hodnost....

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -kozich-, 14/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -kozich-

    -kozich- User

    ahoj ja vim ze ted asi 2 3 dny nehraji protoze nemam komp,ale pro mi jde hodnost tak dolu nedavni jsem měl na šéf kapitána 120.000 RB
    teď mám toto:
    Pro získání další hodnosti [​IMG] Šéf-kapitán potřebuješ aktuálně celkem ca. 147.152 rankingových bodů.


    O stupeň nižší hodnost [​IMG] Kapitán-začátečník má momentálně přibližně 77.202 rankingových bodů.
    ------------------------------------------
    bohužel teď už musím jít tak ahoj...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/5/14
  2. Hodnosť sa ti mení podľa ostatných hráčov. každú hodnost može mat nejaké percento ľudí, takže ked ostatný hrajú hodnost stúpa a ked ľudia z firmy odchádzajú hodnosť klesá.;)
     
  3. Korben

    Korben User

    -kozich- Multipost spojený,prosím nepiš více příspěvků pod sebe,ale používej tlačítko [​IMG] .

    Prečítaj si čo sa píše o hodnosti v biblii. Hodnosti
     
  4. Rád by som sa opýtal bol som Šef-plukovnik a na druhy deň mi zobrali 200 000 bodov je to dosť veľa a ťažko sa získavajú neviete poradiť prečo to tak je a že či nieje šanca že by mi tie body vrátili ? a prečo mi ich vlastne zobrali ?
     
  5. Korben

    Korben User

    Prečo sa musíme stále opakovať ?:rolleyes:

    Prečítaj si čo sa píše o hodnosti v biblii. Klikni na Hodnosti
     
  6. dobre ja som si to pozrel ja len chcem vedieť prečo mi zobrali 200 000 bodov
     
  7. Korben

    Korben User

    Ako si na to prišiel, že ti niekto zobral body ?
     
  8. Prišiel som ráno na Darkorbit a pozerám že som plukovník a ne Šef-plukovník a deň predtým som pozeral a mal som tam 2 364 000 bodov a ta na ďalšie ráno som mal iba 2 164 000 bodov takže mi zobrali 200 000 bodov a rad by som vedel prečo ?
     
  9. Korben

    Korben User

    Tak že ty máš level 22 a nevieš ako to je s prepočítavaním bodov ? Každý deň sa tvoje body prepočítavajú a tak isto sa prepočítavajú aj body do ďalších hodností. Stačí pár dni nehrať a tvoje body hodnosti sa už zmenia. Prepočítaj si ich a uvidíš že ich máš presne toľko koľko ich máš mať.
     
  10. ale ako ti zobrali body?...tie co mas nastrielane alebo sa rank zvysil?...to je rozdiel,nemenil si firmu alebo nejak ti klesla cest?
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    ~Uŋşŧőppabłę~: Osobně znám pouze následující způsoby, jak se mi mohou snížit rankingové body (RB):

    - přestup k jiné firmě (přicházím o polovinu cti)
    - střílím vlastní hráče nebo phoenixy (mínusové RB, popřípadě odpočet cti)
    - sbírám obsazené boxy (odpočet cti)
    - jsem zabit v boji nebo radiační zónou (mínusové RB)
    - změna aktivní lodi na slabší (snížení RB)
    - obdržím trest od BP (snížení BZ)

    Jiný způsob, jak by se mohly snížit RB neznám. Neprováděl jsi něco z toho? Nebo jsem na něco zapomněl?
     
    Naposledy upraveno: 14/5/14
  12. »vojta«

    »vojta« User

    ještě se rušili rb za streunery a lordakie a taky když se měnily úkoly, to šli taky RB dolu, nebylo to náhodou v té době? ale to už je dýl tak to asi nebude ono.
     
  13. Crystal

    Crystal User

    nn on pise ze mu zobrali z konta 200 000 RB...

    ~Uŋşŧőppabłę~ a co tak keby si trosku zacal uvazovat a dal sem svoje ID nech sa to moze preverit, bez neho ti nikto nic nepovie
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    Crystal: Všechny ty popsané možnosti jsou o tom, jak ti z "konta" mohou ubýt RB. Čest, BZ atd. to vše má vliv na RB. To tvé nn je trochu matoucí. ;)
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor viac na temu nereagoval,takze to povazujem za zodpovedane.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.