ice raketa - nefunčnost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem chattt, 25/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. chattt

    chattt User

    stalo se mi to už několikrát, ale nevěnoval jsem tomu pozornost, teď před chvílí to bylo 100% "utíkal" jsem před někým a dal jsem zpomalovací minu na ni reagoval útočník emp-01 pulsem potom jsem střelil ice raketu na 100% protože je tam dlouhý cool down, ale raketa jako kdyby na něj nedoletěla prostě letel dál - je to chyba? ještě poznámka měl jsem zrovna zaplou přesnost raket, takže by neměla minout cíl...
    děkuji za odpověď
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. jaritko

    jaritko User

    A ty sa v tejto hre ešte niečomu čuduješ. Rovnaký problém so riešil TU. Názor si už na to musíš urobiť sam.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    chattt - nemal hrac nahodou lod mimesis so zapnutou schopnostou? Pripadne formaciu hviezda?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tech na mrazící raketu neplatí. Šance na zásah u mrazící rakety je 100%.
    Takže, to že je u rakety napsána šance na zásah 100%, neznamená že nutně trefí.

    Pretoze sanca na zasah je sice 100%, ale to neznamena, ze ta lod bude zasiahnuta,
    pokial pouzila Insta stit alebo schopnost Mimesis, pripadne formaciu, ktora ma 10% sancu,
    ze hrac minie ciel.

    P.S.:
    "Dříve zmrazovací raketa nepatřila mezi běžné rakety, takže se na ni tech nevztahoval.
    No šance byla upravena na 100%, takže teď trefí vždy.

    Raketa trefí vždy, pokud nevidíš nápis „mimo“. Jde jen o to, že hodnota, která je uvedena
    v popisu raket je maximální hodnota. Tohoto dmg tedy nemusí raketa dosáhnout vždy.

    - Jenom tolik, k shrnutí.
     
    Naposledy upraveno: 25/8/18
  5. chattt

    chattt User

    loď byla goliath možná ta lepší co má víc generátorů formaci nevím
    ---------------
    pokud raketa na 100% trefí tak musí na 100% splnit úkol, ke kterému byla vyslaná :) ???
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/8/18
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    chattt - aha, cize ked vystrelis na hraca, ktory pouzil insta sit, tak ho trafis, lebo ma 100% zasah? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. z toho si nic nedelej ja porad strilim hrace zmrazkou a z 50 raket trefim 40 :D a to ten hrac nepouzeji ISH a ma motyla
     
  8. Arya

    Arya User

    Autor se už neozval, zřejmě je to z jeho strany vše.

    Téma uzamykám a přeji pěknou cestu vesmírem. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.