanci vyhrát:
  • Měsíční - možnost výhry předmětů ze hry (např. LF4)
  • Sluneční - možnost výhry věcných předmětů (počítačové vybavení , poukázky na nákup a pod.)
  D: Dostanu ještě něco jiného kromě šance na výhru?
  O: Ano, s každým losem je spojena okamžitá odměna jako např. munice, rakety, miny, extra energie, zelené klíče ke kořisti apod.

  D: Jsou fondy výher rozděleny mezi jednotlivé servery nebo samostatné pro každý server?
  O
  : Fond výher zahrnující předměty do hry (měsíční převodník) je samostatný pro každý server. Fond výher slunečního převodníku zahrnující počítačové vybavení od společnosti Antec je společný pro všechny hráče hry DarkOrbit.

  D: Pokud převedu více kapslí, zvýší se mé šance na výhru?
  O
  : Čím více losů máš ve slosování, tím větší je šance, že budeš vylosován, takže ano, výměna více kapslí zvýší tvé šance na výhru.

  D: Získám něco, i když nebudu vylosován?
  O
  : Ano, každá kapsle převedená na los ti zaručuje okamžitou výhru, která bude připsána na tvůj účet v moment převedení. Pokud převedeš více než 1 kapsli, odměny se sečtou a jejich výčet zobrazí v historii okamžitých odměn na stránce loterie. Každá okamžitá odměna má vyšší hodnotu, než je cena kapsle v případě zakoupení.

  D: Kdy proběhne losování výherců a připisování cen?
  O
  : Výherci cen pro obě loterie budou vylosování během týdne následujícího po skončení akce. Ceny budou výhercům připsány krátce poté. Výherci vybavení Antec budou kontaktování po skončení slosování za účelem poskytnutí přepravních údajů.

  D: Jak ta věc s Hitac přisluhovači vůbec funguje?
  O
  : Vetřelec Hitac bude zastávat úlohu jakési mateřské lodi pro své přisluhovače, kteří musí být zničeni, než bude možné zaútočit na mateřskou loď. Jakmile body života Hitacu klesnou pod určitou hranici, vypadne z něj cargo box s označením Antec obsahující 1 kapsli. Tyto boxy jsou určené všem, takže za jejich sebrání nejsou žádné postihy. Samotný Hitac pálí ze své hlavní zbraně na vše, co se přiblíží na dostřel. Po prvním výstřelu si ze všech hráčských lodí v dostřelu náhodně vybere nový cíl.

  Ze zničených přisluhovačů Hitac vypadne cargo box Antec, u nějž je šance, že bude obsahovat písmeno do slovní hádanky HITAC. Pokud nebude obsahovat písmeno, stále existuje šance, že bude obsahovat jinou odměnu. Přisluhovači pouze opětují palbu. Pokud vícero hráčů zaútočí na několik přisluhovačů, budou přisluhovači také pálit na více cílů. Mateřská loď zároveň slouží jako přepravní platforma pro další přisluhovače, takže nestačí zničit všechny přisluhovače jednou. Přisluhovače lze zničit v libovolném pořadí.

  D: K přisluhovačům se váže nějaká hádanka?
  O
  : Ano, z každého zničeného přisluhovače vypadne cargo box Antec. Existuje 50% šance, že tento box bude obsahovat písmeno do slovní hádanky Antec. Hráči mohou splnit hádanku, kolikrát chtějí, a vždy na jejím konci získají kapsli. Hráč vždy najde písmeno, které ještě nemá. Nezáleží na pořadí, ve kterém budou písmena získána, a každé získané písmeno hráče přiblíží k vyřešení hádanky. Na vesmírné mapě je navíc přítomno speciální okno s informací, kolik písmen hráč již získal a co musí udělat, aby získal i zbylá písmena.

  4hitac.jpeg

  D: Co se stane, jakmile vyřeším slovní hádanku?
  O
  : Jakmile hráč získá poslední písmeno potřebné k vytvoření slova „HITAC“, okno v klientu se změní a zobrazí se všech 5 písmen. Jakmile se tak stane, hráč obdrží 1 kapsli za vyřešení slovní hádanky. Text v okně informuje hráče o tom, že získal kapsli a že může začít sbírat písmena zase od začátku.


   
  Naposledy upraveno moderátorem: 14/7/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.