Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. No jo, opět něco nefunguje. U mě montáž a upgrady. Škoda:mad:
     
  2. maronon

    maronon User

    dokedy to bude dodrbané zasa..
     
  3. ivin9

    ivin9 User

    neviem ako vy ale zas pribudli na ucte bugy ked sa portnem zmizne surka zo stitov gen a uz ju nevrati po kazdom porte toto robit tak skylab bdue coskoro prazdny pri prepnuti jednej konfy na druhu zmizne cely shield s konfy takze nic ien ako hrat suicide konfu nemozem a ano druha konfa nevybavena
     
  4. Ani po dnesnom restarte mi to nefunguje len cez mobilny telefon nechce to nacitat vobec.
     
  5. Takže pár problému co jsem si všiml:

    Když jste s někým ve skupině on vás pozve - neukáže se herní chat ze skupinou
    Když se chcete portnout na mapu nejde to - dlouho se to točí a nabíhá brána
    Když napíšete někomu v šeptání nebo na chat vůbec se to tam neukáže.
    Když používate lištu na například opravy a dávaté čísla od 1-0 nejde to vůbec to nic nedělá.
    Hra se laguje jak čuník ...
    Na mapách je strašně moc autíček co si dělají npc bud na x-7, 5-2, 5-3, x-6 takže sehnat do úkolu například 20 cubů nemožné protože autíčka začnou do toho dříve střílet. Nemám tolik munice abych pukal vlastní hráče a dělal si cuby :(
    Koupil jsem si premko na měsíc a jak vidím byla to poslední kapka do té hry protože ještě do dnešního rána mě to bavilo hrát ale pak mě to přestalo protože hrát se nedá když hra se laguje a seká a všude auta bohužel.

    Můj názor zablokujte konečně auta, 24/7 hráče, automaty a vrátí se vám i spousty nových i stavajících hráčů na mapy!
    Co jsem si psal s lidma co hrály DO a přestaly kvůli takovým nepoctivcům tak každý by chtěl aby BP konečně zakročilo s těmito hráči.
    Rád bych šel na mapu 5-3 ale když vidím kolem 60 autíček jak tam lítá a sbírá si paladium přestávám mit chuť hrát aby si udělal výbavu.
    Puknete je a oni se stejně znovu ukáží na mapě a mimochodem na těchto mapách se to laguje ještě více že tam člověk má 2 FPS a kdo za to může autíčka!

    Zbavte nás autíček a bude svatý klid a vy i jako admini budete mít klid na hře na chatu, protože řešení je lehké zablokovat auta a hra se konečně vyrovná a nebude se lagovat, sekat, a nebude to dělat problémy. Hold vaše systémy na to nejsou stavené když kolem 2000 hráčů na serveru zapne automat tak je jasné že server je přetíženy a začne se sekat.
     
  6. Zdravím,

    nevím, jestli to byla chyba předtím nebo teď, ale mám pocit, že se rapidně snížila produkce ve skylabu, konkrétně promeria. Tedy u něj jsem měl možnost to zatím vypozorovat. Za dva dny minimálního lítání a nevyužití skylabu mi přibyli cca 10K Promeria. Ještě jednou podotýkám, že ze skylabu jsem za ty dva dny nic neposlal a samozřejmě je modul zapnutý, jinak by byla produkce nulová. Seprom v té době byl plný na skladu, takže se v té době nevyráběl. Všechny moduly(kolektory atd) jsou na maximálním lvl. Pokud je to za den korektní produkce, pak tam byla asi chyba dřív, protože se nebojím říct, že se produkce snížila o víc než 50% a to během posledního týdne, kdy se hromadí bugy. Četl jsem Bugy co tu jsou a nikde jsem tenhle problém nenašel, pokud to tedy nemá vlastní vlákno. Díky a příjemný zbytek dne., popřípadě se omlouvám za duplicitu.


    S pozdravem
    Adanos
     
  7. vypni vyrobu sepromu.Zapnuty/Vypnuty.
    Prometium19,974,036+-0
    Endurium19,974,036+-0
    Terbium19,974,036+-0
    Prometid996,278+-0
    Duranium998,703+-0
    Promerium90,806+189
    Seprom7,298+189
    Prometium19,974,036+-0
    Endurium19,974,036+-0
    Terbium19,974,036+-0
    Prometid996,278+-0
    Duranium998,703+-0
    Promerium90,771+2081
    Seprom7,298+-0
     
    Naposledy upraveno: 4/7/20
  8. https://board-cs.darkorbit.com/threads/skylab.1808/#post-6020.
    Jak vyrobit rudu, když je plný sklad

    Když už máte plný sklad například Sepromu a chcete vyrobit Promerium, tak je důležité si rafinérii na seprom vypnout. Tato rafinérie totiž stále produkuje Seprom, který není kam uschovat.

    Promerium se Vám proto nebude hromadit ve skladě, ale bude se ztrácet ve výrobně Sepromu, kterého je už ve skladě maximum.

    Totéž platí i o Rafinériích na Prometid a Duranium. Základní suroviny se vám budou ztrácet v těchto rafinériích, které produkují do zaplněných skladů.
     
  9. ID: 93595110 Server: Česko

    Zdravím, dneska sa stal "bug" na mojom účte (server - Česko), po použití teleportu na inú mapu (z 2-6 na 2-5) sa nestalo nič, hra nereagovala, pokus o logout nebol úspešný a preto som sa rozhodol vypnúť kartu v prehliadači a skúsiť sa prihlásiť znova. Avšak pri pokuse prihlásiť sa na danú loď sa nedalo vôbec prihlásiť do hry. Preto som skúsil zmenu lode a opätovné prihlásenie sa do hry (všetko "fungovalo" až pokým som aj na tejto lodi nepoužil port na inú mapu - stala sa rovnaká vec, v logu nabehlo že prebehlo odhlásenie a vyskakovala dookola správa "Chyba WrongServer". Skúsil som aj ostatné lode, jediná loď na ktorej sa môžem prihlásiť je Phoenix, ktorý je na 2-1ke (pri pokuse zmeny lode na stanici znova nabehne "odhlásenie + správa "Chyba WrongServer" ". Skúsil som sa prihlásiť na iný server (GE2 - tam ma prihlásilo bez problémov). Po tomto pokuse som sa znova pokúsil prihlásiť na svoj účet na serveri Česko.

    Pri pokuse o zmenu lode z Phoenixa - ktorý je na 2-1, napr. na Diminisher (ktorý bol práve na 2-6tke) sa loď "akože zmení" a odrazu je na 2-1 (vtedy sa objaví správa o odhlásení a chybová správa ktorá sa opakuje, avšak nie je možné nič robiť - nefunguje ani tlačidlo na odhlásenie).

    Verím v skoré vyriešenie tohto problému a v prípade potreby dodatočných informácií sa ich pokúsim poskytnúť (ak to bude možné)

    *screenshot chybového hlásenia: [​IMG]
     
  10. ĐΣŦĦΣƦλƓƓ
    Zkus v hangaru do lode phoenix kterou máš na x1 dát CPU skoku 2-1 Jsi EIC
    Potom s tim phoenixem skoč na mapu 2-8 a na základě prewarpuj všechny buglé loďe
     
  11. Skúsil som sa portnúť z 2-1 na 2-8 cez skokové CPU avšak výsledkom je tá istá chybová správa: [​IMG]
     
  12. Mužeš ten scen nahrat na forum aby šel přečíst ?
     
  13. Forkys

    Forkys User

    Ahoj ĐΣŦĦΣƦλƓƓ,
    v tomto případě poprosím napsat na podporu hry, protože jsi všechny známé finty evidentně vyzkoušel.
     
  14. Ďakujem za rýchle odpovede, poprosil by som ešte aspoň tak ten link na podporu
     
  15. Clypsso

    Clypsso User

    cawte neviem či to je hlásené alebo nie ale hlasim chybu od piatku moj PET nestriela po hračoch ale po NPC striela normalne,samozrejme pet má lasery v obidvoch konfach .

    ID 165662128
     
  16. prave som zistil ze v tom nebdes sam ani mne nestriela hracov len npc
     
    Juráás_vychlastaná_Troska tohle ocenil(a).
  17. lezec123cz

    lezec123cz User

    Zdravím, nevím kam to napsat, nebo jak to ohlásit, tak to píši sem, na serveru GE2 nefunguje brána LoW. Při jakémkoliv pokusu se skupinou do ní skočit nás to hodí na x-1.