IAC

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hringhorni, 3/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hringhorni

    Hringhorni User

    Mohl by někdo poradit jak získat IAC? V bibli se píše že z věčné brány, ale z deseti bran jsem nedostal ani kapku. Jaká je asi pravděpodobnost že padne? Zvyšuje se s počtem vln? Vím že občas je něco v kalendáři a dá se získat z battle passu, ale škoda klíčů. Nedá se nějak vystřílet? Snažím se postavit plusovou lod a akcelerátor je asi největší problém. Dík za jakoukoliv radu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Do akej vlny si eternalku robil? mne pada tak z 10 bran 9x, robievam ju do 103 vlny.

    Najviac sa oplati IAC prave z battle passov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Hringhorni

    Hringhorni User

    V bibli se píše že je šance od 26 vlny, takže jsem končil nejdřív v 30 a pak v 51 vlně a prd z toho. Takže čím vyšší vlna tím vyšší šance? A kolik tak toho padá? Někde jsem se dočetl že na 500 IAC je potřeba asi 100 bran což je hafo munice se kterou se snažím šetřit. Vím že battle pass je jistota, ale zase taky jediná šance na moduly.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tak jedina šanca na modul to nie je,z eternalky sa tiež stavajú.
    Padá mi väčšinou 5ks IACu z jednej. raz za čas sa stane že padne 12ks.
     
    JESSICA170811 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hringhorni - IAC sa da ziskat roznymi sposobmi, ako z eternalky, tak aj z kalendara obcas, bojovy preukaz, niekedy su na ne akcne ulohy ako pocas akcie prometheus a tak.
    Presne % nam BP nedodal ohladne sance na zisk IAC. Co doslo, tak to je vo FAQ: Večné rozšírenie BL
    Dalsie otazky spojene s tym smerujte do diskusie na to vytvorenej: Diskusia: Večné rozšírenie Black Light

    Duplicita,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.