ID účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •»°ŦłŦΛИ°«•, 22/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň!
    Potreboval by som vedieť ako zistím ID účtu, tak aby som poznal meno a heslo
    Dôvod?
    Zabudol som jeden účet 8 iris full Lf3 a aby som získal heslo podpora ma pýta ID účtu.
    ĎAKUJEM
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ak ho nemas nikde zapisane alebo si nikdy nekomunikoval s podporou hry predtym,pripadne na novom,ci starom fore neuvadzal do nejakeho postu,ci podpisu svoje ID,tak potom ti podpora hry nevie pomoct.
     
  3. tak ako keď neviem to ID tak mám účet v háji ?
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Jediná šance je, že si vzpomeneš...
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    •»°ŦłŦΛИ°«• ako sa to dá úplne zabudnúť? Tak to mi vysvetli, že nevieš ani meno, ani heslo a k tomu nemáš ani poznačené ID či BIG číslo. Nejak veľa "neviem" pokope. Ak máš človek taký účet zaručene na ňom aj hráva, t.j. len tak údaje nezabudne nehovoriac o funkcií zabudnutého hesla.
     
  6. Spartakus

    Spartakus User

    navíc některé prohlížeče si pamatují přihlašovací jméno (pokud někdo nevymaže paměť prohlížeče).
     
  7. méno viem

    ja som zabudol heslo a email

    a ID uctu je dlhé ako si ho mám pamätať a zapisané nemám
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    •»°ŦłŦΛИ°«• nepíš tu multiposty.

    Koľko máš ten účet keď si zabudol mail? Prepáč, ale to nie je nikoho iného problém len tvoj. Máš snáď 20 mailov?
     
  9. heslo od mailu sry tak a ucet som nehral 2-4 roky
     
  10. Spartakus

    Spartakus User

    To už ten účet byl pravděpodobně smazán... Při delší neaktivitě je BP maže...
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Nehovoriac o tom, že mail má tiež funkciu zabudnutého hesla a podporu.

    Stále si mi nepovedal koľko máš mailov, to si ako vytváral nový len kvôli tej hre keď tam nechodíš a nevieš heslo? Ja som si spomenul na heslo od mailu po 10 rokoch.
     
    Imperio tohle ocenil(a).
  12. to si frajer ale ja ked som mal kedysi hesla na vsetkom rôzne nedalo by sa aspoň kuknuť či ten účet existuje či mám šancu ?
    A s tým účtom som zakladal klan a ten klan stále existuje !
     
  13. Sentiero

    Sentiero User

    •»°ŦłŦΛИ°«• jestli účet existuje se můžeš kouknout přes PP. Zadáš nick se kterým jsi lítal na určitém servru a tam se ti zobrazí profil hráče- účtu.

    Kubino no teda,ty máš paměť jako slon,to já si nepamatuju dnešní datum :D
    (Tak teď se určitě všichni podívali kolikátýho je..:D)
     
    Imperio tohle ocenil(a).
  14. daj link na to PP
     
  15. Korben

    Korben User

  16. ╚╚pato_199╝╝[NATO] GE4
    ----------------------------------
    GE 4 je server globalna europa 4
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/8/14
  17. Korben

    Korben User

    •»°ŦłŦΛИ°«• Nepíš viac príspevkov pod seba , ale využi možnosť upraviť príspevok.

    Inak podpora ti heslo nepovie. Na to si musíš zaslať heslo na email , ktorý je k účtu priradený.
    ID účtu by malo byť 49817000 ale po tak dlhej dobe môže byť všetko zmazané.
     
  18. ok ďakujem dám Ďalej vedieť ako DIKI veľmi keby ťa poznám máš u mňa pivo a poldeci !


    A si si istý ?
     
  19. Korben

    Korben User

    Podľa toho čo si tu dal, tak som si istý. :)
     
  20. ok tak veľmi ďakujem a pre kontrolu ake ID je tohto úČtu •»°ŦłŦΛИ°«•
    Len tak chcem vedieť či máte 100% zdroje :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.