Ikona Velitelské Centrum v herním okně

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ஃWolffяimusஃ, 29/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, mám otázku, nemohl by si BP tuto zbytečnou ikonu vrazit za širák o_O ?
    Už mě doslova ... :mad: S každým proskočením portem se to rozbliká a mě to docela začíná vadit,protože ji nelze nijak vypnout.
    A když už tam teda musí být,ať to nebliká jak splašený stroboskop na diskotéce v L.A.
    Děkuji :).
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    tato ikonka je ve hře nová a je nepravděpodobné, že by došlo k jejímu odstranění. V budoucnu by tam měl přibýt i odkaz na forum, takže se s ní dále bude pracovat.
    Co se týká blikání, chápu, že je to nepříjemné. V každém případě, nejsi v tom sám a obávám se, že si na tohle budeme muset zvyknout.
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak napište na BP, že to hráče obtěžuje a ať to změní ne?
    Stejně jako nevtíravá neustále vyskakující reklama na mhh nebo helix při slevě na upgrade a snahou něco vyupgradovat.:p:p:p
     
  4. Odkaz na fórum :eek::eek::eek: ? Tolik let to stačilo na hlavní stránce a najednou tam nahoře někomu přepne a všechno narve do herního okna o_O ? ... Už chybí jen aby tam "vymysleli" spuštění celého fóra,paymentu,deníku a následně zrušit celou hlavní stránku. Logovat se budeme přímo do hry:confused:.
    Mám takový pocit,že kdyby proběhlo celo-orbitální hlasování či petice tak by jednoznačně vyhrála varianta zrušení.
    Nedá se svítit, budu doufat, že v budoucnu se již nedočkám další ikony, jinak na to budu potřebovat orientační tabuli :D.

    EDIT: Dnes jsem nad tím tak přemýšlel,mmm.
    Uděláme návrh BP ať si tu ikonu v herním okně nechají,ale do nastavení přidají možnost tuto ikonu vypnout/skrýt ;) a budou spokojeny obě strany. To už by snad mohlo projít?..o_O
     
    Naposledy upraveno: 1/8/18
    Imperátor[CZ1] a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ஃWolffяimusஃ - ono si na to zvyknes. Kym mi tam neskacu reklamy na ploche, tak som rad :D Ja si to kolkokrat ani nevsimnem. Kedze sa s danou ikonkou bude pracovat v buducnosti, tak pochybujem zeby zmizla. Mozno to obmezenie blikania sa zavedie, ktovie. Ale v Tomto nevieme na fore nijak pomoct, takze uzavaram temu. Uz je na tebe, ci vytvoris nejaky napad alebo co s tym, ked to niektorim hracom vadi ;)

    LOCK!
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.