Hra je už nehratelná

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kozlovina, 29/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kozlovina

    Kozlovina User

    Hra se strašně láguje a seká vůbec se to nedá hrát.Kde má BP hranici?Jak může provozovat hru? Včera jsem si koupil balíček a stejně mi skáče v herním okně otravná nabídka za 49 kč. Ta hra začíná být za trest, jestli někde existuje peklo tak je to tahle hra. Nemůžu bojovat ani s boterem, protože nic nenakliknu vidím pouze seknutou loď tak paráda botka mě sundala s municí x2.Už nevěřím, má někdo stejný problém?
     
  2. maronon

    maronon User

    neviem komu už za tuto dodrbanú hru vynadať ale bolo by to brutálne ako je dodrbaná
     
    zkurvysyn-vyjebaný a -baghira2- tohle ocenili.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    asi vím komu:

    pokud chcete řešit stížnosti nebo návrhy tak německá pobočka pro Bigpoint je:

    YOUSU GMBH, HAMBURG
    Drehbahn 47/48, D-20354 Hamburg

    snad to někomu pomůže ;)

    EDIT:

    Kozlovina a čítal si poriadne VOP?

    1.2.15 Uživatel nemá nárok na zachování her a/nebo služeb ve verzi, která byla aktuální v moment uzavření smlouvy.
    Společnost Bigpoint si vyhrazuje právo pozastavit provozování hry a/nebo služeb kdykoliv bez udání důvodů. Uživatel
    může dle svého rozhodnutí požadovat, aby mu v takovém případě byly připsány na účet případné časově omezené
    úhrady zaplacené předem (např. za prémiové členství nebo předplatné) v rámci jiných her nebo služeb provozovaných
    společností Bigpoint, nebo může od společnosti Bigpoint požadovat kompenzaci za všechny předem zaplacené úhrady.
    Toto právo se nevztahuje na poplatky za služby, které byly v rámci jednotlivých závazků již poskytnuty v plném rozsahu
    (např. individuální objednávky). Právo uživatele vypovědět s okamžitou platností smlouvu v případě nepoužitelnosti her
    nebo služeb zůstává nedotčeno. Další nároky uživatele jsou vyloučeny, pokud není v těchto VOP výslovně stanoveno jinak.

    4. Dostupnost


    Odpovědnost společnosti Bigpoint za nedostupnost her a služeb zůstává v případě záměru a hrubé nedbalosti nedotčena.

    10.1 Společnost Bigpoint poskytne uživateli k dispozici přístup ke hrám a službám v jejich právě dostupné verzi (viz odst. 1.2).
    Uživatel nemá nárok na zachování nebo opětovné dosažení určitého stavu nebo rozsahu funkcí hry anebo služeb a/nebo skóre.
    Při zakoupení prémiových funkcí jsou uživateli udělena veškerá zákonná a smluvní práva. Uživateli je známo, že hry a služby
    nabízené společností Bigpoint, podobně jako každý software, nikdy nemohou být zcela bez chyby.
    Za vadné mohou být tedy
    hry resp. služby považovány
    pouze tehdy, pokud jsou jejich hratelnost příp. užívání závažně a dlouhodobě narušeny.

    Kozlovina S týmto si bohužiaľ súhlasil, keď si vstupoval do hry.
     
    Naposledy upraveno: 30/12/22
    zkurvysyn-vyjebaný tohle ocenil(a).
  4. @-baghira2- prečo sem ťaháš VOP? Každý kto ešte svoj obetuje čas tejto hre, veľmi dobre vie, že je nehrateľná. Asi musíš byť naozaj zaseknutý v čase, keď pri súčasnom stave hry dokážeš obhajovať BP. Tento stav je veľmi ďaleko od toho, čo je písané vo VOP a je to čistá snaha o zdieranie toho malého počtu poctivých hráčov, ktorí tu ešte zostali.
     
    -baghira2- a zkurvysyn-vyjebaný tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    ™ΛИĐЯØΪD™ Máš pravdu.
    VOP som uviedol len preto, aby ste videli, za čo nás majú.

    ™ΛИĐЯØΪD™ Schválne som vytiahol iba tie pasáže.

    Takže zhrnuté BP/ DO za nič nenesie zodpovednosť, nič negarantuje a môže si robiť čo
    len chce bez nároku na akúkoľvek kompenzáciu za chyby v hre spôsobené BP samým.

    To je fér play podľa BP /DO ? ! Absurdné!

    EDIT:

    ™ΛИĐЯØΪD™ je to čistá snaha o zdieranie toho malého počtu poctivých hráčov,
    ktorí ešte zostali. Je to ako si uviedol. S tým nemôžem nesúhlasiť. Je to pravda.

    Len som to potreboval uviesť, na pravú mieru.
     
    Naposledy upraveno: 31/12/22
    stefan.sv tohle ocenil(a).
  6. Možno iba zbytočne konšpirujem, ale pred pár dňami som náhodne narazil na toto:

    https://board-cs.darkorbit.com/thre...tov-v-hre-bez-uprav-bugov.113976/#post-966956

    Povie mi niekto, prečo v roku 2020 obmedzovali počet NPC v bránach? Boli časy, kedy to tu hrávalo oveľa viac hráčov a počet NPC bol v pohode, kdežto v posledných rokoch tu je plno áut a iba zopár normálnych hráčov, no servery nezvládajú zaťaženie v bránach :rolleyes: príde mi to tak, že BP už poriadne neinvestuje do upgradu serverov a iba pasívne udržuje hru pri živote. Ale možno je to iba môj falošný dojem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kozlovina - timy to uz nahlasili x-krat, nepomohlo, nech hraci posielaju svoje staznosti priamo na centralu (kontaktne udaje vidite vyssie), mozno potom sa pohnu lady. Viac nemam k tomu co dodat, kedze na fore to zial nevyriesime.

    LOCK!
     
    Tess a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.