Hudba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Foяmi, 3/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Foяmi

    Foяmi User

    Ahoj, v nastavení mám vyplou bojovou hudbu a normální hudbu mám nastavenou na minimum, takže by neměla hrát..Ale občas při hraní, většinou když něco střílím, se mi zapne bojová hudba a v nastavení ji mám vypnutou a vždy musím relog aby přestala hrát..prosím o vyřešení, je to docela nepříjemné
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Máš ale nastavené zvukové efekty (laser, robot, ...), že?
     
  3. Foяmi

    Foяmi User

    Ano, laser slyším
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    A co jsi tím chtěl říci? Také mám občas problém s náhodným zapnutím bojové hudby.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Chcel som s tým povedať to, že hudba sa zapína len vtedy, keď máte zapnuté efekty ale hudbu vypnutú. Ak sú úplne vypnuté zvuky hudba sa nezapne.

    Prepáč ale na prípadné nahlásenie problému musím mať všetky údaje s ním spojené pre dôkladný opis, odpusť mi, že sa niečo spýtam ;)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Foяmi - mas este problemy s tou hudbou?
    Ja osobne mam hudbu vypnutu a taktiez aj hlasitost hudby znizenu na minimum a tym padom ju vobec nepocujem,len zvuky v hre ako laser,EMP,miny,stit atd...
    Zapinam si ju,len ked som v brane a zaspavam pri toceni NPC ;)
     
  7. Foяmi

    Foяmi User

    Mám to nastavené jako ty Punisher, ale zapíná se mi jenom občas, většinou při Skoremageddonu..Za poslední týden se mi ani jednou nezapla, tak snad už to přestane blbnout, děkuji sa ochotu, už nebudu mít v tomto tématu další otázky
     
  8. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.