Id

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -_santax_-, 2/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    mna by zaujimalo že ja mam jeden účet ktorý som sa stale len ja prihlasoval nikto iny email som mal azet no email sa deaktivoval a teraz je učet bez emailu mna by zaujimalo či už konečne aj tento problém začnu riešiť pretože napriklad ja sa na ten email neviem dostať a nový rovnaký email sa nedá založiť a taktiež sa nedá nijako aktivovať ten email kedže v tej dobe som si tam nedal čislo čiže je deaktivovany.
     
    Naposledy upraveno: 6/8/19
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Septarzx - deaktivoval si ucet na azete? Tak si ho potom obnov, aby si mal pristup na email. Viem, ze v pripade vymazania uctu azetom, napriklad z dovodu neaktivity je mozne spravit totozny (ak ta nikto nepredbehne) a znovu prepojit email s hernym uctom. Avsak herny bulletin ti asi nebude chodit, takze budes musiet napisat na podporu hry, nech sa pozru, ci email nie je na blackliste.
     
  3. Septarzx

    Septarzx User

    Problem je že nedá sa nijako obnoviť ten email pretože nieje možnosť obnovenia čo som aj riešil s adminom.. kedže som si vtedy tam nezadal žiadne čislo ..
     
  4. Septarzx

    Septarzx User

    Účet s názvom xxxxxxxxxx@azet.sk neexistuje. ked chcem dat obnovit heslo..

    a ked chcem skusiť zaregistrovat znova tak vypíše

    Prezývka xxxxxxx je obsadená.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Septarzx - zial s tym ti nepomozeme, kedze dany email existuje tym padom, ale nemas k nemu pristup, to sa riesi cez poskytovatela emailovej adresy, ina moznost uz potom nie je. Je dolezite si drzat email aktivny proste, inak hrac straca kontrolu nad uctom.
     
  6. Septarzx

    Septarzx User

    len tato doba je už o lvl vyššie stači pozriet z kadial sa dany človek prihlasoval polohu a ak ten človek ma odtial učet poviem pravdive udaje nechapem prečo sa neda zmeniť trošku rozumnejším spôsobom
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Septarzx - za to mi nemozeme ako to BP upravilo. Ale zas v tom maju pravdu, ze hrac si musi udrziavat svoj email stale aktivny, aby mal kontrolu nad svojim uctom.
     
  8. Arya

    Arya User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.