Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tato tema sluzi na nahlasovanie chyb a to podla predlohy v prvom prispevku temy, ak sa chces spytat na nieco, tak pouzi diskusiu.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dakujeme za upozornenie, avsak tato sekcia sluzi na nahlasovanie chyb alebo bugov v hre, nie oznameni na fore, preto musim prispevok nesplnajuci pravidla temy zmazat.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Id: 163407845 GE2

    Popis chyby: Úplně jiná npc v popise úkolů a v zadání.
    [​IMG]
    Bylo to v řídicím centru a konkrétně včera. Úplně jiná npc v popise úkolů a v zadání. Jak je v popisu jasně vidět.
    A ještě Ti hrozné poslední slova na konci. Když tohle není vyhrožování, tak ať se propadnu do západního Německa.

    Kroky k vyvolání: Otevření řídicího centra při převzetí denního úkolů.
     
    Naposledy upraveno: 27/11/19
  4. ahoj už nějakou dobu mam hotovou misi král pilotu ale nemam za ní odměnu jak jí můžu získat?
     
  5. _WatterR_

    _WatterR_ User

    Chyba:
    ID: 101043803 - česko 3
    Druh chyby: při updatu letounu Apis z úrovně 14 na 16 se po sebrání upgradu nezapočítal a zůstal upgrade letounu na lvlu 14
    https://ctrlv.cz/uUG5
    https://ctrlv.cz/Bc8Y
     
  6. ID: 48840243 - GE2
    Problém: nepřipsaný Mindfine Behemoth do úkolu Směřování motivace
    Popis: od dnešního rána mám zapnutý úkol Směřování motivace (35 úkol na BBL, 10x zničit Behemoth).

    03.01.2020 - 10:55[​IMG]Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Mindfire Behemoth.
    po tomto zničení NPC mi byl připsán do úlohy a měl jsem stav 1/10

    03.01.2020 - 22:51[​IMG]Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Mindfire Behemoth.
    po tomto zničení NPC mi nebyl připsán do úlohy a mám pořád stav 1/10

    Odhlásil/přihlásil jsem se na účet a do klienta, pročistil cache pomocí CCleaneru a mám pořád stav 1/10.

    Prosím o nápravu stavu.
    Děkuji
     
  7. jaritko

    jaritko User

    Toto hlásenie sa v denníku objaví aj v prípade, že mindfire nie je tvoj. Mal si ho pred zničením označeného na červeno?
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  8. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    ak Behemotha iba nastrelis, a zostanes na tej mape pokial nebude zostreleny inym hracom (moze to byt aj po hodine hry) tak v denniku ti napise ze si ho znicil
     
  9. Měl jsem ho červeně a střílel jsem ho nepřetržitě (pomocí Peta) a byl jsem na něho celou dobu sám a ani jsem nebyl s nikým ve skupině.
    Z Behemonta vypadl i boxík s odměnou, takže vše bylo O.K., kromě toho že se nepřipsal do této úlohy.
     
    Naposledy upraveno: 4/1/20
  10. Postrach_Phönixu :D:D:D

    Ako ty vidíš, že je červený, keď ho buguješ cez pol mapy ? To máš plátno ako v kine nie ?
    To že si dostal boxík je dosť logické, ale to neznamená, že je tvoj - je červený.
     
  11. pecko

    pecko User

    prečo by ho mal bugovať? ale zapravdu ti dam ze tam urcite bahal niekto iny, ktory ho "vybugoval" :)
     
  12. [​IMG] se mi nechce moc psat sem :/ (pokud bude nutná potřeba, tak to sdělím)
    Server: cz3/ge2 atd.. (po spojeni)

    Problém je takový, že se mi nemění logo klanu. Podobné trable jsem mel už předtím. Nahrál jsem logo a změnilo se mi až po měsíci..
    To samé mám teď, nahrávám logo a nic se nemění, už je to týden a stále čekám. Nejdříve jsem myslel, že to je nejaka kontrola, kdy nejaky den potrva jestli logo splnuje podminky, ale tohle je uz dlouha doba a mam to podruhe.
    Zkousel jsem na jinem ucte/serveru zalozit klan a po založení, šlo to samé logo hned nahrat bez problemu.
    Co s tim?

    btw. Logo jsem dělál sám a splnuje podminky(navic kdyz to slo na jinem ucte, ale na tomhle ne)
     
    Naposledy upraveno: 5/1/20
  13. Septarzx

    Septarzx User

    Takto určite nebol tvoj musel tam byť niekto iný v tú chviľku ty si ho nevidel takže tak zbytočne riešiť boxik je jasné že si mal pokial si dal niejaké poškodenie.. Ja by som chcel vidieť celý report či si v tej chvilke nebuchol alebo ako je možné že nebol tvoj " pretože jediné dve možnosti je že ťa odlogovalo alebo si buchol v tú chviľku" a dakto to dorazil decit
     
    Naposledy upraveno: 5/1/20
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Id: 101752083 GE2
    Popis chyby: Úplně jiná npc v popise úkolů a v zadání.
    [​IMG]
    Jo je to v řídicím centru a konkrétně dnes. Úplně jiná npc v popise úkolů a v zadání. Jak je to v popisu jasně vidět.
    A ještě Ti hrozné poslední slova na konci. Když tohle není vyhrožování, tak ať se propadnu do západního Německa.

    Kroky k vyvolání: Otevření řídicího centra při převzetí denního úkolu.
    P. S.: Prosil bychom o to, aby se to reportovalo výš. Předem Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 9/1/20
  15. Chcem nahlásiť problém portovania na 3-1 cez port sa nedá portnut skušané x razi zaseknem sa stále

    PO 20 minútach už to ide.. ale " dost pomaly portuje
     
    Naposledy upraveno: 11/1/20
  16. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ahoj _WatterR_, k tomuto problému se mi podařilo najít otevřené hlášení o chybě. Podařilo se ti od doby hlášení získat upgrade, nebo problém stále přetrvává? Jinak stále platí že při problému vyskytujícím se přímo na tvém účtu je dobré kontaktovat podporu. Děkuji

    Ahoj Postrach_Phönixu, o tomto problému bohužel otevřené hlášení nevidím, je potřeba více testování a dokumentací chyby. V případě opakovaných problémů bude vytvořeno hlášení, bohužel podmínkou je reprodukovatelnost chyby. Mimochodem, stejné doporučení, při problému přímo s herním účtem upozorni podporu hry. Děkuji.

    Ahoj MegaTheVova, o tomto problému jsem bohužel otevřené hlášení chyby nenašel, nicméně toto je opět problém přímo s účtem, poprosím tě o kontaktování podpory hry kde mohou chybu otestovat z jejich strany. Pokud jsi už na podporu psal, poprosím o číslo tiketu. Děkuji.

    Ahoj -baghira2-, je možné pro nahlášení chyby v lokalizaci dodat celý screen i s viditelným obsahem úkolu? Děkuji.
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Marvine? A co tato chyba zde : #264 ?? Jak to vypadá s jejím nahlášením?
    P.S. Podotýkám, že se to týká všech hráčů z bývalé cz1, kteří mají hodnost plukovník a vyšší? Podle BP byla tato chyba opravena a doposud se tak nestalo a táhne se to více než rok? Někteří hráči to už považují za diskriminaci, že jim tento achiewement BP nechce umožnit získat?
    Koukni na to prosím.
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ahoj ZOHAN, otevřené hlášení na tento problém už nevidím. Z příspěvku na který odkazuješ, nicméně ční zřejmě jedna nejasnost. Dědičný titul měl být připsán jen jeden a to aktuální z daného seznamu v den spojení původního serveru, ostatní získat nelze. Pokud se tak nestalo a komunikoval jsi ohledně tohoto problému s podporou hry, dej jim prosím update.
     
  19. pecko

    pecko User

    Ahojte máte vkuse problém s bránou a to Beta, minulý týždeň som tam bol zaseknutý, ešte štastie že som sa dostal s tama asi po 15minútach. Teraz tam trčím už asi 5 hodín a nič. Viem že existuje problém s bránami, ale ak človek si zaplatí cca 5€ aby niečo mal z tých brán tak by bol rád že to funguje. Asi na podporu je zbytočne písať keďže víkend končí nedeľou. Mohli by ste reštartovať servery aspoň každé dve hodiny, možno by som s tama vyliezol.
     
  20. _WatterR_

    _WatterR_ User

    Zdravím, problém stále přetrvává. Apis má stále upgrade na lvlu 14.