Hodnota nižší hodnosti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Big_Bass, 15/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Big_Bass

    Big_Bass User

    Ahoj, dneska mi ukazuje stránka s hodností "Důstojník má momentálně přibližně 0 rankingových bodů.". Zůstává to po restartu prohlížeče a smazání cache. Máte to i vy ostatní Šéfové-důstojníci, případně úplně všichni (pochopitelně pro svoji nižší hodnost), na cz2 takhle, nebo se mi stala nějaká bota?
     
  2. Diavolo

    Diavolo User

    Ahoj. Taky mi to tak dělá. Teď sice zrovna ne ale už se mi stalo že třeba i týden jsem viděl že hodnost podemnou má 0 ranků. Stává se to i klukům co znám z TS takže to není tvoje chyba.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tu najblizsiu nizsiu hodnost obcas ukazuje aj mne 0,ale ako kedy.Myslim si,ze nie je to nejak podstatne,kedze hodnosti neposkytuju ziadne bonusy pre hraca a aspon sa hrac viac snazi,pretoze nevie od kolkych bodov moze klesnut na hodnosti :rolleyes:

    Ma autor este nejake otazky k teme?
     
  4. Big_Bass

    Big_Bass User

    Možná právě proto, že nejde a bonus, tak se za tím ženeme, koneckonců je to jeden z cílů celé hry, mít co nejvyšší hodnost a navíc ta výložka s více frčkama prostě vypadá líp :). Jinak asi žádné otázky nemám, snad jen jestli máte nějaké informace o tom, čím je to způsobené, jestli se na tom pracuje (ikdyž to jakožto zobrazovací chyba asi nemá velkou prioritu) a tak.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Cieľ hry je zabaviť sa, odreagovať a keď tak získať nejaké miesto v rebríčku, teda aspoň u mňa.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.