Hlásenie problémov v hre 28.5.2016

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 28/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [​IMG] 63388258 Cz2 mam takovej problem zaprve nazapisuji se mi lode do ukolu a pak druhej problem z masky. Mam v jedne konfe mask a kdyz se zamaskuji a prepnu konfu okamzite se odmaskuju pac v prvni ho nemam nikdy jsem nepotreboval mit v obouch konfach masky je to muj problem nebo plosnej ?

    Přidané do hlášení
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/6/16
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    koukni na post č.78 a dělá mi to i na druhém účtu na lodi vengeance -lightning a mám masky v obou konfiguracích([​IMG]63023897 server cz1)
     
    Naposledy upraveno: 12/6/16
  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    a ked prepnes znovu si zase v masku ?
     
  4. z tym maskovanim tuto chybu potvrdzujem aj ja nakolko doteraz nebolo potrebne mat mask v oboch konfi .. jedine ze sa zmenili pravidla na pouzivanie maskovania
    server GE1
    ano ak sa znova prepne konfa tak naskoci mask .. takze je to chyba :)

    Chybí ID
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/6/16
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    manželke som to vyriešil tak,že som mask vyhodil z lodi von,vyčistil cele pc ,mask som dal spet do oboch konf a už nebol problem
     
  6. Dobrý den. [​IMG]62491242 Server CZ 2

    Mám takový měnší a dost zásadní problém dne 12.6 v noci kolem 01:00 jsem si měnil vybavení přez "Přesunout systém" z lodě G-Šanpion (TURK) na Sentinel-Artic po té mi vybavení zmizelo vybavení je vidět v hangáru sekci uživatel ale není vidět u žádné lodě co mám v hangáru po pravé straně....poté jsem vyčistil všechny lode dal jsem "odstranit konfiguraci" u všech lodí co mám dostupné a zase nic...Tak jsem napsal na podporu jestli to není chyba v zobrazovaní tam mě napsali že tam todle neřeší a že jsi mám zajít sem proto tady píšu a otravuji vás.

    Takže zhrutí.

    Vyabení se zobrazuje v sekci hangár-uživatel.

    Ale když najedu na jakou koliv lod co mám koupenou nikde není.

    Děkuji za rady a odpovědi.

    Nahlášeno
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/6/16
  7. ID 4429244
    Server GE1

    Nezapisují se lodě do úkolů (jediná výjimka: sestřel nepřátelské hráče, to se počítá).
     
  8. ID 4429244
    Server GE1

    Maska funguje jen na jedné konfiguraci, pokud konfiguraci přepnu vystřelím a útok zruším, pak po opětovném přepnutí konfigurace, jsem opět neviditelný.
     
  9. Ak ti to ešte stále nefunguje skús dať loď G-šapmion, vybavení a potom tlačitko odstranit aktuálni konfiguraci. Urob to v obi dvoch konfiguraciach a už by to malo fungovať
     
  10. *pursuer*

    *pursuer* User

    1. 38042865
    2. GE2
    3. Nechce prepnut design na Icicle zo spearhead elite.Vyhodi to hlasku v anglictine,ze sa design pouziva v inom hangary,co je nemozne vzhladom na fakt,ze uz len na spear elite sa da dat tento design.Kedze som to nahlasoval do hlasenia chyb v preklade,tak sa to da pozriet aj TU
     
  11. LuckyLuck

    LuckyLuck User

    ID 66117106
    CZ2
    Ahoj. Zkoušel jsem,jestli už je odstraněna chyba s připisováním sestřelených lodí do úkolu,ale zatím se nic nezměnilo a lodě se nepřipisují. A proč je Pusat veden jako samostatná loď,když je to vega s designem? Už tak lítá málo veg a když už s ní někdo lítá,tak má většinou design pusat a jak máme potom plnit úkoly kde je třeba sestřelit 500 veg???
     
  12. LuckyLuck
    Problém už bol nahlásený a zrejme sa už rieši. Admin fóra to tu už spomínal.
    Zatiaľ to ale vyriešené nie je. Stačí len vyčkať.
     
  13. Naposledy upraveno: 15/6/16
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    A máš lodě do warpu ozn. v hangáru hvězdičkou ?
     
  15. *pursuer*

    *pursuer* User

    1. 38042865
    2. GE2
    3. Dalsia anomalia,co sa mi stala a podla chatu nie som jediny komu sa deje,ze mi vymazalo klavesnicove skratky na mensom ucte.A pred chvilou na mojom hlavnom ucte som strielal NPC a okolo letela nepriatelska Aegiska,tak som siel na port radsej a ked prisla k portu,tak som na nu klikol a zrazu mi poprehadzovalo rychlu listu slotov a hodilo mi tam aj schopnosti z aegisky,co je naproste nemozne,kedze na goliathovi sa tam proste nedaju dat tieto schopnosti.Vyzeralo to,akoby sa prepisala rychla lista slotov podla toho,aku ju mala ta aegis,ale je to velmi divne,tak som sa rozhodol to nahlasit radsej.Taktiez ked si oddialim pohlad na lod na maximum a idem dalej,tak akoby isla lod tym smerom kde mam kurzor na myske aj ked nikde neklikam alebo ked si listujem ulohy,tak sa na jednotlive ulohy pri rolovani zacne klikat aj ked nekliknem len rolujem.
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
    1. ID 39861653
    2. Česko1
    3. Dobrý večer, když tak poslouchám jak se vraceli lodě, tak mě se nevratila citadelka. Neříkám kdybych si to vydražil, nebo to koupil za uridium, to by mi nějak srdce netrhalo, ale jelikož jsem koupil modré klíče a ziskal jsem ji s toho, tak mi to aji celkem vadí. Kvůli toho, že jsem ty klíče kupoval právě že jenom kvuli té citadelky, jestli by bylo možné mi to nějak vrátit budu vam vděčný, děkuji. :)
    Přidané do hlášení
     
  16. Také mi v hangáru chybí základní verze lodi Goliath, Vega, Aegis, Citadel a Spearhead Nevím jestli se špatně dívám ale už jsem to tu zapisoval, ale svůj příspěvek nemůžu najít... ID 64574093 CZ2 Omlovam se dival jsem se spatne ty zakladni verze lodi uz v hangaru mám post uz je bezpredmetny
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  17. Okrem toho že mi stále nefunguje chat-mám ešte jeden problém-pri prihlasovaní na mapu ma niekedy prihlási na 1 krát ale väčšinou je to až na 3-4 krát-obnova spojenia-to isté pri skokoch cez porty-niekedy hned-väčšinou po preskoku obnova spojenia
     
  18. najiluk

    najiluk User

    [​IMG]69704982
    CZ1
    Dobrý den prosím mám problém s
    Protokol záchrany (Level: 3)
    Efekt: zvyšuje zisk z boxů o 3%.

    Instalací protokolu záchrany zvýšíš zisk z bonusových a cargo boxů, které tvůj P.E.T. nasbíral.

    problém je že pet má stejný zisk jak moje loď teda protokol nefunguje nic nepřidá mám je 4 zisk z box je furt stejný zkoušel sem je vyndat a zpátky , relog nic nepomohlo
    mohly by jste mi poradit prosím ?
     
  19. Ten problem je aj na EU2 skus vybrat s peta protokol a vrat spat alebo musis pockat pokial to opravia
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.