hyperplazmoid

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ***Lonewolfm666***, 16/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj , vyrobil jsem si dvě Lf4 hyperplazmoid , vyzvedl z výroby ,ale v inventáři je nemám , co s tím? teda v inventáři ano ale v hangáru ne
    -----------
    děkuji za odpověď
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/2/18
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak asi, pokud nemáš v tom chybu, tak se ti dostaly ty lasery do nějaké lodi? Taky se mi to stalo a je to taky třeba nastavením na herním okně? nastavení--gameplay : (automaticky vybavit nové předměty). Nezbývá ti, než prohledat tvé lodě v hangáru, nebo potom provézt relog popř. údržbu PC a v krajním případě napsat tam, kam tě zde já nemohu odkázat. Admini ti je asi na účtu hledat nebudou.
    Ještě můžeš počkat na ranní restart, taky se mi občas část vybavení v inventáři pravidelně ztrácí a znova náhodně opět a zázračně objevuje.:rolleyes:
     
  3. Arya

    Arya User

    ***Lonewolfm666***: Nepiš dva příspěvky pod sebe, ale použij tlačítko "upravit".
    Občas se stane, že předměty, které v inventáři vidíš, se v hangáru neukážou. Pokud by rady od spoluhráče nepomohly, zkus ještě změnit prohlížeč a z lodě, se kterou jsi lasery vyzvedl, odstraň vybavení z obou konfigurací přes ozubené kolečko.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ***Lonewolfm666*** - potom nas informuj, ci uz ti ten vyrobeny laser ukazuje a mozeme to povazovat za vyriesene alebo problem pretrvava.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. tak děkuji , už se našly v citadele kterou mám na deváté pozici , a ještě jenom ve druhé konfě ,geniální :-(
     
  6. Arya

    Arya User

    ***Lonewolfm666***: Bohužel se stává, že předměty získané z montáže nebo bedniček se v hangáru hned neukážou. Buď můžou být v některé z lodí a nebo jen v inventáři. Jestliže předměty nemůžeš najít, doporučuji nejdříve prohledat všechny lodě, kdyby nic tak provést údržbu PC, případně zkusit jiný prohlížeč.

    Jsem ráda, že se laser nakonec našel :)
    Vyřešeno, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.