Chyby Hra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Uqwei, 31/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Uqwei

    Uqwei User

    Zdravim neviem či to je chyba u mna alebo u hry ale ked dam štart tak sa mi to načita potom kliknem znova štart tak mi to hodi čiernu obrazovku a nič sa nestane nevie niekto pomocť ?
     
  2. DeadGMS

    DeadGMS User

    Tohle stejné se děje i mě
     
  3. stejnej problém, inženýři od bigpointu asi něco nevychytali
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Uz je po vikende, tak dnes by sme sa mali dozvediet ak su nejake problemy s hrou a samozrejme potom budeme informovat hracov.
     
  5. Pustatina2

    Pustatina2 User

    Je 1.6.2020 7.30 hod. a hra na GE5 už funguje. Nabehne úvodná obrazovka s kalendárom a nahrávanie. Je to už v poriadku.:D
     
  6. GE2 mne nejde nacitat hl. stranka.. resp ani hangar ani obchod atd
     
  7. Zdravím,

    login do hry nefunguje již od včera, jak píší spoluhráči horkotežce se dočkám zeleného tlačítka start poté obrazovka zčerná a jak kdybych se vrátil o 20 let zpět k vytáčecímu modemu rychlost stránky při jakémkoliv pohybu je naprosto katastrofální a když mě výsledek nevyhodí v textech ale v podobě stránky jsem potěšen a automaticky mi hlásí chybu cookies dle toho co jsem pochopil já, viz. níže.

    A cookie associated with a cross-site resource at <URL> was set without the `SameSite` attribute. A future release of Chrome will only deliver cookies with cross-site requests if they are set with `SameSite=None` and `Secure`. You can review cookies in developer tools under Application>Storage>Cookies and see more details at <URL> and <URL>.

    Prosím o objasnění situace, či aspoň radu co z mé strany udělat?

    Děkuji

    [​IMG]

    EDIT:
    Pustatina2 odpověď: jen doplním že na cz2 a ge1 a na druhém učtě co natáčím lets´play na ge1 tak nelze nalogovat a stejné problémy .

    INFO: Tak koukám že na problému se nejspíše pracuje rychlost stránky na cz2 se vrátila do normálu ale stále zústává problém nelze nalogovat a na ge1 rychlost stránek stále 20s odezva a text .
     
    Naposledy upraveno: 1/6/20
  8. super praca od inzinierov zas to po.....
     
  9. Pustatina2

    Pustatina2 User

    No neviem vám nič iné napísať. Mne na GE5 hra beží bez problémov. Tak vám ostáva len trpezlivosť.:(
    Alebo sa stal zázrak. Konečne našli liek na nepoctivcov.:rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 1/6/20
  10. Uqwei

    Uqwei User

    hra mi išla pohode ale zrazu bola presvetlena išiel som relog a ked zapinam hru tak znova čierna
     
  11. GE2 jede skoro normálně ,tedy až na vykreslení některých NPC a PETU. Také některé mapy jsou jen černé :-D
    Tak beru zpět ,nejde toho víc ,obchod,skylab atd ...tak zatím papapa škoda
    času
     
    Naposledy upraveno: 1/6/20
  12. .butacek.

    .butacek. User

    Němci maji dnes svatek tudiz nedelaji takze mozna zitra
     
  13. THORAS

    THORAS User

    vše co vyrobí v číně ši čínani spravují nefunguje jak má už se za ty roky nedivím, potom nechápu proč si tedy platíme prem :)
     
  14. Konečně jsem našel, jak zprovoznit hru.
     
  15. Uqwei

    Uqwei User

    hra mi ide iba občas a ked ide tie modeli lodi,budov a prišer su smačknute dufam že sa to opravi
     
  16. Septarzx

    Septarzx User

    Bigpoint ide zase svoje .


    Email z podpory zmazany


    :D ja sa smejem fakt ako .. podpora nemá ani tušenie čo sa deje... takéto rady dávať .. a popritom ich stránka seká ako keby som nevedel čo mám robiť.. žiadne cache nikdy nepomohlo zmazať -.- poprosím radšej to nahlasovať a nie písať toto 2 den to robí aj mne proste. Neviem sa prihlásiť do hry nie to ešte zobrať denny bonus.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/6/20
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Septarzx - je zakazane kopirovat spravy z podpory inde nez v sekcii chat. Neobdrzali sme ziadny email z hora, cize podpora nemusela vediet o tom, ze su v hre nejake problemy. Poskytli ti odpoved, ktora je urcena v pripadoch, ze hracovi nejde nacitat napriklad herna mapa. Jedine na discorde sa objavili v pondelok informacie o tom, ze su problemy s prihlasenim a so strankou.
     
  18. Včera, to je 1.6. to fungovalo na GE 1 v pohodě. Dnes, to je 2.6. nefunguje přihlášení, načítá se asi 5 minut a po zmáčknutí start zčerná obrazovka, chvíli se načítá a pak nic. Otázka už tu byla položena: za co vlastně platím?:mad::mad::mad:
    Po půl hodině se objevila hláška, že hra nefunguje ale usilovně na tom pracují.
    Po restartu v 5,30 jsem se dostal k dennímu bonusu, tam jsem u nahrávání skončil.
     
    Naposledy upraveno: 2/6/20
  19. Pustatina2

    Pustatina2 User

    Dnes 2.6. o 13.30 hodine som zistil, že v hangári sa nedá zapnúť stíhačky a PET. Po kliknutí na tlačítko sa nedeje nič. Nezapne výbavu stíhačky ani PET a nedá sa ani vrátiť do hangáru. Je to mrtvé.:eek: Chcel som vymeniť výbavu v PET aj v stíhačkách a je to bez šance.:confused:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.