Hra sama posílá pozvánky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem xXxPotloukxXx, 18/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj. Ráno jsem si vesele hrál a večer lognu, mám 2 žádosti o přátelství a 13 kontaktů? Měl jsem jen jednoho. A hlavně proč si hra sama posílá pozvánky hráčům, který ani nevidím? Změnil jsem si i heslo ale pořád se posílají pozvánky...
     
  2. blesk1j

    blesk1j User

    jj... Já mám zaškrtuté ignorovat pozvánky a i tak mám už v kontaknech 3 hráče, které jsem já vlastnoručně neposílal pozvánku za dobu hraní. Zajímavé, že to jsou pozvánky hráčů co jsem už mazal. (několikrát)
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. Auron

    Auron User

    xXxPotloukxXx pripájam sa. Prisahám, že predtým ako som mal svoju dlhšiu pauzu v hre som si vymazal drvivú väčšinu kontaktov. Po návrate verte či nie ich tam bolo viac ako 700. Začal som pochybovať či som ich naozaj zmazal ale teraz keď vidím tento post tak asi viem v čom je problém. Dnes mi rovnako prišli žiadosti o priateľstvo od generála a šéf generála na našom servery a nepredpokladám, že vedia zrovna kto som :). Ak sa budeš obracať na podporu, napíšeš sem prosím nejaký záver?
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Odporucam momentalne dat blokovat vsetky pozvania. Zatial sa mi neobjavil ziadny novy priatel ako som tak ucinil.
    AK pridu nejake informacie o tomto probleme z BP, tak hracov budeme informovat.
     
  6. @Auron No já hraju na PvE globálu a tam jsem si 100% jistej, že jsem měl jen jednoho přítele. A bál jsem se, že se mi někdo dostal na účet. Ale vidím, že to má víc lidí, tak jsem zvědav, co z toho bude...
    Jinak na podporu jsem napsal, uvidíme, jestli se někdo ozve. Když nezapomenu nebo to někdo nenapíše dřív, tak dám vědět, co mi napsali

    @blesk1j Taky mám ignorováno a taky mi chodí pořád od stejných lidí, který jsem už odmítl... Tam mám otevřený kontakty a pořád křížkuju pozvánky hráčům...
     
  7. Auron

    Auron User

    Update
    Ku dnešnému dňu potvrdzujem od včerajšieho večera automatické pridanie 4 kontaktov ktoré absolútne nepoznám + 6 čakajúcich žiadostí...
     
  8. Update
    Dnes jsem taky měl 4 nové kontakty ale po smazání zatím tak hodinu nic.

    A z podpory mi napsali:

    "Dobrý den,
    je mi líto, ale tento druh problému nemáme hlášený a nemáme žádný důkaz o tom, že se něco takového děje, ale pokusíme se to prověřit.

    Děkuji a přeji Vám příjemný zbytek večera."

    Asi si nikdo kromě mě nestěžoval? Zajímavé...
     
  9. Auron

    Auron User

    xXxPotloukxXx písal som na podporu teda aj ja, aby si nemysleli, že ide o ojedinelý problém. Dám taktiež vedieť ako sa vyjadria.
    Mne opäť pribudol jeden kontakt. Neviem či ich mám mazať alebo to bude potrebné ako dôkaz?
     
  10. @Auron to bylo myšleno ironicky :D Protože vím o dalších pár lidech co taky psali kvůli stejnému problému. A abych se přiznal, tak na tohle jsem nepomyslel. Já jsem ty kontakty hned mazal, abych pak nemusel najednou mazat klidně i stovky kontaktů... Snad to nebudou potřebovat jako důkaz.
     
  11. Auron

    Auron User

    xXxPotloukxXx pardon, na iróniu bola moc skorá hodina :D. Aspoň to tam majú ešte viac krát.

    Punisher čo je myslené pod "zneužívaním", ktoré uvádzaš v oznámení?
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Auron - blizsie nam to BP nespecifikovalo. Takze netusim, ci sa s tym niekto "hra" alebo klakol system posielania priatelstiev.
     
  13. Odpověď z podpory vyznívá poněkud komicky, když přišlo of. oznámení z BP?
     
  14. @****Lachmed24**** Mám to chápat tak, že si myslíš, že ta odpověď je výmysl?

    Jinak po pár hodinách hraní to vypadá, že je vše zase v pořádku. Nechodí mi od nikoho žádosti a ode mně taky nic nikomu nechodí. Prozatím...
     
  15. kentik007

    kentik007 User

    Verte mi niekto sa smeje.
     
  16. Auron

    Auron User

    Moc dobre nechápem k čomu píšeš kentik007.

    Každopádne by som rád hodil update. Podpora mi teda odpísala že medzičasom už problém zaevidovala a pracuje sa na jej odstránení tak ako písal @Punisher na fóre.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.