Hodnost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Milan..Stýblo, 25/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, tak tu mám tuto hodnost... a příjde mi to docela dost.. byl sem nedávno u eic a s 235,767 RB sem mohl mýt už majora začátečníka.. ale co chci říct že jak sem začal dělat úkoly 4 dny do zádu tak se mi hodnost z 175,000 zvíšila na 235,767 což mě dost mrzí...
    jsem firma vru CZ2, a když tak sem taky pište o této hodnosti kolik máte RB kolik máte RB na hodnost kapitán a server.
    Děkuji za všechny rady, odpovědi.
    S pozdravem Milan.
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Pro získání další hodnosti [​IMG] Kapitán potřebuješ aktuálně celkem ca. 235.767 rankingových bodů.

    O stupeň nižší hodnost [​IMG] Šéf-důstojník má momentálně přibližně 147.206 rankingových bodů.
     
  2. Thymius

    Thymius User

    Hodnost se odvíjí podle hráčů v dané firmě na každém serveru individuálně :) Třeba u nás na CZ3 je na kapitána u EIC koukám 140k a to má EIC největší ranky :)
     
  3. Foяmi

    Foяmi User

    Pochopil jsem z tvého příspěvku správně, že tě mrzí zisk několika desítek RB?

    CZ3 - EIC
    Nahrané body v žebříčku:
    1.508.982

    Pro získání další hodnosti [​IMG] Plukovník potřebuješ aktuálně celkem ca. 1.808.370 rankingových bodů.

    O stupeň nižší hodnost [​IMG] Šéf-major má momentálně přibližně 0 rankingových bodů.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/15
  4. 123812

    123812 User

    Nahrané body v žebříčku:
    163.197

    Pro získání další hodnosti [​IMG] Šéf-kapitán potřebuješ aktuálně celkem ca. 287.139 rankingových bodů.

    O stupeň nižší hodnost [​IMG] Kapitán-začátečník má momentálně přibližně 156.420 rankingových bodů.

    cz2 (ještě před pár dny měl Šéf-kapitán kolem 240.000) :(
     
  5. Ak sa vám to zdá veľa ja vám sem prispejem z GE6.

    Aby si dosiahol nasledujúcu hodnosť [​IMG] Plukovník, potrebuješ aktuálne celkovo asi 3.741.325 bodov.

    Najbližšia nižšia hodnosť [​IMG] Šéf major má aktuálne približne 2.472.390 bodov.
     
  6. CZ2 - VRU:
    Nahrané body v žebříčku:
    265.828

    Pro získání další hodnosti [​IMG] Šéf-kapitán potřebuješ aktuálně celkem ca. 367.956 rankingových bodů.

    O stupeň nižší hodnost [​IMG] Kapitán-začátečník má momentálně přibližně 234.880 rankingových bodů.

    Je prostě i u stejné hodnosti velký rozdíl mezi servery i mezi firmami na stejném serveru.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Kazdy server a firma ma inu hranicu hodnosti, jej vyska zavisi od poctu hracov vo firme a od vysky ich nastrielanych RB.

    Cize nema zmysel sem davat nahodne hodnoty hodnosti, vsade je to ine.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Dobrý deň . Chcel by som sa vás opýtať prečo už posledne asi 3dni mi idú moje vlastné ramky dolu ?
    Napr. ráno okolo 10:00 som mal 163 000 rb celý deň som lovil spravil som dve väČšie ulohý , bránu a bol som asi 1.5 hod loviŤ a večer sa pozriem na ranky a vidím 160 000 rb !!!! Neviete prečo ? za každú radu som VďaČný .
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    SVK-leonardo333 Rank moze ist dole ak hrac straca cest, tiez ak zmeni lod na nizsiu triedu. Za goliatha je 10k rank bodov, ale napr. za vegu je uz len 8k.
    Len tak ti urcite nezmizli.

    + bodů za čest / 100

    + typ tvé lodě * 1000

    - sestřelených přátel * 100

    - sestřelení nepřítelem * 4

    - zničení radiační zónou * 8

    - sestřelených Phoenixů * 2

    Toto su vsetko veci ktore ti mozu znizit RB.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Aha :D:D diki Ráno som mal ranky s golikom a potom večer keĎ som pozeral som mal spearhedku :D
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    Náhodou, docela zajímavé téma. :) Člověk si alespoň udělá představu, jak to vypadá na jiných serverech. Přidám tedy i své info:

    VRU, CZ1:
    • Pro získání další hodnosti [​IMG] Plukovník-začátečník potřebuješ aktuálně celkem ca. 2.174.213 rankingových bodů.
    • O stupeň nižší hodnost [​IMG] Major má momentálně přibližně 1.317.704 rankingových bodů.
    Tedy podobné jako na GE6 (o něco je to na CZ1 lepší) a mnohem horší než CZ2 a CZ3. Ale je to výzva. :D
     
  12. jaritko

    jaritko User

    VRU, GE1
    Aby si dosiahol nasledujúcu hodnosť [​IMG]Plukovník, potrebuješ aktuálne celkovo asi 4.325.058 bodov.
    Najbližšia nižšia hodnosť [​IMG]Šéf major má aktuálne približne 2.389.305 bodov.
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    TRIXT Tak ono je to logicke, na starsich serveroch su vzdy vyssie ranky.

    GE1, DE1, Turecko, Francuzko...a stare servery maju vzdy odost vyssie hodnoty, cize ak by som si mal zalozit ucet a chcel by som hrat aj na hodnost, idem na CZ3, tam je to dost nizke.
    Ale na druhej strane je pravda, ze novsie servery su prazdnejsie, hlavne novsie globalky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|: Je pravda, že není důvod být generál na sereru, kde skoro nikdo není (a asi by to snad ani nešlo :)).
     
  15. Proč by to nešlo? Generál je podle mě vždycky - prostě kdo má nejvíc bodů.
     
  16. Zafod

    Zafod User

    Já se těším až zbudu na GE1 sám, po pár letech aktivního (prý se říká) pukání NPC to dotáhnu na generála a budu velet celé firmě. Budu tam lítat já a já, sám si sám... :D


    Btw: hele, že to není OT? :D

     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    PetriCZech™: Netuším zda od každé hodnosti je vždy minimálně jedna hodnost. Z tématu Hodnosti to není jasné. Je tam napsáno max. 1. Třeba pokud by jsi hrál sám, tak budeš vždy astronaut začátečník a nikoliv generál. :)
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    TRIXT Myslim ze nikdy nevznikne situacia kde bude len 1 hrac. :)

    General je vzdy 1 na firmu, ono vzdy je tu kazda hodnost, pretoze aj ked vznikali servery, uz po prvom dni sa tam prihlasilo dost hracov a na druhy den sa normalne prepocitali ranky a boli uz 3 generali.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.