ID

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Rak731, 22/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Rak731

    Rak731 User

    Ahoj Mám problém psal jsem na podporu ale nejde prepnout server z Globální evropa na Česko 1 Jak to mm udělat ?
     
  2. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Za 1) příště zvol lepší název tématu a za 2) servery se přepínají pomocí zeměkoule vlevo nahoře. A myslím že musíš kliknout na Evropa (východ).
     
  3. Rak731

    Rak731 User

    No to jo ale když sem psal na podporu tak to tam nejde změnit ja si totiz vsera poslal a U se mi nepricetlo
     
  4. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    POčkej počkej, já Tě nějak nepobírám... Co Ti nejde změnit? Server?
     
  5. Rak731

    Rak731 User

    Jo nejde
     
  6. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

  7. Rak731

    Rak731 User

    No takhle Došel jsem si na podporu platby a tam sem plnil ten dotaznik a bylo tam server a to neslo zmenit ale na tom serveru nehraju
     
  8. Rak731 nejde ti tam kliknut alebo ti nieco vipise?
     
  9. Rak731

    Rak731 User

    Nejde na to kliknout
     
  10. Rak731 tak asi to tam maju zablokovane(nemozes nato kliknut) :eek:
    alebo ten server neni dostupni ale podla mna je to zablokovane
    ked neni tak si pozri tie linki co napisal MartyCZ2 mozno ten CCleaner
    pomoze mozno
     
  11. Korben

    Korben User

    Rak731 Ty čo sem miešaš platobnú oblasť a server ? O čo presne ti ide ?
     
  12. Big_Bass

    Big_Bass User

    Zatím jsem pochopil, že nákup U je podružná záležitost, autorovi zřejmě nejde přepnout na server, na který si koupil U.

    Rak731 Pokud ti nejde přepnout server, hledej chybu nejdřív u sebe, rozhodně ti s tím ale nic neudělá platební podpora. Změna serveru je nejspíš přes jazyk, kterému nerozumím (vypadá to jako funkce v PHP, ale ta by ve zdrojáku být neměla, pokud si dobře pamatuju, co nám říkali na gymplu), takže příčinu tvého problému takhle z fleku nezjistím. Kde přesně se zasekneš? Nereaguje tlačítko zeměkoule? Reaguje tlačítko, ale neukáže se ti okno se servery? Nereaguje přepínač skupin serverů? Nereaguje tlačítko start u serveru, na který chceš přepnout? Musíš se nám trochu rozepsat, jinak ti neporadíme.
    Korben co křišťálová koule, říká něco? U mě se už bohužel rozbřesklo, takže z hvězd nic nevyčtu, lógr a karty mlčí.
     
    Naposledy upraveno: 23/12/14
  13. Korben

    Korben User

    No krištáľová guľa je zmetená , tak ako ja a bol by som rád, ak by hráč aj komunikoval.
     
    MartyCZ2 tohle ocenil(a).
  14. řeknu vám,jak jsem to pochopil já,posílal jsi urko a to mu nepřišlo a tak šel psát na platební podporu,ale na platební podpoře bylo ve formuláři nadepsaný jiný server,ale z jakého důvodu zde neuvedl,nejspíš omylem na ten server přelogoval a jen si toho nevšimnul a dost možná už svůj problém vyřešil.
     
  15. Korben

    Korben User

    leaderOfcz2 Ak by si nemal tie vroubky , tak by som ťa bral za moderátora. :D V celku správna dedukcia.
     
  16. psojd

    psojd User

    Korbene.. Nechtěl bych :D