Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nesplna pravidla temy - zmazane. Tato tema sluzi na hlasenie chyb/bugov v hre. Hraci nemaju moznost odstranit niekore predmety v hre, avsak mala by prist demontaz do hry prave s tym ucelom, ze sa hraci mozu zbavit zbytocnosi a este za to ziskaju nejaky stavebny material.
    Cruenta†Ultionem - zial po restarte sa vyskytol problem, na ktorom sa pracuje.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    OT smazané, poprosím osvěžit si paměť příspěvkem z první strany.
    Na diskuzi o chybách máme jiné téma, a prostor v jiných sekcích fóra.
    Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    server cz1 i ge1
    id : 62978493 na cz1
    dnes odpoledne zmizely denní opakovatelné mise akce i doposud nespuštěné mise akce na NYX
    prostě řečeno akce běží a úkoly zmizely a nejdou znovu přijmout:mad::mad::mad::mad::mad:
     
  4. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Brej den.
    Hlasim stejnej ukaz jako prispevek od halalajka. Z chatu podle nekolika prispevku to same i s polozkou olej (neovereno).

    server CZ2
    [​IMG] 86655073
    Polozka ziskana nalogovanim na herni mapu
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Id: 163486968 Server: cz3

    Popis chyby: Nejde dražit v aukci po spojení serveru normálně, tak jako dřív.
    výpis z bilance: 21.07. 12:49 Nabídka zadána - 10,010,000 k.

    Kroky k vyvolaniu: Dražení 15 sekund před koncem hodinové aukce (šlo o maskování XL)

    Riešenie: Daný problém nahlásiť, nakoľko to nefunguje normálne a v čase vyhrania aukcie.

    Taktéž vidím chybu v tom, že v čase 21.07.2018 13:30 mi bylo přisouzeno, že sem vyhrál aukci
    na předmět CPU maskování XL (CLO4K-XL-CPU). Přičemž momentálně přebíhajíci aukce končí na cz3 až v 13:49h.

    - Tohle je moc divní, že vyhrána aukce z 21.07. ve 12:49h, mi byla přisouzena až v 13:30h.

    Co se to vlastně děje? Že by kvůli spojení s GE2, to již fungovalo opoždeně? Jenom se ptám. Protože, dosud to nerobilo.
    A rád bych pochopil, proč se to děje. Byl bych vďečný za jakoukoliv odbornou odpověd.

    Možno šlo o veľmi, ojedinelý prípad. Fakt nechápem ako to lepšie napísať. Ťažko sa to dokazuje.
     
    Naposledy upraveno: 21/7/18
  6. Zrovna XL jsem včera taky dražil, po dražbě koukám do historie, že ho dostal KLOFAN. A kredity nikde, šlo jen o 111 milionů, tak jsem to nechal tak, jestli to nespraví ranní restart. No pak jsem asi za půl hodinky čistil prohlížeč, a už tam byla... Bude to tím sloučením, určitě.
     
  7. [​IMG]4045517 server GE1
    Zůstal jsem viset v bráně Hádes. Nepomáhá restart, změnit loď v hangáru nejde. První vlna v pohodě,pak už nic. Psal jsem na podporu, ale tam až v pondělí. Proč zrovna já mám takovou smůlu?:mad:
     
  8. Zkus úplný logout a odpoj na chvilku pc od netu, já to tak dělám když zůstanu viset v UBA. A pokaždé po nalogování mě to hodí na základnu.
     
  9. Zkusím, díky za radu.
     
  10. Arya

    Arya User

    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. Tak jsem vyzkoušel obě rady, ani jedna nezabrala.Jsem furt v hádesce.
    Arya - a katastrofa to je, protože je v neděli můžu hrát, dokud se rodina neprobudí, přes týden není čas.:oops:
     
  12. angelexit

    angelexit User

    Take jsem zustal viset v Epsilon, nic nepomaha. A ano katastrofa to je, koupil jsem si boostery a i tu na cest v payment, pokud me vyhodi az v pondeli, tak to byly jen vyhozene penize.

    EDIT: Tak podpora me presunula na zakladnu :)
     
    Naposledy upraveno: 22/7/18
  13. jaritko

    jaritko User

  14. Arya

    Arya User

    Je potřeba napsat na podporu a vydržet. Více s tím zde bohužel neuděláme.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Prispevky som zmazal, pretoze sa jedna o globalny problem na GE1, ktory bol nahlaseny a pracuje sa na jeho odstraneni. Co sa tyka kompenzacie, tak som dal podnet na nu, ale musime pockat, ci nejaka bude.
     
  16. Arya

    Arya User

    Příspěvky, které nesplňovaly pravidla tématu, byly smazány. Tohle téma slouží pouze k hlášení chyb ve hře a chybu je nutno nahlásit dle vzoru. Poprosím všechny, aby veškerou diskuzi k tomuto tématu směřovali zde: Diskuze-chyby ve hře.

    Co se týká problémů na sevru GE1, o tom kolega informoval v postu výše.
     
  17. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    ID: 41168233 CZ1

    Dnes od 11:15 do 11:50 bych poprosil prověřit můj a tento účet: https://cz1.darkorbit.com/index.es?profile=5Ozi6&profileCheck=ByLeM&lang=cs zda nevznikla žádná anomálie.

    Problém: Střílím se s hráčem, a po prvním použití ISH, EMP a raket. Již nadále nešlo změnit rakety a ani po doběhnutí CD, již nešlo v boji použít ISH a EMP. Celkově pak nešla změnit konfigurace a formace po dobu cca 3s od doby uplinutí CD na změnu formace.

    Řešení: Zkoušel jsem relog, CC, Test spojení. Dále okamžitě zkusit střelbu s jiným hráčem kde vše fungovalo jak má.

    Toto vše opakovaně jak problém který se vyskytoval pouze u již zmíněné anomálie s tím to hráčem, cca 4x za sebou. Tak vše funkční u jiných hráčů, kde vše fungovalo naprosto v pořádku, jak ISH tak EMP rakety. A to v rozmezí cca 11:15-11:50.

    Pro upřesnění jsem zkoušel vše ovládat přes kaybindy, tak i klikat přes myš ale nic po dobu boje nereagovalo. A to pouze a při každém pokusu o střílení s viz. přiloženým pilotem. Následně s jiným hráčem opakovaně vše fungovalo. Toto není obviňování ale pouze bych rád, aby se na toto někdo z blízka podíval a pokusil se najít kde mohla nastat chyba.

    Děkuji.
     
  18. lulinek8

    lulinek8 User

    ID 45398912 GB1 zdravím potreboval bych pomoct sem se prihlasil na cz3 a pise mi to You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server. a objevi se my bíla stranka
     
  19. Vasil35

    Vasil35 User

    ahoj, nevím zda je tato chyba hlášená ale i po výhře firmi v boji o vliv dostáváme z BB stejné množství uridia ikdyž to mělo být navíšeno o 10 %
    Neví někdo zda už se stím něco dělá? Díky za odpověd.
    Konkrétně se jedná o firmu MMO na servru CZ2