Hledání hráču při plnění úkolu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 28/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    1. tuším, jaký máš nick ve hře
    2. netuším, jak se jmenuje tvůj klan ve hře?
    Takže opakovaně tě vyzývám, aby jsi smazal ty lži a nepravdy i nepodložené obvinění, nebo nám zde předlož důkazy o tvých pravdách.
    P.S. Průměrně inteligentní člověk, co má klan, tak nepotřebuje chat ve hře.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - nezabudaj, ze Darkorbit je hlavne PVP hra. Pokial by prevladalo PVE, tak by urcite zariadili minimalne to, co je na x-1 a x-2, ze sa nemozu strielat vlastne firmy a chcem ta poziadat, aby si zanechal toho obvinovia, pretoze vyhlasovanie warov nie je proti pravidlam a kedze v hre su ulohy ake su, ze hraci su doslova nuteni kvoli uloham strielat inych hracov, tak to treba respektovat. Poznam vela takych hracov, co ked zacinali sa stazovali ako ich chodia na dolne mapy strielat silnejsi hraci a po nejakej dobe vypracovania sa chodili na dolne mapy strielat slabsich hracov tiez.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Je to hra, strategická, určite si si vedomý toho, že musíš byť ostražitý pred nepriateľom či už je to saimon, vojna alebo iná firma. Všetko sú to nepriatelia, tak si dávaj pozor aby ťa nahodou nezničil aj ten saimon keď budeš mať 20 HP ako píšeš. Predsa len aj on je tvoj nepriateľ a má za úlohu zlikvidovať ťa tak ako ostatní. Využije príležitosť. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. heh, pridám sa do diskusie :D shock, predstav si, že si lvl. 24, máš urobené všetky ulohy na npc, máš všetky lode, všetky upgrady, proste všetko...a teraz čo? skončíš s hrou? budeš celý týždeň zalezený v bráne? alebo budeš ďalej točiť cubov lebo proste čo už budem robiť? keď máš ešte úlohy na hráčov...asi by BP nedával také úlohy keby sa nemali hráči medzi sebou strieľať, nie? :D som priemerny hráč, niekedy mi vadilo keď ma zostreľovali fullky, poprípade ešte aj 2-3 naraz xD teraz sa už iba nad tým pousmejem, veď prečo nie, keď ich to baví, pokiaľ si ustriehnem stihy tak sa mi nič nestane :) s

    jasne, to, keď si niečo väčšie strieľaš a niekto na teba z masku vybehne keď už končíš ako ty aj npc, zostrelí teba a potom to npc, tak tomu už hovorím vychcanosť a je to dosť hnusné...ale ľudia sú všelijaký a karma je zdarma :D zase, ak by sa nemalo behať z masku, tak asi by tvorcovia ho do hry nedali? čo sa týka vyhlasovania warov, áno, občas mi príde smiešne že kvôli jednému hráčovi v klane je schopný iný klan vyhlasiť vojnu ale tak čo už :D

    dnes som napríklad videl na 1-4 bigboya, čo som už dlho nevidel...bol tam jeden cyborg čo som sa s ním mastil (samozrejme vždy som prehral ale neva), a ten cyborg ho na ranu zostrelil...povedal som si akurát že už na tom musí byť fakt zle keď odstrelil aj toho bigboya ale žeby som tu teraz rval aká je hra nespravodlivá... xD

    keby tu toto nebolo, nemali by hráči motiváciu kupovať urko, premko...keby hráči nekupovali, neboli by zisky...keby neboli zisky, nebola by hra, jednoduchá rovnica :)

    ak sa ti hra nepáči, nehraj ju;) tak či tak nič nezmeníš...a áno, hráči stratili iskru, dosť aj slušnosť, ale ako tu niekto písal, je to hra :)

    Veľa štastia v hre :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jo v pohodě...

    už mě to nebaví...chtěl jsem jenom upozornit na problematiku ...

    vidím, že to nemá cenu...

    Prosím o lock tématu..

    dozhází tady ke zbytečným hádkám.

    ZOHAN na žádost jsem to vymazal..

    přeji krásný nový rok 2019 mnoho úspěchů ve hře i mimo ní...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Honzin

    Honzin User

    Víceméně obchod ti nabízí systematicky konstruovanou munici pro strategie úniku i útoku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Shock....napsal....trochu....výše....tady......toto......
    Můžeš...laskavě....tuto....snůšku...nepravd....vymazat....???
    1. nevím a opakovaně ti píšu, jaký máš nick, ani netuším v jakém jsi klanu, tak prosím vynechej nepravdivé komentáře zde na foru směrované na mou osobu i klan
    2. Poradím ti jenom jedno. Než začneš o někom něco psát, nepodloženě obviňovat, tak si ověř informace, protože ne všichni si to nechají toto líbit.
     
  8. ZOHAN to máš smazáno již...nevidím problém v ničem.

    měj se pěkne a hodně štestí do nového roku 2019...

    je mi to jedno.. někdo mi bezdůvodně vyhlasil válku....nevím o tom... neřesme me.. nebyl jsi to ty...asi někdo jiný..

    mě stačilo to urážení od klanu legia smrti od generála, který mě nazýval negramotným apod... nadával mi... jméno nebudu zveřejnovat...

    chtěl jsem jen pomoc s úkoly nic víc...

    prosím o lock tohoto ..

    všem se předem omlouvám... a nemusíte mě urážet ve hře...

    PŘEDEM SE OMLOUVÁM A NECHTE MĚ BÝT...MOU OSOBU...DĚKUJI VÁM ZA POCHOPENÍ...
     
    Naposledy upraveno: 31/12/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Juráás

    Juráás User

    ještě abych tě negramotným nenazval, první "mě" a hned špatně, ty dokončená vysoká školo xddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vidím, že nejmenovaný generál eic měl pravdu ve všem.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa tema zacala uberat smerom akym sa ubera, tak ju uzatvaram. Myslim, ze to nie je potreba zdovodnovat. Staci si precitat posledne prispevky.

    LOCK!
     
    ·вяησ· a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.