hlasím moderátora

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .Kulihrášek., 3/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrý večer neviem že tu treba nahlásiť moderátora nebo na podporu ? ale se pokusim sem neviem proč jsem dostal na chat bann když jsem napsal pravdu že hrač používa program a cheater protože když ho strilim tak píše že mimo a normálne jsem ho strilil asi 5min ja jsem to napsal do global právdu a macko mi zato ban dal toje normálne ?
     
    Naposledy upraveno: 3/4/22
    zdarec1234 a Alyctro tohle ocenili.
  2. Možná by bylo dobré si prvně přečíst pravidla chatu a fóra, než budeš někoho hlásit :D Bylo by ti pak více jasné, proč máš ban a kam a jak máš psát na fórum, když máš pocit, že ten ban padl neoprávněně.
     
  3. .Kulihrášek., osobně mi to taky vadí, ale bylo vytvořeno pravidlo nepodloženého obviňování z použití nepovoleného programu, ban. A důkaz nemůžeš předložit, protože jediný uznaný je od BP. Takže ban za obvinění. Dobrý, ne? Radši smaž tag toho hráče ve svém příspěvku, nebo banán i tady. Admin tady je s námi, ale musí dodržovat pravidla BP.
     
    Naposledy upraveno: 3/4/22
  4. .Kulihrášek. Admin plní svojí povinnost aby ti dal BAN, buď rád že tu máme adminy a dokážou tě zkrotit, kdyby tu bylo 100x tavých jako ty tak je tu apokalypsa
     
  5. informer

    informer User

    .Kulihrášek., nahlašuješ zde moderátora a ani nenapíšeš správně jeho jméno? dobře ty!:)
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    .Kulihrášek., A ten hráč, do kterého jsi střílel celých 5 minut stál po opravě na portu, nebo tě také celou dobu ''aktivně'' střílel?
    Příště ho střílej 15 minut a pořid i 15 -ti minutový záznam takového incidentu a pak to celé odešli na podporu hry, přesně podle pokynů některých chat moderátorů a potom uvidíš, co se teprve bude potom dít.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    To bude fičák.:)
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    .Kulihrášek.

    1) nejprve si pročti pravidla chatu a fóra
    2) přídě Ti to normálne něco takového napsat do chatu, jako si napsal? Mě jistě ne.
    My jako hráči máme zakázano něco takového u druzích psát. Nepodloženě neobviňuj.

    3) zrovna sem u toho byl
    4) s moderátormi a chat adminmi se vždy bav slušně. Oni mají vždy pravdu.

    a po 5) Měj k nim respekt a úctu. Slušně a vstřícně o tom napíš do sekce Chat.
    A podle těchto pravidel, Prosím: Pravidla žádostí o zrušení banu a udělení banu

    Uvědom si toho, nejsi v hospodě. Jen tolik slušnosti, bych od Tebe Prosil. Děkuji.

    P. S.: Kdyby tu bylo 100x takových jako já, také by tu byla apokalypsa :D
     
    zdarec1234 tohle ocenil(a).
  8. Drift1

    Drift1 User

  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.