Hodnosti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ParisHulk, 5/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ParisHulk

    ParisHulk User

    Ahoj,

    rád bych se zeptal, zda jsou hodnosti ( od Plukase výš.. ) nějak ohodnoceny než třeba hodnosti níže.
    tzn: zda vyšší hodnosti nepřidávají něco navíc.
     
  2. Žádná hodnost nic nepřidává.
     
    Dew tohle ocenil(a).
  3. Karlosray

    Karlosray User

    zrušte tu hodnost je na nic
     
  4. Bond*Star

    Bond*Star User

    Ako dlho tu budeš písať také blbosti?
     
  5. Bond*Star, nejvyšší hodnosti mají z 80-90% hráči, co je získali nepoctivě, použitím podpůrných programů, proto zde hodnost, BZ, čest prozatím nehrají žádnou roli a asi by bylo lepší ji úplně zrušit. Ale vůči těm 10%, co platí a hrají čestně by to bylo neférové.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Cruenta†Ultionem Ja na svojom starom ucte drzim este vysoku hodnost a je poctivo nahrana. Sice mi coskoro padne kvoli neaktivite, no stale sa najdu male % poctivych ludi aj v topke.

    Ja som to vravel od zaciatku, ze sa mala podvodnikom brat prave cest a bs a nie vybava. Bohuzial teraz uz hodnost nikto nevylieci..
     
    -baghira2-, Dew a ddavidd11 tohle ocenili.
  7. |Oromë|, to si špatně pamatuješ, vzali jim jen všechny upgrady a vynulovali všem zisk z:
    -=[ Streuner ]=-
    -=[ Lordakia ]=-
    a sebrali jim studijní body na 0. Kdo měl na účtu uridium, na které jim ani nešáhli, dokoupil logdisky a frčel.
    Nechali jim formace, LF4, štíty, disajny, havoc, hercul.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Problém je, že hodně hráčů botovalo i na x-3 / x-4 (saimoni / mordoni) a x-7 (mk) za které jim ranky zůstali ;)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  9. A pak ti, co měli to svinstvo na palladium a dělali brány, no co už, když to nechce řešit BP, je to jejich věc, s tím nic nenaděláme.
     
    -baghira2- a Sandy_Rivers tohle ocenili.
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Cruenta†Ultionem Ja si to pametam velmi dobre aviem co im pocas 72h zobrali, narazal som len na to, ze ako trest by som hracom daval cest a bs do minusu, vybava sa nahra za chvilu, no ak niekto padne v rebricku, je to vacsia hanba.

    kazdopadne nema zmysel to uz riesit, tie stare nabotovane ucty uz sa trestat nebudu...
     
  11. 1980milan

    1980milan User

    Hodnosť bude mať vždy v hre veľký význam nie pre tých nepoctivých tých už neriešme ale pre hráčov poctivých ktorý na nej riadne dreli. Je veľa hráčov čo sú na tom podobne ako ja hodnosť odráža niečo čo hráč v hre dokázal je jedno či je slabí či silný či akú ma výbavu je to proste hodnosť hráča že v hre niečo dokázal a pre veľké množstvo ludi je toto v hre to najdôležitejšie prekonávať iných a v konečnom dôsledku aj sám seba
     
    -baghira2- a -Kaperko- tohle ocenili.
  12. Bond*Star

    Bond*Star User

    Cruenta†Ultionem práve ja som jeden z tých, ktorý si tú hodnosť poctivo získal.
     
  13. ParisHulk, odpověď dostal a už se více neozval. Zbytek je zas skoro OT :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Hodnosť stratila zmysel asi tak v polovici roku 2010. Najkrajšie je ak šéf dôstojník, šupne dole hodnosti ktoré sú vyššie. :D :p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Diavolo

    Diavolo User

    No já nevím. Podle mě dnes není hodnost o tom co jsi ve hře dokázal ale o tom kolik bran jsi otočil když byla sleva a 2x odměna. A hlavně kolik Hádesek jsi při té akci vyklikal skoro zadarmo. A pak se stane že největší hodnost má člověk který není ani top 100 v nastřílených lodí (tak jako generál na GE-1 VRU). Ono točit brány při akci není nic tak oslnivého, to je něco co dokáže každý, stačí mít jen čas, nemít rodinu ani jiné závazky nebo koníčky. Jen tam v Pátek vlezeš a v Neděli večer vylezeš. Budeš generál a pak přiletí kapitán a odpálí tě z rychlé konfy protože bude mít větší zkušenost s bojem :)
     
  16. 1980milan

    1980milan User

    Diavolo keby to bolo na mne tak zruším všetky akcie dvojnasobku to je len krok BP aby nahnal rýchlo nových hráčov do hry a dal im bez najmenšej snahy za pár týždňov nahrať full výbavu ale to už je jedno ja hrám tiež GE1 a tvrdo som na svojej hodnosť makal a myslím že aj vačšina hráčov čo tam už tých pár rokov hrá a predstav si mám aj rodinu a nesedím u toho celý deň :D ako píšeš
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.