Hodnost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Necromancer, 24/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den,


    mam jeden problem, totiz ten, ze nepostupuji na dalsi hodnosti. Momentalne jsem sef astronaut. Mam 10 lvl. Neznicil jsem zadnou spojeneckou lod ani jsem nesetsrelil Phoenixe. Ovsem uz me 63x znicili nepratelsti letci. Je to kvuli tomu, ze nemam vyssi hodnost? Muj kamarad ma take 10, lvl, nikdy nesestrelil phoenixe ci spojeneckou lod a je serzant-zacatecnik. Tak jakto ze jsem uvizl na hodnosti sef astronaut?

    Predem dekuji.
     
  2. Rob viac úlohy a pôjde ti to rýchlejšie.
     
  3. EnZet

    EnZet User

    Ranky dostavas za sestreleni NPC, nepratel, plneni ukolu atd atd. V Hlavni / uvodni nabidce DO mas slozku "Hodnoceni" (vedle deniku, treba) tam mas napsane za co vsechno dostavas ranky, atd..
     
  4. Dobre, dekuji. Budu se snazit delat vice ukolu.
     
  5. Spartakus

    Spartakus User

    Také záleží na serveru na kterém hraješ. Čím starší server, tím hůř se získává hodnost. Hodnost je pouze položka na uniformě. Můžeš být full všechno a být jen šéf-astronaut. :) Také záleží na počtu hráčů ve tvé firmě. Čím víc hráčů, tím těžší je sehnat hodnost. Dělej úkoly, brány, pořiď si desing na čest, popř. zkušenosti a půjde to lépe.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Necromancer - Body hodnosti ziskavas roznymi sposobmi a taktiez su aj za rozne udalosti strhavane.Viac sa dozvies tu : Hodnosti
    Samozrejme plnenie uloh je dolezite ako pre novacikov,tak aj pre skusenejsich hracov,lebo ziskavas celkom slusnu odmenu a samozrejme casom robit brany a lovit nepriatelov,ci nepriatelske klany.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.