Hodnost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 2K10Killuminati, 25/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den ve spolek ;o)), chci se zeptat: Když se chci podívat na hodnosti kolik potřebuji na další hodnost a naopak kolik musím mít abych nespadl, tak mi to nezobrazuje na předchozí hodnost. =o)) Mám tam
    O stupeň nižší hodnost [​IMG] Šéf-kapitán má momentálně přibližně 0 rankingových bodů.
    Nejsem si jistý, že je možné aby šéf kapitán byl od 0 RB. =o))
    Není to sice tak důležité pro hru, ale přeci jenom mě to zajímalo.. =o)) Projížděl jsem vlákna a nenašel jsem tento dotaz. Ani v technických dotazech. Rovnou se chci i omluvit, pokud toto vlákno je záležitostí spíše technických potíží, což mi moc nepřijde. Jednoduše jsem to na foru tento problém nenašel tak sem s tím přišel =o).. Díky za jakoukoliv odpověď.
     
  2. ono to niekedy spraví že sa tam objavi 0, počkaj si do ranného reštartu a zajtra by si to mal mať vporiadku
     
  3. Dobře. Já si toho všiml včera, ale neměl jsem čas. byl jsem tu na 2 min tak sem to neřešil no . =o) díky
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    2K10Killuminati - obcas sa to stane,ze nizsiu hodnost ti neukaze,resp. tam je 0,ale po restarte by tam uz mala byt hodnota pod ktoru,ked klesnes,tak sa ti znizi hodnost.

    Este nejake otazky k teme?
     
  5. Nene to bylo vše díky.. =o)) Mějte se =o)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.