Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. matesek112

    matesek112 User

    ID 88145271 Ge7

    Na 5-3 som zbieral zlaté boxy, z ktorým mi padli dve časti na zeus a v tech factory mi svietia len dve aj keď som pred tým už mal jednu alebo dve časti zo zeus. A tak teraz neviem či mi nepričítalo tie dve nové.

    matesek112: A zkusil jsi načíst znovu stránku. Odhlaš se a znovu se přihlaš.

    Áno skúsil ale stále sú tam len dve.

    Myslím že Zeus sa dá presne pozrieť, no na fóre ti to nepreveria.

    A kto by mi to mohol pozriet či mi tie časti z boxov boli pripísané?

    matesek112 podľa histórie máš mať 3 zeus dieliky. Napíš si na podporu a tam ti ten jeden pripíšu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/6/17
  2. Korben

    Korben User

    Čo tak si prečítať pravidlá tejto témy?!o_O

    Pravidlá
    1. Každý príspevok, ktorý nebude v znení ako je vyššie, bude vymazaný
    2. Duplicitné hlásenia budu vymazávané.
    3. Ak bude potrebné, moderátor sa vyjadrí priamo do príspevku hráča či je daný problém hláseny, v riešení/testovaní, a pod.
    4. Žiadna diskusia v tejto téme nebude tolerovaná
    5. Hlásene chyby, neodporúčame skúšať a využívať, kedže môže dôjsť aj k trestaniu.
    6. Ak moderátor uzná za vhodné, môže časť hlásenia hráča vymazať, aby nedošlo k ďalšiemu zneužívaniu. Hráč bude o takej situácií oboznámeny v danom príspevku. Ďalšie zmeny hlásenia zo strany hráča, sú zakázané
     
  3. Kerny

    Kerny User

    Server CZ3
    [​IMG] 162912727
    Zdravím,pri zmene konfy na full sparťanoch sa dobíjajú HP znovu,už to je nahlásené?

    Warden: Ano tento problém je již hlášený, bohužel k opravě dosud nedošlo.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/6/17
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Chyba brány "Vortex of Terror" - NPC v radiačce

    ID 99846037
    CZ1

    V předposlední vlně se nacházejí v jedné z variant této vlny dvě NPC "Revenant Slender" (děje se to i u jiných NPC). Stalo se mi, že mi jedno z nich, když bylo poslední, zalítlo někam hluboko do radiačky. Pomohlo mi nechat se radiačkou zabít a skočit do brány znovu. Pak již bylo vše v pořádku. Problém by ale byl, kdyby hráč měl jen jeden život.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    server cz1
    ID 62978493
    Chtěl jsem si vyzvednout upgradované předměty a po kliknutí na záložku UPGRADY mi několik minut tato stránka načítá a asi po 3 minutách
    mi to napíše, že stránka neexistuje nebo toto :
    [​IMG]
    prohlížeč edge a srware iron, na jiném účtu mi ty upgrady hrozně dlouho načítají, ale načtou se nakonec.

    Ahoj, táto chyba je už hlásená, veľa hráčov sa ani nemôže dostať do sekcie Upgrade. Chuck
     
  6. server ge4
    [​IMG] 53643221
    nenormalne dlhe načitavanie hangaru vyzbrojenie lode mi trvalo 28 minut čo je otras pri klikani bran ma to hodi do hangaru alebo mi vypíše chyba musim znova načitavat GG.

    Warden: Ahoj, toto se řeší v tématu Klikanie brán-neskutočný čas strávený pri klikaní brán!, kde hráči zapisují svá ID. Je otázka, zda s tím BP něco provede, než dojde ke sloučení serverů.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/7/17
  7. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    server CZ2
    [​IMG] 86655073
    Cena modulu KBS po restartu nastavena na puvodni cenu (RAM-MA zakladni cana 380U) , dale nenacteni akciovych dennich ukolu , 1 den akce se nacetly 2 ukoly -dneska jiz zadny

    O týchto chybách sa vie a pracuje sa na ich odstránení. Chuck
     
    pyяø•uиsтøppαblє tohle ocenil(a).
  8. ID: 47312246 | Server: Česko 1
    Problém s množstvím úkolů. Pokud si přijmu 5 úkolů, můžu si přijmout ještě 6. týdenní úkol, ale pokud mám jen 4 klasické úkoly a týdenní, nebo jeden z klasických úkolů zruším, nelze přijmout jiný dokud nezruším i týdenní misi, nebo ji nesplním. Je to docela drobný problém, ale pro mě otravný, protože úkol na 2 delty, nebo zety dělám delší dobu a je škoda rušit úkol, kde už jednu bránu mám.[​IMG]
    Problém je očividně v tom, že týdenní úkol se počítá do limitu 5 úkolů, ale lze přijmout i když je počet zbývajících slotů 0 viz. :
    [​IMG]
     
  9. [​IMG]102126207 / Server: Česko 2
    Problém: Ceny modulu KBS. Někteří hráči mají ceny správně, někteří zas jen některé moduly (např. plášť a deflektor za 100U a lasery a rakety 380U)
    https://ctrlv.cz/brdX
    https://ctrlv.cz/clZU

    Táto chyba je už hlásená a pracuje sa na oprave. Chuck
     
  10. [​IMG]4045517, SERVER GE1
    Loď tartarus, všechny generátory pohonu na místě, ale rychlost pouze 444, proUpravitmerium v pohonech také, bez nákazy.

    Warden: Nejedná se o chybu, Tartarus funguje (ověřeno). Nejpravděpodobnější je, že nemáš zapnutou schopnost rychlost. Pokud ano, vypni ji a znovu zapni.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/7/17
  11. Zdravím, chcem nahlásiť problém s úlohou "Odvetný úder MMO"- úlohu som prijal ešte pred aktualizáciou, predtým bolo úlohou zostreliť 20 hráčov z MMO. Mal som dlhšiu hernú pauzu a progres úlohy 15/20.

    Po úpravách dnes je v popise - Znič nepriateľské G-Surgeon, Pusat, Vengeance Lightning, Tartarus, Venom. Hrám už asi mesiac no úloha stále stojí na 15/20, pričom som niekoľko lodí požadovaného typu už zničil. Dnes som si dal na to pozor, mal misiu zobrazenú a po zničení lode tartarus sa mi nič neprirátalo.

    EDIT : Úloha mi svieti na zeleno, ako keby už bola splnená.
    20.07.2017 - 15:24[​IMG]Dostal si 1800 cti
    [​IMG]
    20.07.2017 - 15:24[​IMG]Dostal si 180000 BS
    [​IMG]
    20.07.2017 - 15:24[​IMG]Odstrelil si vesmírneho pilota †★Kerveros_Hellas★† (MMO).
    Orome: Je mozne, ze to sposobili viacere aktualizacie uloh a lodi. Ucet som presiel a lode sa ti skutocne neratali, ulohu som ti manualne ukoncil, odmena sa ti pripisala.

    EDIT : Ďakujem veľmi pekne
     
    Naposledy upraveno: 21/7/17
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    ID: Nehraje roli
    Server: nehraje roli

    Chyba: Konec schopnosti lodě Tartarus Rapidní palba zastaví jedoucí loď na místě. Při nákliku přes minimapu je to lehce zopakovatelné a mám podezření, že i při pohybu po mapě se loď byť neznatelně na chvíli pozastaví, než zareaguje opětovný náklik myší (i když ji hráč drží)

    Warden: Otestováno, skutečně se loď na obrazovce po dokončení schopnosti zastaví v případě, že cíl letu byl určen klikem na minimapě.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/17
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    ID: Nehraje roli
    Server: nehraje roli

    Při pohybu lodě se opětovně zavře/otevře okno s boostery, přáteli a warpem (možná i další), pokud se je snažím zavřít/otevřít. Musím tedy stát, aby se okno zavřelo či otevřelo a zustalo tak.

    Warden: Nepodařilo se mi chybu nasimulovat, zavírání a otvírání mi fungovalo korektně.

    EDIT: Pravděpodobně to bude nějakým nastavením, každopádně to taky asi rok zpět začalo dělat a ne jen mě. Zkoušel jsi to ve 3D?
     
    Naposledy upraveno: 21/7/17
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    ID: Nehraje roli
    Server: nehraje roli

    PET se při portaci portem resetuje a neponechá si aktivovaný režim (jde do pasivního). Pokud je PET předtím vypnut, udělá pravý opak a po aktivaci skočí do režimu který pustíte, ale vydrží zde max jednu sekundu, kdy naskočí režim zvolený před portací a vypnutím peta.

    Warden: Zkoušel jsem to chvíli testovat a PET si vždy zachoval obraný režim, který jsem měl před proskokem. Pasivní se nenastavil.

    EDIT: Kde jsi se portoval? Něktré porty to nezresetují toho PETa, což je zvláštní. Některé zase ano a musí se PET znovu nastavit. Co mě vadí víc je v Hadesce když mám sběrače, po portaci do další vlny ho zapnu, během chvíle nastavím kamikazi (na tom nezáleží co) a PET se okamžitě resetuje na předchozí sběrače a musím nastavovat znovu. NEbo vždy vteřinu počkat. PET udělá i ten svůj zvuk jako by se vypnul, zavře se okénko s volbou režimu a naskočí tam opět to co bylo před portací.
    Také dělá více lidem.
     
    Naposledy upraveno: 21/7/17
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    ID: Nehraje roli
    Server: nehraje roli

    Chat se při prvním zapnutí neposunuje s novými zprávami, jsou vidět pouze ty první a na další je nutné sescrolovat. Pak už je dále vše v pořádku a chat se posunuje s novými zprávami sám. Takže se dá nevšimnout si nových zpráv a je nutné chat ručně posunout vždy až je v chatu dostatek zpráv, aby některé nebyly vidět.

    Orome: Zatial nemame oficialne oznamenie, no tato vec bude snad coskoro vyriesena, mali by sa vyriesit vsetky problemy chatu s prichodom noveho Achatu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/17
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    ID: Nehraje roli
    Server: nehraje roli

    Oznámení nahoře obrazovky je už asi dva roky nastavené tak, aby každé 4 řádky zde zůstaly nějakou dobu, zatímco dříve se objevily okamžitě s akcí, kterou jste provedli. Takže se nyní bufferují oznámení i několik desítek minut nazpět a tato oznámení jsou nepoužitelná a je nutné mít otevřený LOG.

    Orome: Vieme o tom(asi kazdy), len to nie je vyslovene chyba, mam pocit, ze to prislo do hry s nejakou aktualizaciu. Kazdopadne suhlasim, je to matuce a niekedy extremne oneskorene, hlavne v GG. Mozeme to zahrnut do pravidelneho reportu aby sa zacali tejto veci venovat.

    Warden: Je ui i problém s menším rozlišením obrazovky. Na 1366 na 768 se občas stane, že výpisy se zobrazují i více než pře půlku obrazovky, takže se hra stává velmi nepřehlednou.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/17
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    ID : 62978493
    server cz1

    Po nalogování do hry aniž bych kliknul na okýnko boosterů, tak se mi při pohybu myší nalevo od lodi zobrazuje toto.
    hraju na sr ware ironu a edge na w10
    [​IMG]
    Dělá mi to na více účtech a potvrzují mi to i hráči z klanu.

    Táto chyba je už dlhšie hlásená. Skúsim v pondelok ich kus popohnať pokiaľ to bude možné. Borat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/17
  18. Server CZ3
    ID 169279879

    Vydělal jsem dostatečné peníze a nemám úspěch Kreditilionář.

    [​IMG]
     
  19. Sentiero

    Sentiero User

    Servr: GE1
    ID: 21806952

    Speciální úkoly Status quo a Skutečná hrozba nefungují jak je napsáno v zadání.

    Status quoNutno splnit popořadě:
    Obsaď bóji na mapě 4-1
    Obsaď bóji na mapě 4-2
    Obsaď bóji na mapě 4-3
    Stačí obsadit jakoukoliv boji a vůbec to nemusí být popořadě. Zdálo se mi to podivný už před 2 dny, kdy jsem ten úkol splnila. Ale lítali jsme bojky asi 2 hodiny pořád dokola tak mi to splývalo. U tohoto posledního úkolu už jsem to schválně hlídala a započítalo se mi obsazení bojky na jiné mapě.

    Skutečná hrozbaNutno splnit popořadě:
    Obsaď bóji na mapě 4-1
    Sestřel 5 nepřátelských lodí na mapě 4-1
    Obsaď bóji na mapě 4-2
    Sestřel 5 nepřátelských lodí na mapě 4-2
    Obsaď bóji na mapě 4-3
    Sestřel 5 nepřátelských lodí na mapě 4-3
    Obsadila jsem bojku na 4-3 a započítalo se to do "Obsaď bóji na mapě 4-1"

    Je teda špatně napsaný zadaní, nebo je to bug?
    ------------------------------------------------------------
    EDIT:
    Warden aha, já jsem minule dominanci nehrála, tak mě to překvapilo. V tom případě jsou ty úkoly lehčí a odměna pěkná :)
     
    Naposledy upraveno: 27/7/17
  20. Warden

    Warden User

    DragonSonCz: Ten titul není o tom, kolik máš kreditů, ale o tom kolik jsi jich nasbíral z NPC, bran atd. Koukni se do kategorie "Sběr" a podívej se na tento úkol, jaký v něm máš postup. Pokud u něj postup nevidíš, máš více než 95% a méně než 100%.



    Sentiero: Tato chyba byla již při minulé dominanci. Zřejmě BP to nepovažuje za nic podstatného, když to do další dominance neopravil. ;)