Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. xmens se mi tak nějak zdá že to už dlouhou dobu to takhle funguje. U sebe ať máš bonusy na přesnost jakékoliv, maximální hodnota bude vždycky 100% a protihráčův profil a případně formace se do toho počítá až potom. Takže reálně 100% nedosáhneš i když ti to hra tvrdí. Možná kdysi dávno to fungovalo jinak, ale pochybuji že v tomto stádiu po těch letech a milionech patchů samotní vývojáři v BP ví co měly být původní vzorce a jestli některé bonusy mají být aditivní nebo multiplikativní. :D

Na to jsi kde byl, na fóru je dost příspěvků kde bývalí i současní modi trashtalkují BP, jen u toho psaní možná nebyli dost emočně zainteresovaní. :D

2. xmens

xmens User

Ako vravím škoda dávať spätnu väzbu - k ničomu to nevedie :) ...

Dalšia chyba - hooodne hooodne dávno som si kupil agisa elite desing za urko... Nepoužíval som agise roky a roky , a čuduj sa svete zrazu mi ho dalo z boxu desing A elite ... Inými slovami je to roz...ané jak stara sociálni pracovnice v duchodu ...

3. xXNANUKXx

xXNANUKXx User

Narazil som na chybu pri robeni misie Hrdinstvo-navštiv jednu z map 2-1,1-1 na suradniciach 100/70 ,vydrž 5min,to mam už v zelenom,čiže splneno ale pri dalšom bode navštiv 2-6,1-6 na suradniciach 100/70 mi to nechce zaratat hoc stojim presne na danych suradniciach!!!
    Dik za radu,vopred...

4. ENDY1913

ENDY1913 User

Pekny den prajem ani vam sa nejde prihlasit do hry??česko3

5. ramencz

ramencz User

xXnanukXx ale tam nemáš mapu x6 ale x8

6. Zkoušel jsem, cz3 mi přihlásit jde.

7. ENDY1913

ENDY1913 User

uš mi to ide)

8. xXNANUKXx

xXNANUKXx User

Dobrý deň,
    napíšem to sem pretože som hladal 15min a nenašiel som kam inam to napísat ked že su ostatne stranky uzamknute alebo to chce opravnenie.Mám neskutočný problem doklikať bránu Gama už druhý týždeň,vobec mi nedáva časti bran zastavil som sa na 75 z 82 a ked aj padne multi 2x,3x,4x,5x,6x tak mi vypíše že:Bolo vyrobených 0 nasledujucich časti pre bránu,namiesto toho sa vyprodukovalo nasledovne... nebudem vulgarny
    vydrbal som už na tu bránu okolo 200 000 uridia čo je totalne od veci a to hlavne koli tomu že tu spominanu hlášku mi vyhodilo už viac krat!Tu branu som mal mať už 2x hotovu!!!
    Je to učelovo takto nastavené aby systém požieral čo najviac urka a zbytočne komplikoval hráčom postup v hre je to tak ubohe!!!!
    Človek nebotuje,snaží sa naškrabať na po.... brany urko a ked naškrabe tak skvele nastavený system v tejto hre o okrada o to zas... urko aby nahodov nemohol hrač sa pri tejto hre aj nejak nahodov zabaviť,bože chraň.

9. ZOHAN

ZOHAN User

A v jakém stavu máš bránu alfa a beta?
    Pokud chceš něco hlásit, tak je vhodné to do tohoto vlákna sepsat podle návodu, který je uveden v prvním příspěvku. klikni zde :: #1
    Dodal jsi velmi málo informací a chybí ti zde to hlavní: screen té konkrétní hlášky, aby tě admini nepodezírali, že tomu tak není.
    I kdyby se někdo začal ''tvým'' problémem i zabývat, tak potřebuje více informací o tvém účtu a nadávkami(byť jsi je nenapsal přímo) dokážeš pouze to, že nikoho tvůj příspěvek nebude zajímat.
    P.S. Věř tomu, že rekord postavení brány gama jsi ještě ani zdaleka nepřekonal.:)
    Asi něco dělíš špatně, proto tě systém nemá rád asi.

10. xXNANUKXx

xXNANUKXx User

Ten system nemože mať a nemať rad je akurát nastavený tak aby znepríjemňoval a zdieral hráčov čo sa dá!Čomu nasvedčuje aj to že nie som prví a ani posledný,kto si to všimol čo vytvára o tejto hre značný charakterový obraz.Samozrejme že nie len ja ale aj iný hráči su z toho poburený a znechutený a už aj presne viem prečo tu 90% hráčov botuje!!!

Teraz k podstate veci,samozrejme že pokial som sa doklikal k spomínaným 75 častiam brány Gama,som nazbieral komplet všetky časti do brány Alfa a aj Beta,ked že tie už nemali možnosť požierať mi urko,čo je tiež uplne cez,ked si vyberiem raz branu Gamu a padaju mi tam časti na brany Alfa a Beta a tým padom mi to zbytočne požiera urko,ked že ako som už spomínal prioritov je brána Gama tak system to určite zaznamena že brana Alfa a Beta su dokončené ano,nepožieraju už urko tak automaticky sa mi system snaži nadalej sprijemnovať doklikanie brány Gama,tým že hoc konečne nemusim mínať urko za brány ktoré aktuálne nepotrebujem tak mi nedáva časti brán ale padaju mulťáky,ktore hoc trafím x2,x3,x4,x5,x6 ako som už spomínal tak mi vyhodí hlášku že:Bolo vyrobených 0 častí brány a da mi namiesto toho opeť niečo čo nepotrebujem!!!
    Tak už keď toto neni odrbávanie hráčov,tak potom čo????

Ja ked že nebotujem a podstivo to urko zarábam tak je logické že ma štve,ked ho nezmyselne musím míňať,boterom to je jedno pretože botik zarobí,minie aj brány porobý čo kolvek treba.
    Ale týto botery nad tým nesedia a nemíňaju ani cent na tuto hru pri čom normálny HRAČ tu nestráca len peniaze ale aj čas!!!Ked že si sami odháňate hráčov a ničíte tuto hru tými skvelými vychytavkami! [​IMG] https://ibb.co/LRGB7Nn

Naposledy upraveno: 27/9/21
  11. ZOHAN

ZOHAN User

xXNANUKXx,?? Jak tak pozoruji, tak jsi vůbec nepochopil, co jsem ti tu psal a já naopak pochopil, že nemáš vůbec páru o tom, jak vlastně funguje klikání bran A.B.G.
    Největší chyba je mít naklikanou bránu alfa i beta a dále klikat bránu gama a doufat, že se ti levněji dokliká při minimálních nákladech?
    je to jen hra s čísly, něco málo pravděpodobnosti a systém si jede pořád to svoje.
    Není to chyba a ani žádný bug.
    Dokonči si bránu alfa i beta, co máš na mapě a potom uvidíš, jak rychle se ti ta brána gama dokliká.:)

JESSICA170811 a Minerva tohle ocenili.
  12. -baghira2-

-baghira2- User

xXNANUKXx niečo Ti možno uniklo.
    Podívaj sa sem:

Pre istotu, tu máš aj odkaz:
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/galakticke-brany.107516/#post-898476

POZOR! Je potrebné si uvedomiť, že táto tabuľka je orientačná.
    Stále platí, že každý ju postaví inak a najväčšiu rolu hraje náhoda.
    Zo štatistického uhla pohľadu, by táto tabuľka mala byť celkom presná.

EDIT: Moje ID: 101752083 a Server: GE2 (Česko 1)

Naposledy upraveno: 27/9/21
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. xXNANUKXx

xXNANUKXx User

ZOHAN:ja som to pochopil dobre a naopak ty nerozumieš alebo nechceš rozumieť tomu na čo poukazujem.Je pravdov že som v hre viac menej novačik ale nie som mentol,dokažem veci rychlo chapať a pre to som tu moju skusenosť tuto aj popísal.
    Tie tri brány su SPOJENE a presne pre to vzniká tento pre mňa nezmyselný problem,kde zbytočne míňam urko,ked že ja na zber paladka nechodim,lebo tam lietaju len boty a tý ktorý lovia boty,no a keby že tie brány sa dali samostatne klikat ako tie ostatne pod nimi,nič by som tu nepísal a neriešil to!

Je to jasne a umyselne postavene tak aby na tych troch spominanych branach A,B,G uplne zbytočne hráči mínali zdroje viac ako je potrebne na postavenie bran.Iná vec by bola keby že sa RATAJU ČASTI KRONOS čo padaju z tych brán A,B,G jak už ich hrač ma nazbierany plny počet čo ale tak nie je a PRESNE PRE TO TO TU VŠETKO píšem!

Je zjavné o čom tu presne píšem a čo ma uplne zbytočne zdržuje a obera o zdroje a čas.Spomínal si že branu A a B musim dokončiť a následne mi budu už normálne padať časti brán do brany G ale opet a zas mi tam budu padať časti bran na A a B ,ktore vobec nepotrebujem,ked ze po ich dokončení sa mi už neprirata ta napjpodstatnejšia vec a to časť brány KRONOS prečo to tu aj dokola píšem a zas len zbytočne budem musiet minut zdroje-urko aby som konečne doklikal Gamu a to iste plati aj naopak,tak či onak je najvetším problemom SPOJENIE TYCHTO TROCH BRAN!!!!!

Napísal si:Dodal jsi velmi málo informací a chybí ti zde to hlavní: screen té konkrétní hlášky, aby tě admini nepodezírali, že tomu tak není.
    I kdyby se někdo začal ''tvým'' problémem i zabývat, tak potřebuje více informací o tvém účtu

Tak myslím že som dodal veškere informacie o danom probleme+screen kde je jasne že nie je problem len v nastaveni tych troch bran ale ešte aj systém tomu všetkemu pomáha že hoc ti padnu časti brany na multi tak ta to odrbe a dostaneš 0-Zero

Nebolo by od veci z tým niečo urobiť a hráčom to ulachčiť a nie im vedomo stavať takéto nezmyselne prekážky,nepriamo ich okradať a demotivovať od tejto hry!Možnosti na to su rozdelte tie brany alebo nedavajte limit na nazberane časti kronos a odstrante aj ten nechutny nezmysel,ktorý som poslal v screen!

14. ZOHAN

ZOHAN User

15. xXNANUKXx

xXNANUKXx User

ZOHAN:To ako vážne?Si robíš zo mňa srandu?povodnu chybu som tu nahlasil a podrobne popísal v prvom prispevku kde mi pri klikani brany Gama vyhodilo tuto hlášku:https://ibb.co/LRGB7Nn a to viac krat po sebe!!! a tým mi systém zabránil dokončiť tuto bránu!!!!!!!!!!!!
    To bol povodny problem a chyba ktoru som hlasil a na to si mi pisal že:

Dodal jsi velmi málo informací a chybí ti zde to hlavní: screen té konkrétní hlášky, aby tě admini nepodezírali, že tomu tak není.
    K tomuto ja chcem aby si sa ty alebo niekdo vyjadril a dal to do poriadku.
    To ostatne pod tým bolo zhrnutie PREĆO kk tomu problemu došlo a zaroveň som vám tam ozrejmil aj jednoduche riešenie aby sa to už neopakovalo.

16. ZOHAN

ZOHAN User

Ano, přesně. Já si dělám srandu a ty neumíš číst psaný text s porozuměním?
    Na té hlášce(kterou mylně považuješ za bug nebo chybu?) ti systém sděluje( v minulosti to tam psalo jinak a konkrétněji), že vyrobil multiplikátorem dílek do brány alfa, nebo beta, proto ti systém dal jinou, náhradní odměnu, protože nemůžeš dostat dílek do brány, která má plný počet dílků a je už postavená?
    Kdyby jsi obdržel dílek do brány gama, tak by jsi ho opravdu obdržel, pokud ho už nevlastníš, potom jako náhradu dostáváš multiplikátor jako náhradu.
    zcela evidentně jsi nečetl toto :#1
    a toto:
    Jak správně přispívat na forum

A hlavně já jsem jen obyčejný hráč, co ti zde chce poradit, ale bohužel nic asi nezměním, stejně jako nic nezměníš ty.:)
    P.S. Kdyby jsi dbal mých rad a klikal by jsi brány ABG se slevou a premkem a slevou o víkendu, tak by jsi i možná přišel na to, že podle tebe systém hráče okrádá, ale přesto hráči na točení ABG vydělávají uridium na těchto branách?
    Pravdou je, že někdy méně, někdy více, ale vydělávají?

Naposledy upraveno: 29/9/21
  17. xXNANUKXx

xXNANUKXx User

Fakt dík za snahu a vysvetlenie,netušil som že je aj toto možné že mi mulťák vyrobil časti brány do A a B,ktoré mam doklikané a na screene je vidiet že mam nakliknutu bránu Gama-čiže som si myslel že tie časti padli pre bránu Gama a nechcelo mi ich proste pripísať.

Prečítal som si aj odkaz na ktorý si ma odporučil ale na začiatku som netušil kam to napísať hoc som hladal a považoval som tu hlášku zo screenu za bug,nemohol som toto tušiť že je niečo také možné.

P.S. jednoducho som len potreboval doklikať tu Gamu a pre to som nepokračoval v Alfe a Bete aby zas nepožierali urko ked že mi boli k ničomu,zlavak mam ale premak chybal,chapem že to zníži straty ale zas za to musí človek platit a samozrejme že brany klikam len cez vykend.Mne išlo hlavne o dokončenie G aby som dostal časť na bránu kronos.

18. xXNANUKXx, a v té tabulce taky zjištíš, ze je lepší klikat s multiplikátorem na 2x, u multiplikátoru na 6x vyjde brána podstatně dráž.Takže osobně se snažím ušetřit, co se dá.

19. může mi někdo vysvětlit, jak mám vyřešit captchu, když se mi objeví na 5-2 v hangáru a ty boxy jsou ve stanici kam se nedá vletět?
    musel jsem popoletět na okraj kruhu blbě vyřešit captchu a takhle 2x.
    Ale co Bugpoit :)

20. kerula1

kerula1 User

Chyba ve hře. Už delší dobu nelze vstoupit do R zony .

Sdílet tuto stránku