Chyby Hra nejde spustit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Speewar, 25/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Speewar

    Speewar User

    Ahoj, hra mi po instalaci ani nenačte k přihlášení. Na pár sekund se načítá, načte asi do ¾ a vypne se (viz screenshot). https://ctrlv.cz/KTlv
    Prosím o radu. Děkuji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  3. *brutus*

    *brutus* User

    tohle je bohužel problém v PC prostě nestíhá,zkus si stáhnout CCleaner a vyčistit,ale spíš bych ti doporučil nový komp nebo notebook.Sám jsem tak učinil a hraju bez problémů
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    555stein55555 z jednoho screenu a věty, že po instalaci nefunguje klient, nic nevyčteme.
    Je to stejné jako když přijdeš k doktorovi, ten taky bude chtít vědět podrobnosti, aby věděl jak ti pomoct a to že tě bolí břicho mu nestačí.
    Jinak tvůj post je smazaný a byli ti udělené body. Vždy se to dá napsat jinak a bez urážek.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Speewar

    Speewar User

    Mam nový notebook, zkoušel jsem to instalovat několikrát, ale nejede to. Noťas to fakt nemůže nestíhat, když jsem to hrál na mém starém. Nevím jak víc bych to rozepsal. Prostě mam nový notebook, win 11, po první instalaci se klient na chvíli zapne, načte do ¾ a vypne se. Zkoušel jsem to reinstalovat několikrát, zkoušel jsem i Ccleaner a nic. Pořád to samé.
    Děkuji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Speewar

    Speewar User

    To bude nejspíš ten problém. Dobře tedy, děkuji za odpovědi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Speewar jedině hrát přes Maxthon5 tady na fóru dokonce najdeš návod stačí zadat klíčové slovo, pokud ti to dělá i nadále tak změñ Ip adresu, můžeš použít i proxy server
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Mám taky AMD grafiku, mě pomohlo dát klienta "spustit jako správce" i když nevím, jestli to může mít vliv, funguje to. Nebo to můžeš zkusit spustit přes URL nahoře v liště. On se taky může bránit antivirový program, protože v klientu je starý flashplayer, mě furt dokola vyzývá, abych to odinstaloval, že je to hrozba.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. *brutus*

    *brutus* User

    Speewar nevím jaký nový noťas máš a za kolik,ale win nemá vliv na chod hry jestli máš 10 nebo 11,můj starý už hru taky nedával a proto jsem jej věnoval invalidní důchodkyňi která na ňem již stihla napsat knížku a já pořídil nový herní intel CORE i5 a poprvé se dostal na krasných 61 FPS a neznám ani žadné lagy
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  11. Jsi dobrý člověk! Díky (a myslím to vážně)
     
    Delta-7925H a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Tess díky. Je to tím, že na novější verzi AMD grafiky hra nefunguje.
    Takže kdo chce hrát hru na AMD grafice, musí mít ovladač co dal Tess nebo starší verzi.

    Jinak hra nefunguje, teď jsem řešil ten samý problém. Na tom aktuálním ovladači od AMD mi klient taky spadl co popisuje autor.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. dobrej nesmysl kup si novej komp a podobně dit to nema nani logiku..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. *brutus*

    *brutus* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    "*brutus*, On to asi myslel tak, že na ''starém'' PC nespustíš tuto rádoby hru v tom jejich ''paskvilu'', kterému tak odvážně říkají
    klient? Tím to asi nebude, nemyslíš?
    Spíše by mne zajímalo, proč při činnosti v hangáru, či montáži ten paskvil neustále zamrzá, zda je to hlášeno a proč to BP neřeší, když je to údajně hlášeno?
     
  16. *brutus*

    *brutus* User

    ZOHAN možná to podle tebe "paskvil" je,ale já co mám nový herní noťas nevím co to zamrznutí je a to mám celý den otevřený hangár protože jsem hlava děravá,starý jsem musel dát pryč protože už to nezvládal a zamrznutý jsem byl každou chvíli.Kdo už hru trochu zná si přeci jenom poradí,nemyslíš?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. *brutus* nekupuj PC nebo notebook s AMD grafikou. Jinak musíš jít podle návodu Tess a nebo hrát přes Maxthon6.
    Hra se seká to se ví, od sloucení serveru to dělá a od dob co zmizl flash player z prohlížece.

    Sice furt jsou tu novinky, akce. Ale hra je silně nestabilní, seká se.
    Nevím asi být tebou notebook vrátím ve 14 denní době a vezmu notebook s Nvidii.
    Na Macu je hra mrtvá to vím, jediná možnost je hrát na grafice od Nvidii.

    Nebo na yutu je návod jak to hrát na Maxthon6 a funguje to v pohodě a obejdeš to.
    Dal to tam nějaký turek.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. *brutus*

    *brutus* User

    •ŞĦΘCK▪ kde jsi prosím vyčetl že jsem něco kupoval s AMD grafikou,Nvidii s I5 mám už 2 měsíce.Příště zkus lépe číst:p
     
    Naposledy upraveno: 14/3/23
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    *brutus*,takže si mám koupit i5, notebook a nvidia grafiku a hra pojede na 61 fps stabilně, bez lagů a sekání?
    Tak co si mám teda koupit? doporučíš mi nějaké herní dělo prosím
    děkuji
     
  20. *brutus*

    *brutus* User

    ZOHAN kup si co uznáš za vhodné,já bez lagů a sekání jedu:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.