Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. FrostVain

    FrostVain User

    ID 171599892 GE2
    Nefunguje skok do brány Hádes (ani po restartu)
     
    Naposledy upraveno: 12/7/20
  2. Vaše ID a Server94351490
    Popis chyby/buguNení možné skočit do brány Hades i přes splnění všech potřebných podmínek(skupina, fáze)
    Kroky k vyvolaniuChtěl jsem si o víkendu zahrát tuhle hru, že? To je překvapení.
    Riešenie (Voliteľné)Co třeba to opravit? ;))))))
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Vaše ID a Server: ID 163715728, server GE5 (bývalá GE4)

    Popis chyby/bugu: Pri každom preskoku portom sa brutálne znížuje rýchlosť na pôvodnú.
    Úplne to vynuluje promérium v rýchlosti. Na tomto serveri to permanentne, neustále robí.

    Kroky k vyvolaniu: Preskok akýmkoľvek portom v hre na mapách DO. Tam aj späť.
    Hlavne dolné (spodné) mapy a každá z pvp máp. Od tej synchronizácie je tomu tak.

    Riešenie (Voliteľné): Nahlásiť to vyššie. Prosím.
     
  4. Server GE-1 [​IMG]4045517
    Nalogoval jsem, doletěl k bráně a skočil. A nic, zůstal jsem kdesi v prostoru a relog už nevyšel, bo nejde navázat spojení se serverem. Asi opravdu dovolená. Na tuhle hru BP nebo kdo to vlastní, naprosto kašle. No nic, dáme kávu a zkusíme to po restartu.:mad::mad::mad::mad:
     
  5. mmoisgod

    mmoisgod User

    Ne přihlásím se na mapu od doby co začal space Ball globální Amerika 3
    Id 97046177
     
  6. Server GE5 chyba na celém serveru.
    Dělám piráty a nestřílí mě jak loď ani rakety, raketomet a dokonce i sami piráti nestřílí dělá to snad už hodinu.
    Tak to laskavě opravte!
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tato tema sluzi na nahlasenie chyb podla pravidiel, ktore najdete v prvom prispevku v tejto teme. Vsetky prispevky, ktore neboli podla pravidiel boli zmazane. Diskutovat o danom problemom mozete predsa v diskusii, na to bola vytvorena, sem sa budu len nahlasovat chyby v hre.
     
  9. stefan.sv

    stefan.sv User

    server ge1 ID 61238731 pri zmene hangaru alebo aj pri warpe lode mi vymaze konfi hoci ich mam aj ulozene musim od znova vybavu davat do lode a p.e.t
     
  10. rodriego

    rodriego User

    server cz3 to stejné, no nic občas jsem si chtěl zahrát ale tohle? Na to už nemám sílu dávat výbavu znova do lodě.
    Díky za hru
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    server ge-2
    id není důležité protože to dělá všem a všichni to vidí
    Po sestřelení KBS dochází k takovýmto anomáliím a na mapě zůstanou až do restartu pouze rozbité moduly a středy nikde a na minimapě není vůbec kámen, takže nejde stavět nová KBS. https://ctrlv.cz/kJXv
    Další věc je ta, třeba je stanice pod štítem, je nabitá a na stanici vizuelně chybí moduly, i když tam dle zápisu v klanu svítí 10/10, ale ty moduly co nejsou vidět tak ani nestřílejí.https://ctrlv.cz/d6WV
    Toto se děje od spuštění akce útok hitac.
     
  12. ID 171681648
    Globálna Európa 5

    Chvíľu to bolo v poriadku ale teraz sa mi zase stáva to, že keď si dám promerium do pohonu a seprom do štítov, tak sa zvýši rýchlosť zo 450 na 540 a štít z 300 000 na 420 000. Avšak po prechode skokovou bránou aj napriek tomu, že nevypršalo trvanie vylepšenia mi okamžite klesne rýchlosť na pôvodných 450 a veľkosť štítu na 300 000 ale stále mi ukazuje, že mám promerium aj seprom v pohone a štíte.
     
  13. Fishbi89

    Fishbi89 User

    server globální evropa,
    id:6399354
    nejdou posílat zprávy přes kontakty v poště,píše vyskytla se chyba,restartuj systém
     
  14. Vaše ID a Server : 163499113 GE1
    Popis chyby/bugu : Po novém updatu peta se stává (skoro vždy), že když proskočím portem, nebo se mi změní level heatu, tak štíty mého peta klesnou na 0 (začnou se sice hned načítat zpátky, ale kdybych potřeboval okamžitě použít například Propojení HP peta, tak jsem dost v nevýhodě). V případě bonusů za heat, kdy má pet dostat i bonus HP, tak ty po proskoku, či změně levelu heatu zmizí taky (tzn např. z celkových 275 000, které má pet mít, mám po proskoku zase jen 250 000/275 000 a peta musím doopravit). Toto vše platí i v případě, kdy peta (opraveného s full štíty) vypnu před portem, portnu, zapnu peta a stejně je znova bez štítu a bez bonus HP.
    Kroky k vyvolaniu : Proskok portem, nebo změna levelu heatu.

    Edit: Ještě doplním, že při skoku pomocí CPU se to děje taky.
     
    Naposledy upraveno: 27/9/20
  15. Vaše ID a Server : 89465778 CZ (CZ3 před sjednocením)
    Popis chyby/bugu : Nacházím se v bráně Kappa, portnul jsem se portálem do další vlny, ale vizuálně mi tam zůstali teleportační brány a nové vlny se začali spawnovat, ovšem moje loď - její hitbox - je pevně umístěn uprostřed mapy a nelze kamkoliv letět. Sice "volně létat můžu", ale hitbox zůstává uprostřed mapy a tedy nemůžu ani střílet na NPC, které se s málo životami dostalo do rohu. Nemůžu je zabít, nemůžu se zabít ani nikam letět. Jsem nekonečně stucknutý zde a nemůžu nic dělat, potřebuji "umřít", aby se vše opravilo, ale na GG nefungují miny, abych se zabil. Tento bug se mi stal i v nové Halloweenské bráně, ale tam mě NPC zabili.
    Kroky k vyvolání : Port do nové vlny v jakékoli GG a dost pravděpodobně to souvisí s novými P.E.T. mechanismy "moduly HP a DMG", oba v obou případech byli poblíž teleportační brány aktivní.

    Dodatek: potřebuji akutní pomoc "se zabít" nebo nějak přesunou mou loď mimo GG

    PS: logout není možný a zavření herního okna mě neodhlásí
     
  16. pionyr66

    pionyr66 User

    [​IMG]67622488 server cz-2 mam problem nefunguji mi atomovky spousteni nevyznam se v te dnesni technice tak prosim o pomoc touto cestou.dekuji moc
     
  17. Fishbi89

    Fishbi89 User

    ID6399354 server ge-1 nejdou přepínat formace,nefunkční montáž
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    server ge-2
    id není důležité protože to dělá všem a všichni to vidí

    Zřejmě nefunguje funkce chatu ''report'' , kterou tak s oblibou doporučují někteří moderátoři chatu?
    https://ctrlv.cz/YYJm
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  20. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Jo aha, díky za vysvětlení.¥