ID hrace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «τmp®»PΞ†ΣRÖS«τmp®», 28/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím muze nekdo zneuzit moje id kdyz ho zna ?

    co vsechno mi muze spusobit hrac co zna moje ID?
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ID je jen číselná podoba nicku, takže samotné jej nelze nijak zneužít.
     
  3. Já právě že když někomu nekdo ukradne ucet a chce po podpore aby mu ho vratili zpet chteji ID
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    «τmp®»PΞ†ΣRÖS«τmp®» to je mu úplně zbytečné, podpora kradené účty nevrací, navíc bezpečnost účtu je zodpovědnost hráče. Krádeže účtů řeší policie, která kontaktuje BP a daný účet se zablokuje.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    «τmp®»PΞ†ΣRÖS«τmp®» ID sluzi hlavne ako identifikacia pre podporu, urcite sa nemusis bat zneuzitia ID.

    ID je pristupne v kazdom profil hraca, cize si kazdy moze najst ID ktorehokolvek hraca. Keby sa dalo zneuzit BP by ho tam nemalo ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  7. zdrávím vás, jde nejak odbanovat učet i kdyš neznám né ID ale znám jméno a jde na 200% o muj ucet ?
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ¤¤michalovic-II¤¤ ban na ucet resi podpora hry, a potrebujes nutne bud ID nebo cislo BIG.
    .
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.