Návrhy Impulzná mina

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kentik007, 21/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Dobrý nápad? po hlasovaní poprosím odôvodnenie

 1. áno

  50.0%
 2. nie

  16.7%
 3. bez vlaku som 0

  16.7%
 4. nehlasujem

  0 hlasy(ů)
  0.0%
 5. návrh treba prepracovať

  16.7%
 6. Som podplatený tak budem dole písať (ˇ%0%0)

  0 hlasy(ů)
  0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. kentik007

  kentik007 User

  1) Impulzná mina (Proti vlakom) Názov: Trinity

  2) Tak tento návrh je samé plus či pre hráča (nie program) či pre Bigpoint.


  Plus pre hráčov: Ľahké prečistenie máp od umelej inteligencie. Rýchle ranky nie len pre umelú inteligenciu.

  Plus pre Bigpoint: Po dlhšom čase chladnejší chod serverov.

  Ide tu o mínu ktorá je založená na princípe reťazového impluzu ktorý končí vzdialeným sa hráčov od seba alebo vzdialeným sa od hráča ktorý mínu spustil. Mínu môže aktivovať hráč aj manuálne. Mína bude ako žiadna doteraz pretože nebude viditeľná nakoľko prvé poškodenie bude 10 000 a včasná reakcia ju deaktivuje. Schopnosť Ultra mask bude ideálna pre túto mínu nakoľko keď mínu aktivujete manuálne schopnosť Ultra mask nebude zrušená a hráči sa budú musieť vzdialiť od zamaskovanej lode.


  3) Impulzná Rádioaktívna Mína: Dajte priestor jednotlivcom aktiváciou tejto míny a pošlite kopu šrotu tam kam patrí táto prelomová mína to dokáže lusknutím prsta a to bez použitia munície. Mína vznikla pri prieskume samého dna orbitu kam teraz posiela kopu šrotu a tak jej bude vždy dostatok. Pri aktivácii sa zamorí okolie lode ktorá ju aktivovala a od nej sa musí hráč čím skorej vzdialiť pretože prvé poškodenie bude len 10 000 no po rozšírení rádioaktívnej látky to totálne zničí všetky lode ktoré boli bez reakcie. Mína je jednoduchá na začiatku neefektívna no v konečnom dôsledku účinná pre celú orbitu. Sláva našim pilotom ktorý museli do samého pekla pre zbraň ktorá raz a navždy usadí deštruktívny úder voči umelej (Kuracej) inteligencii našich pilotov.


  4) Cena: 500- palivo pre P.E.T
  10- Acm1 mína
  1- Reťazoví impulz

  [​IMG]


  5) Požiadavky: vlastniť P.E.T a mať level 20.


  6) Záver: Tak tento návrh je celkom dobré riešenie na dnešnú situáciu v hre. Konkrétne sa jedná o vlaky a komunity hráčov ktorý sú v reále 0 v hre tak isto 0 nakoľko ničia hru takýmto spôsobom. Ps: Kuk obrázok stačí ho potiahnuť ku kartám a otvorí ho na novej karte.
   
  Naposledy upraveno: 22/11/22
  *brutus*, zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
 2. Pekna myšlienka ale uplna hlupost vo vela bodoch. 1. je tu už podobna mega mina.
  2. Program uvidi aj "neviditelnu minu" a vyhne sa jej skor ako ktorykolvek iny hrac:)
  3. Proti vlacikom by sa malo bojovat banmi a nie pet mechanizmami :D
  ale inak gl,myslienka pekna,prevedenie nic moc
   
  zdarec1234, -baghira2- a kentik007 tohle ocenili.
 3. kentik007

  kentik007 User

  steinecker0007 Je tam napísané aj že ju bude môcť aktivovať hráč no bude musieť mať tie lode pri sebe(takže loď spearhead plus bude v tomto excelovať). Táto mína je na princípe reťazového impulzu a poškodenie sa stupňuje ako pri radiácii do momentu než sa lode vzdialia takže v normálnom boji to nič neprinesie akurát stratu času.

  Edit: Ultra mask sa zachová po aktivácii. A bude to dobre aj na klanové stanice. Proti vláčikom netreba banovanie treba ich tam ponechať a čo najviac im znemožniť hru v ich štýle a dostať všetko aspoň ako tak pod kontrolu. (zachová sa tak šmrnc v hre nakoľko doteraz utláčaná komunita dostane šancu a keď to tých amatérov prestane baviť čo už denne sa rodí x detí a x amatérov takže o to ze skončí jediná konkurencie schopná hra svojho druhu sa nemusíme báť)

  steinecker0007 Poprosím ťa zanechaj aj hlas možnosť si tam určite nájdeš


   
  Naposledy upraveno: 21/11/22
  zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
 4. -baghira2-

  -baghira2- User

  kentik007 moje rozhodnutie poznáš.
  Som jednoznačne proti vlakom a za Tvoj návrh, dávam mu jasné ÁNO.

  Na GE2 ostro kritizujem hlavne tie klany, ktoré vlaky v hre používajú..

  EDIT:
  Snáď by si ocenil, keby som Tvoj návrh posunul aj na anglické fórum.
  Samozrejme, iba s Tvojim dovolením.
   
  Naposledy upraveno: 21/11/22
  *brutus* a zdarec1234 tohle ocenili.
 5. zdarec1234

  zdarec1234 User

  Podobně bych to viděl i já, ale jsou i nedostatky. Např. PET lvl 20 bych snížil klidně na 10. Programy se za chvíli adaptují. Ale dobrý návrh. Nevím, jestli jsem to přehlédl, ale ani nevím, kdy tady byl naposled nějaký takový návrh. Ještě to troch promyslet a jsem pro.
   
  kentik007 a -baghira2- tohle ocenili.
 6. kentik007

  kentik007 User

  -baghira2- Súhlasím a budem rád keď sa to niekam dostane.. Zajtra to ešte trošku prepracujem večer to podľa mňa bude pripravené.

  Rozmýšľam že táto mína bude lepšia skôr na aktiváciu v momente niečo ako schopnosť a pri aktivácii nebude možné používať lasere z dôvodu napríklad vyčerpania energie lode. Len preto nech sa to nezneužíva na jedného hráča pri normálnom boji. Dmg poškodenia radiáciou začne pri 10 000 a prestane až keď prvá zacielená loď bude dole. Bez zacielenia lode skončí pri zničení prvého hráča alebo vzdialení sa posledného hráča. Pri zameraní a aktivovaný bude rádius od lode nepriateľa a pri aktivácii bez zamerania bude rádius od vlastnej lode čo poskytne skôr ochranu ako útok.A to zase poskytne ochranu pred hráčmi čo radi do chatu píšu ezzz server no idú 10 hráčov na jedného aj to som málo napísal.  Skúsme tu podiskutovať spoločne to prebrať a prísť na každý zádrhel nech keď sa náhodou stane že to pridajú tak to hneď nebudú musieť nerfnúť. No o to pridať sem do DarkOrbitu nejakú ďalšiu somarinku čo pomôže len hrstke ktorá je podporovaná už dlhšie nemám záujem tak ako nemám záujem ani o ďalšiu málo efektívnu somarinu. Toto je cielené a tak nech to aj ostane a bodaj sa to niekam dostane. A nie do koša Bp! Potom sa budú možno viacej ďalej venovať príbehu hry na ktorý sa zabúda!

  Loď nebude vedieť strieľať no ani lode po každom zásahu radiáciou nebudú vedieť napadnúť hráča ktorý minu použil ďalších 3.sekúnd.(A tu môže prísť na rad slabšia podpora pre toho hráča ktorý mínu použije alebo opačne) Stále netreba zabúdať že vzdialenie sa od nepriateľa po vlastnom zásahu mínu preruší stačí počkať 3s a bojovať(takáto chyba toho hráča čo mínu použije môže stáť 50% hp).. Plus zopár nás vie že keď letíme radiáciou tak v diaľke to napíše: Niečo ste objavili... čo tak objaviť odpad na montáž?
   
  Naposledy upraveno: 22/11/22
  -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.
 7. No návrh zní dobře ale má to opět mouchy, nemyslí se na poctivé skupiny ! Hráči hrajou tuto hru kvůli zábavě a né pro trest, takže za mě by to neprošlo, trestat úplně všechny kvůli chytrákum? No to si běžte hrát jinou hru :cool: nebo se nad sebou trochu zamyslete
   
  zdarec1234 tohle ocenil(a).
 8. kentik007

  kentik007 User

  MasterCard Podľa mňa na tvojej odpovedi niečo nehrá. Dávam ti take jedno F v krúžku. Kľudne nech sa dá mína použiť len na mape 4-4 a Bl mapách.(Poprípade na eventovej mape)

  Edit: Normálneho hráča sa táto mina nedotkne viacej ako lasere a keď si to poriadne prečítaš tak ja možno prestanem mudrovať a tebe sa tam zjaví to že som písal že keď zareaguješ a odletíš tak budeš mať minimálne škody nakoľko prvá rana bude iba 10 000. Plus sa to samozrejme prepracuje... Tu aj na inom mieste. Napríklad čo tak.. Pri zapnutí mini sa všetky NPC presmerujú na vlastnú loď ?(Pre prípad že niekoho napadne kradnúť Behe) Samozrejme než sa niečo pridáva v hre tak sa to skúša na Test serveroch... Po takom Beta Teste si takýto nápad možno zaslúži odpísanie no nebudme múdri vopred pokiaľ nám nejde o opačné úmysly.


  Alebo rovno treba pridať originál kolotoče v hre namiesto nového klienta nech sa to dá pekne prepínať.

  Edit:
  zdarec1234 Ten pet level 20 preto lebo zopár hráčov ho má naschvál na menšom leveli preto lebo im to žerie menej paliva. Kľudne nech túto mínu nesie pet pokiaľ bude zameraná loď a keď nebude a bude spustená ako ochranná okolo lode dať efekt stačí nejaký rádioaktívny výkričník a hráčovi čo to použil spustiť červenanie obrazovky ako pri minime hp. Mína by bola použiteľná len od určitého počtu hráčov nalepených na sebe.. Takže toho že bude ničená normálna skup. sa netreba báť... Mína ochromí obe strany na lesere jediné čo bude treba je odletieť od stáda na pár sekúnd a je po probléme. čomu ujdeš skôr dmg 300 000 alebo stupňujúci sa od 10 000? Na tú adaptáciu... : Treba tlačiť nech je táto mína efektívna špeciálne na takýchto hlupákov strojvodcov ktorý sa živia predajom účtov no a kade komu ešte čo to kvapne keďže sa cez určité miesta táto problematika ignoruje. Táto Trinity Impulzná mína v hre bude ja sa nevzdám tak ľahko. Chcem nech sa normálneho hráča ani nedotkne to isté normálnej skup čo lieta ako tak od seba. Keď sa adaptujú tak ja osobne im dám report ako to obišli a čo treba zmeniť.   
  Naposledy upraveno: 22/11/22
  -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.
 9. kentik007

  kentik007 User

  Punisher Zatrhol boj proti tomuto a tak ho poprosím aj o Lock na túto tému idem na iné forum a sťažnosť je na ceste.

  MasterCard Je jeden jeho kamarát

  Edit: To nebola téma o... ale PROTI!

  Pozor: Toto je overený fakt všetko je čierne na bielom tu na fore.

  Ps: Posuniem si to sám
   
  Naposledy upraveno: 22/11/22
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 10. Běž si stěžovat, všichni jsme z tebe hotový :D
   
 11. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  kentik007 - zatrhol som vytvaranie tem ohladne podpornych programov. Stazuj sa kde chces.

  LOCK!
   
  -baghira2- a MasterCard... tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku