Hodnost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *G*O*L*E*M*, 23/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, rád bych porozuměl velkým změnám v požadavcích na určitou hodnost ze dne na den. Chápu, že je řada věcí, co to ovlivňuje, ale nezdá se mi, když ze dne na den vzroste nárok na hodnost o 40 K rank bodů. Konkrétně na CZ1 jsem měl náskok na nižší hodnost přes 30 K a druhý den jsem 10 K pod. To jako přestoupil celý klan nabušených hráčů? O tolik se ranky nepohnou ani když je boostr na 50 % BZ. Nepatřím mezi hráče co honí hodnosti, ale nějak se mi ten systém nezdá, když to lítá bez nějakého viditelného důvodu.
     
  2. poviem ti presne prečo na cz1 prestupuju MECcáci (toť klan s 1. miestom na serveri) do iných firiem, že ich to bavíí, maju asi veľa cti a urka na zbytočné rozhadzovanie, každopádne teraz je na cz1 situácia, že sa znížili ranky čo je dobre takže nwm
     
  3. Mě se to děje 2 měsíce.Myslím že Ted za to mec nemohou:)
     
  4. Skate

    Skate User

    Aj na Globalnej Europe 2 sa navysili ranky na hodnost zhruba o 40k takze to nieje len na CZ1.
     
  5. No major začátečník na CZ1 u MMO byl nějakou dobu kolem 380-390 K ranků, poslední týden začal požadavek klesat k nějakým 365 K a dnes je to najednou 405 K, což je fakt rozdíl 40 K den/den. To se mi zdá na normální hraní dost. Jediné co mě napadá je nějaký velký přestup. Já hraju celkem aktivně , ale takový skok za den se mi nepodařil nikdy, ani když byly celý den ice ani když jsem měl rozdělaných 5 bran na Kronos. NJN nic s tím asi neudělám, jen mě to překvapilo, jak moc se to ze dne na den může pohnout.
     
  6. Navýšili,nenavýšili:) Chybšlo mi 50k ranků na šéfa.5 dní nehraju jsem téměř 70k nad šefem.Druhý den Major:)I maličká snaha říct mi, čím to je a jak se tomu přizpůsobit by se hodila.
     
  7. MadMax

    MadMax User

    tieto zmeny sa dejú z celkom normálneho dôvodu a to ak sa hráč s vysokým rankom neprihlasi jeden alebo dva dni tak na další deň sa jeho body nezapočítaju do hodnosti a požiadavky na hodnosť klesnú ale po jeho prihláseni sa zas na ďalší deň započítaju a potom to zase stúpne preto sú niekedy takéto rozdiely
     
  8. Skate

    Skate User

    Tym to nebude dlhu dobu boli stale a teraz stupli na viacerich serveroch o dost. Takze ten hrac bz nebol aktivny tyzdne.
     
  9. Než jsem dosáhnul hodnosti šef majora, takové velké změny se neděly. Až když jsem u této hodnosti, požadované body skáčou o strašně moc. I přesto, že jsem hrál každý den se mi požadavky měnily po každém restartu a skákaly o několik tisíc. Znám hráče, který má méně BZ a méně cti a stejně mu hodnost zůstává.
     
  10. Ach jo, jeden hráč přece nezmění ranky o tolik, i když se takhle přihlásí více lidí, tak o 40 K aby to poskočilo, to by muselo být hromadné. Ale právě jsem na mapě potkal pár MEC co byli určitě EIC a jsou MMO. takže tam bude nejspíše zakopaný pes. Nevím jestli se to týká jen několika hráčů, části nebo celého klanu ale určitě to bude spíše důvodem k nárůstu požadovaných ranků než to že se přihlásil někdo kdo tu dýl nebyl.
    A ano, taky to lítání hodností pozoruju mnohem více v poslední době. Vždy se to pohybovalo, ale bývalo to v 1000 za den, teď jsou to desetitisíce.
     
  11. *SATKO*

    *SATKO* User

    Súhlasím priatelia,to isté sa deje na GE 1 a tiež som stretol hráčov dokonca z prvej desiatky v hale slávy , ako prestúpili z MMO do VRU.Rank body na hodnosti neskutočne skáču hore-dole každý deň
     
  12. Korben

    Korben User

    Ja neviem že sa vôbec nad tým pozastavujete. Ak si chcete zisťovať hodnosti, tak by ste museli dobre sledovať všetkých hráčov na servery, všetky prestupy, kto koľko brán urobil a podobne. Je toho jednoducho strašne veľa , čo ovplyvňuje hodnosť.
    Od nás nechcite konkrétne vysvetlenie. Hodnosť je jednoducho každé ráno prepočítaná a ak tam nieje chyba tak nieje čo riešiť.:)
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    No na CZ1 u MNO a VRU je nárust požadavků RB na hodnost stejný. To znamená, že silní hráči opouštějí EIC a odchází k MNO a VRU. Situace na CZ1 je pěkně zamotaná. ;-)
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No co sa tyka hodnosti,tak stale plati:

    (Počet hráčů ve firmě/% hodnosti)

    1. Generál (max. 1 na firmu)
    2. Generál-začátečník (0,01%)
    3. Šéf-plukovník (0,10%)
    4. Plukovník (0,50%)
    5. Plukovník-začátečník (1,00%)
    6. Šéf-major (1,50%)
    7. Major (2,00%)
    8. Major-začátečník (2,50%)
    9. Šéf-kapitán (3,00%)
    10. Kapitán (3,50%)
    11. Kapitán-začátečník (4,00%)
    12. Šéf-důstojník (4,50%)
    13. Důstojník (5,00%)
    14. Důstojník-začátečník (6,00%)
    15. Šéf-seržant (7,00%)
    16. Seržant (8,00%)
    17. Seržant-začátečník (9,00%)
    18. Šéf-astronaut (10,0%)
    19. Astronaut (12,39%)
    20. Astronaut-začátečník (20,00%)

    Samozrejme hodnost nic neovplivnuje,kedze nie su z nej ziadne vyhody/nevyhody.Akurat,ked ju mate nizku,tak vas moze super podcenit a naopak vysoku,tak zas precenit a namiesto utoku zdrhne.Ine v tom vazne nevidim :rolleyes:
     
  15. Punisher nehovor mi že ked má niekto generála, že voči nemu nebudem mať rešpekt alebo tak, sám viem, že čím väčšia hodnosť tým menej ťa strieľajú
     
  16. Big_Bass

    Big_Bass User

    Pro mě se získáním vyšší hodnosti nic moc nezlepšilo, teď když u mě někteří vidí 3 velké frčky, tak se svojí velkou a malou už spíš zdrhají, já když jsem měl ještě 2 velké a malou, tak se mi jich podařilo sestřelit mnohem víc, protože šli do boje, který nezvládli. Když má potom někdo výložku s hvězdou(-ami), nebo stačí i štít (majoři Z +), tak je mu jedno, jestli mám o frčku víc, nebo míň, prostě naklikne a šije. Já vidím fialová čísla 30k +, tak z čirého pudu sebezáchovy zdrhám k portu na rozhraní firem.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *_White-Tiger_* - ja poznam generalov,ktori len tocia brany,ale v boji su lavi :rolleyes: Maju sice vybavu,ale dokonale bojovat proste nevedia a neraz som ich porazil so slabsou vybavou,pretoze som v boji proste skusenejsi,kdezto general,co ma hviezdu vdaka robeniu bran a nakupu 50% boostrov,co mu len zvysuju body do ranku toho moc neraz nespravi v boji.A praveze,cim vyssia hodnost,tym skor idu lovci po takom hracovi.Osobne ked vidim generala,idem po nom skor ako po nejakom kapitanovi,pretoze prilezitost dat generala nie je kazdy den.Ty mozno poznas takeho,co to v boji vie alebo proste ti vypali 70k dmg,ale to neraz dokaze aj nizka hodnost ako major,co som si poslednu dobu vsimol.;)Dalej tu nevidim,co riesit,kedze hodnosti su v kompetencii systemu a on ich hracom aj prideluje.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.