Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ஃWolffяimusஃ - pokial jednu z danych lodi odoberies z oblubenych, tak ti ostane len 10 slotov na hangar a nebude mozne oznacit uz 11. lod. Toto sa deje pri ziskani lodi napriklad z bedne alebo montaze.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Tak hodně štěstí s faxováním. OT smazané, na fóru také platí pravidla přispívání.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ako ma vyzerat nahlasenie chyb/bugov v hre mate v prvom poste tejto temy, tak sa toho drzte.
    Prispevky, ktore nesplnaju pravidla som pomazal.
     
  4. ÐontCry

    ÐontCry User

    ID: 82210992 Česko 2
    Popis: Zmizely platební možnosti typu: Kreditní karta, Sms, Paypal, Amazon pay, Skrill...

    Kroky: Chtěl jsem provést platbu, avšak vyskytla se nějaká chybová hláška a napsala že mám akci opakovat. Po zopakování jsem však už nemohl opět zvolit platební metodu kreditní karta, prostě zmizela. Zbyly jen možnosti: Paysafecard, Trustly, Trust pay, Bigpoint GC
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    2018ge2 - anketa mohla byt medzicasom zrusena.

    Masožrout - tak ako je to aj pri aegiske s tymito schopnostami, tak aj hammerclaw odmaskuje pri pouzitii tychto dvoch schopnosti. Při vypuštění EMP pulsu bude 50% šance na odmaskování jedné nahodně vybrané maskované lodi.

    Kedze prispevky nesplnaju pravidla temy, tak boli zmazane.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze to nie je bug ani chyba v hre, tak tvoj post musim zmazat. Smeruj svoj prispevok do diskusie na to urcenej: Diskuze: Lodě a designy
     
  7. chattt

    chattt User

    [​IMG]56473292
    chattt
    globální amerika 4
    R zona

    už jsem to jednou hlásil ( asi před půl rokem) a stále mi to přetrvává, že se nejde přihlásit do r-zony - na jiném serveru (GE) to funguje a ze začátku mi to fungovalo i na GA4 , ale sekalo se to.... to je hlavní proč píšu. Čekám třeba i 5 minut pak to vzdávám .... a na GE je to něco málo přes minutu

    Vedlejší problém, že zamrzne pet v bráně - nebylo to moc často....
     
  8. Earthquake

    Earthquake User

    ID 56649940
    GE3
    Worldwide

    Rakety sa nie stale spustaju same. Po skusenostiach na Leonove som zistil, ze obcas mi to rakety nestriela vobec az do tej doby dokym nezmenim target alebo target neznicim a mozem strielat dalsi. Nefunguje ani medzernik.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  9. chattt

    chattt User

    [​IMG]56473292 chattt
    Globální amerika 4
    úkol "box plný radostí"
    mám za to, že jsem něco sebral, ale nepřipsalo se mi to do úkolu .....

    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržen předmět: Munice - SAB-50 (408)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (212)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržen předmět: Munice - PLT-2021 (48)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržen předmět: Munice - SAB-50 (411)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (242)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržen předmět: Munice - PLT-2021 (49)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržen předmět: Munice - SAB-50 (508)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (246)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržen předmět: Munice - PLT-2021 (46)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržel jsi extra-energii pro galaktické brány (10)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Získal jsi kupóny ke skoku. (2)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržel jsi kupóny na opravu (3)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržel jsi extra-energii pro galaktické brány (10)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržel jsi kupóny na opravu (3)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Získal jsi kupóny ke skoku. (2)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržel jsi extra-energii pro galaktické brány (10)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Získal jsi kupóny ke skoku. (2)
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:55[​IMG]Obdržel jsi kupóny na opravu (3)
     
  10. [​IMG]4045517 server GE1
    Nějak mi to přestalo střílet mrazící rakety.
     
  11. [​IMG] 63388258server CZ2 nevím ale všiml jsem si že jak si posilate seprom odkliknete ho on se vám připíše do lodi nakladní prostor začal jsem střílet a ještě jsem ten seprom nedaval do leaseru kdyz do střílím že si to tam dam tak nakladní prostor byl prazdný normálně se mi stratil už je to podruhé co se mi to stalo. Stalo se to taky někomu?
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Prispevky, ktore nesplnali pravidla temy som zmazal. Precitajte si prvy post v tejto teme, aby ste vedeli v buducnosti ako ohlasit bug/chybu v hre.
     
  13. trpaslik72

    trpaslik72 User

    ID: 168082168 Server: CZ2
    Popis chyby: Když si nasadím "Carbonite Hammerclaw" tak se mi v ukáže v levo nahoře novej skin na "Cyborg" viz. screen (Cyborg nevlastním)
    [​IMG]

    Kroky k vyvolání: Nasadím si "Carbonite Hammerclaw" a v levo nahoře se mi objeví nějaký skin na loď "Cyborg."
    Řešení bugu: Poprosím opravit tenhle bug.

    Děkuji trpaslik72

    Chyba by měla být opravena. Marvin
    -------------------
    Marvine, ta chyba se furt objevuje.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/6/18
  14. =Marvin=

    =Marvin= User

    trpaslik72 děje se ti to pouze pokud nasadíš hammerclaw carbonite? Mně se stejná chyba stala včera s carbonite cyborg, ale v dnešní synchronizaci údajně mělo být upraveno nějaké pojmenování designu které toto způsobovalo, a od té doby se mi to už nestalo. Možná že u hammerclaw toto přehlédli a nebyli si toho vědomi. Pokud mi můžeš potvrdit že se toto děje jen u hammera, nebo i u jiných designů, upozorníme na to ještě.
     
  15. trpaslik72

    trpaslik72 User

    Děje se to jen pokud nasadím Carbonite Hammerclaw.
     
  16. [​IMG] 63388258server CZ2 tak uz jsem na to prišel proc mi to mizi z nakladniho automatycke slechteni raketoveho vyzkumu od kdy to funguje nebo jakto ze to jede kdyz nemam premium ucet?
     
  17. [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Zdravím,vím že je v orbitu možné hodně :D, ale tohle mi přijde opravdu až moc o_O. Server Globální Evropa.

    Omluva,špatně jsem nahrál obrázky.
     
    Naposledy upraveno: 24/6/18
  18. Arya

    Arya User

    Příspěvky, které nejsou dle vzoru smazány.

    ஃWolffяimusஃ, opraveno. Děkujeme za upozornění. :) Kdybys objevil ve FAQ další nesrovnalosti, napiš do tématu Diskuze-rejstřík, bible, návrhy na doplnění, chyby, ať to máme, pěkně pohromadě. ;)
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tato tema sluzi na nahlasovanie chyb/bugov, nie na diskusiu. A my problemy v hre neopravujeme, mozeme ich len nahlasit.
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Takto sa mozes bavit niekde v bare, ale nie na fore! Chybu si nahlasil, takze tvoj dalsi prispevok bol zbytocny a nesplnal pravidla temy, preto bol zmazany, kedze toto nesluzi na diskusiu o problemoch, ale nahlasovanie. Za nerespektovanie pokynov ti udelujem ban na forum. Odporucam este raz si preciat pravidla fora a taktiez tejto temy.
     
    Naposledy upraveno: 29/6/18